А тепер жаліються. Не хочуть думати про свої будинки, їх автономне отоплення, утеплення. Думають, що влада зробить їм харашо. В Україні. В селах ніхто ні на кого не надіється. Не знаю, чому у містах люди переклали на владу всю відповідальність, склали ручки. Кожен повинен думати сам за себе. Не купляти квартиру в 25поверховій куйні без газу, може їх перестануть будувати. І не треба мені розказувати про податки з вашими фопами трипроцентними і зарплатами в конвертах.
Я не знаю чому люди рішили шо в Україні соціальний рай. Звідки це взялося? Колись Азіров горожанам сказав: беріть лопати і розчищайтє. Привикли нічого не робити
_Твоя_подруга• 19 января в 17:21
Ответ дляlilul990
Автономне опалення — це обладнана в ЖК або будинку власна котельня. Завдяки роботі котельні у квартирах є тепло і гаряча вода. Здебільшого за таких умов власник квартири має можливість відрегулювати температуру у своїй оселі, орієнтуючись на власні потреби та витрати.
Вы пьяная?
Возле каждого дома котельню построить для тепла? Может ещё и атомную станцию для света?
talvitarina• 19 января в 17:24
моя мама живет в доме 92 года постройки. Интересно, почему в нем нет газа, автономного отопления, скважины и чего там еще вам надо
Flower Girl23• 19 января в 17:30
Ответ дляlilul990
Автономне опалення.
Как реально это сделать жителям многоэтажек, у которых ЦО? Вы реально представляете объём работ и цену за это всё?
_Твоя_подруга• 19 января в 17:39
Ответ дляСтешк@
«Кожен повинен думати сам за себе» - тоді податки анулювати. Кожен так кожен
Правильно. А то, что наши деды и родители построили- олигархам отдать. Это все для них. А мы теперь за свой счет возле каждого дома атомный реактор построим
Ответ дляBelosnezka1980
Ну так, люди мають робити все самі, і воювати, і думати, чим світити, отоплювати і т.д? А що має робити той, якого ви обрали і його гоп компанія?
спочатку люди повинні були подумати гарно перед виборами,зважити всі ризики і вибрати ,думаючи про своє майбутнє..
..
бо косметичку чи репетитора дитині- шукають відгуки,узнають про досвід роботи..., результати ... а тут- вирішили , що людина, не маюча практичного досвіду керування хоч би районом в місті - зможе побудувати їм райське життя.
вибрали. Красівий.І картинку уміє супер зробити, і кожного дня видосик в наявності. Але тепер люди вже самі повинні ’ і воювати, і думати, чим світити, отоплювати і т.д’,
----
і да, райське життя є, от тільки не у них. НЕ У ЛОХІВ.
..
----
Мама Никитки-2• 19 января в 17:48
Лілу. У мене автономне опалення. Котли не працюють без світла. При відсутності світла 15-20 годин підряд і 2 години зі світлом ніяких приблуд не вистачає, щоб утримувати опалення
Вітаміни косметика• 19 января в 17:51
вибачте багато у селі бізнесу який платить податки??? А тепер подумайте скільки бізнесу у містах- і що тепере податки дарувати комусь і мовчати що крадуть?
Мама Никитки-2• 19 января в 17:51
Ответ дляlilul990
Чомусь моїй подрузі осбб зробило автономну котельню. В багатоквартирному будинку
Але це треба бути діяльним і головою думати а не сидіти на 5 точці
Насоси від електрики працюють навіть при наявності окремої котельні.
Мама Никитки-2• 19 января в 17:53
Ответ дляЕленнн
..
----
..
----
Це з 91 року актуально. Не треба на 19 рік перти все. Зе це вже наслідок попередніх виборів
VivaForever• 19 января в 18:13
Ответ дляlilul990
Тіки не ругайтесь. Але ви облінилися, народ
пол мира живет в квартирах на электрике, они тоже обленились? такую чушь несете.
VivaForever• 19 января в 18:16
Ответ дляlilul990
Люди, не виправдовуйтесь. Є автономні багатоквартирні будинки в Києві.
Які подумали задовго до проблем. А не сиділи не мєчтали як ви
если умный должен был продать свою квартиру в многоэтажке на электрике, а кто же должен был ее купить?
VivaForever• 19 января в 18:19
Ответ дляГимли
Удалено администрацией...
интересно, а Лилька хочет пенсию по солидарной системе?
Монашка в миру• 19 января в 18:32
Ну забороніть будувати багатоповерхівки. І що? У нас столиця по площі буде як Житомирська область.
Belosnezka1980• 19 января в 18:44
Ответ дляЕленнн
..
----
..
----
Ага, а ще ці вибиралови, на зразок автора, щоденно на порадниці роздають посібники на виживання для тих, хто обурюється, самих упоротих записують до матрьох.
Mary-YAnna• 19 января в 18:59
Ответ дляlilul990
Скажіть, будь ласка, за якою адресою!
Я в активістах будинку завтра поїду подивлюсь , як вони зробили
катерина12009• 19 января в 19:59
Де мої податки що ідуть в бюджет міста і держави? Відмінять їх, поверніть жінкам чоловіків і ми організуємо комуни і будемо жити хто як хоче. А не годувати всю цю кодлу.