Небоброїдка• вчера в 15:02
Як підтримуєте чоловіка/близьку людину/родича, у кого забрали бронь?
Звільнили чи забрали бронь. Людина може впасти у депресію через такі обставини і нависання загрози при сімʼї, жінці, дітях
Всі хто з чоловіками військовими чи вважає що повинні воювати всі, проходьте повз, будь ласка
Чебураха з перцем• вчера в 15:03
Ніяк. Просто не випускати на вулицю, шукати можливість, хто б приютив з родини у селі з можливістю, щоб людина виходила гуляти лише вночі. Це просто кошмар. Співчуваю Вам, авторе
Баба на горошині• вчера в 15:04
Зараз всім важко.
Незалежно від статі, віку.
Тому треба одне одного підтримувати, аби просто вижити в цих умовах
Незалежно від статі, віку.
Ацетилсалициловая кислота• вчера в 15:06
Привозимо все, щоб носа не висовув на вулицю. Якщо треба куда поїхати, то веземо, попередньо дивимось де шайки ці облави роблять.
Ответ дляПускаю бісики
Толку с той поддержки. Нужно искать другой выход.
Ну например?
Скорая помощь• вчера в 15:07
Нашей семьей было принято решение взять семейную группу детей под опеку и таким образом мы помогаем детям, а дети - нам
Семейные группы, особенно где дети 10+ не особо хотят брать в семью, а в интернатах и ДДСТ детям не могут дать необходимого внимания
Пускаю бісики• вчера в 15:07
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну например?
Другую работу с бронью, соглашаться на любые условия и любую зарплату
Небоброїдка
• вчера в 15:08
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
У нас у групі писали раніше що стоять пакують, прям на виїзді
А потім жіночка написала, що були розборки в СБУ з такими. Це ж хтось докладає
Засудити ще можуть за злив місцезнаходження ТЦК
Скорая помощь• вчера в 15:09
Ответ дляЗавжди з рушником
Пусть с дет дома ребенка возьмёт и выедет
Можно и не выезжать, если возьмет ребенка из ДД
Ацетилсалициловая кислота• вчера в 15:09
Ответ дляНебоброїдка
Да, павликов морозовых сейчас тьма. Поэтому и среди знакомых лишнего не ляпать - никогда не знаешь кто чем дышит.
Завжди з рушником• вчера в 15:09
Ответ дляСкорая помощь
Просто же все хотят выехать, по этому и написала. Но можно и остаться
Небоброїдка
• вчера в 15:10
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ніколи не думала, що буду так боятися за життя людини
Що таке може відбуватися і ніхто не допоможе
Ласкове телятко• вчера в 15:10
А у вас емпатія дозована, да?
У мене нема чоловіка-військового, але ж хоч трохи треба думати, як до людей звертаєтесь.
Ацетилсалициловая кислота• вчера в 15:10
Ответ дляНебоброїдка
Так, це дуже страшно. Я вас розумію, бо сама в такому положенні.
Небоброїдка
• вчера в 15:12
Ответ дляЛаскове телятко
А у вас емпатія дозована, да?
Не хотіла задіти ваші почуття
Але знаю, як набігають такі жінки, які звинувачують інших чоловіків що ми ще воюємо, що ніяк не переможемо через «підюбочників» і тд
Це не тема для них
Скорая помощь• вчера в 15:13
Ответ дляЗавжди з рушником
Я вообще не понимаю людей. Все жалуются, что мужья спиваются, впадают в депрессию, не выходят на улицу, нигде не работают, начинают выпивать, все так боятся за то, чтоб мужчину не забрали. Но когда речь заходит о том, чтоб взять детей из интерната, помочь им устроить свою жизнь, а они помогут вам - никто не хочет, не готов. Ну, нужно решать, чего больше не хочется - в окопах сидеть или ребенка воспитывать. Времена нынче отчаянные и мер требуют соответствующих
Небоброїдка
• вчера в 15:17
Ответ дляСкорая помощь
В мене 2 собаки з притулка і кіт
1 кімнатна квартира, я своїх дітей не народжую, бо ситуація в країні і з грошима треш
допомагаю зборами тваринам, як можу
Відповідальність за інших людей це 80 левел, можна зробити ще гірше
допомагаю зборами тваринам, як можу
Джавеліна• вчера в 15:17
Ответ дляВеселуха Муха
Трололо. Вихід один. Мило й мотузка.
А может бутылка водки?
Небоброїдка
• вчера в 15:18
Ответ дляВеселуха Муха
Трололо. Вихід один. Мило й мотузка.
Удачі вам в ваших справах
Джавеліна• вчера в 15:20
Ответ дляНебоброїдка
Вы за свое прежде всего бойтесь...
Ситуации бывают разные.
Тут главное самому сумма не сойти.
Ситуации бывают разные.
Тут главное самому сумма не сойти.
Веселуха Муха• вчера в 15:18
Ответ дляДжавеліна
А может бутылка водки?
Ні, через місяць тема: Я одна тащу сімʼю чоловік вдома, не виходить. Думаю про розлучення.
Джавеліна• вчера в 15:20
Ответ дляВеселуха Муха
А как же и в печали и радости?
Ласкове телятко• вчера в 15:20
Ответ дляНебоброїдка
Не хотіла задіти ваші почуття
Це не тема для них
Памʼятаю, ще роки 2 тому якась жінка, у якої хлопець ховався, тут щиро писала: «мені ліпше, щоб зловили вашого, ніж мого». Оце і є правда. Тож не думайте, що жінки ухилянтів вам співчувають) Кожна думає так само. Ви типу сепаруєте тих, хто звинувачує, але направду люба хоче, щоб пішов ваший, а її залишився)))
Це я до того, щоб ви не обманювались, хто добріший, просто це не прийнято озвучувати.