Ждушечка• 21 января в 09:15

Долго с нас еще будут лохов делать?

С этими отключениями света?
При чем по всей Украине, кроме Буковеля?
Колдунья-вещунья• 21 января в 10:41
Ответ дляЧервона калина
Фінляндія не віддавала Карелію, у неї кацапи її забрали.
Я мала на увазі що вони швидко підписали мирний договір і ніхто більше на них не напав

Викасикрет• 21 января в 10:42
Ответ дляЖдушечка
потому что дтек получает распоряжение рубить свет свыше, водоканал не может вам свет вырубить
Ви або кацапський троль
Або у вас в голові вата.
Да_Я_ТакаЯ_• 21 января в 10:42
Ответ дляЖдушечка
Ну к обычным работягам претензий нет, они молодцы!
Анонім Перший• 21 января в 10:43
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Так вы рады за сестру или не очень?
за сестру рада, за ее соседей по улице НЕТ
Чеширская кошечка• 21 января в 10:44
Ответ дляТа прям багіня
Канікули вже закінчилися
До 1 февраля Киев продлили
Та прям багіня• 21 января в 10:45
Ответ дляЧеширская кошечка
До 1 февраля Киев продлили
І що вони всіх дітей в Буковель повезли?
Маю сечі• 21 января в 10:46
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
Немає такого слова - пока, є слово - поки, чи гуглом переводите?

Червона калина• 21 января в 10:47
Ответ дляКолдунья-вещунья
Тому що відбулася Ялтинська угода, а згодом Гельсінська.
Маю сечі• 21 января в 10:54
Ответ дляКукусик
По якій всій? Київ, Дніпро. У інших все норм
Де норм? Черкаси, вже давно сидимо без світла, дають максимум 1,5 години, 2,5 то це лише вночі, електрична квартира, хоч би сволота 3 години підряд хоч раз, все світло в нас забирають
Кудряшка Сью• 21 января в 10:55
Ответ дляМарс атакует
Вибачте, у нас зараз декларується чіткий проєвропейський курс, то тоді чому у якості бонусів маємо ’с ненормальной коррупцией, кумовством и договорняками?’. Якось дивно, згодні?
Т.е. до проевропейского курса этого всего не было по-вашему? И откуда это все? А вы в курсе, что все облэнерго и стратегические предприятия Украины были в собственности у куцапов, прямо либо через посредников? Эта скупка активов происходила в 90х, в начале 2000х сюда зашли российские банки.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 января в 10:55
Ответ дляАнонім Перший
Даже в Киеве далеко не у всех такая ж...па, как обычно одни отдуваются, другие жируют. Да и не только в Киеве, сестра живёт в маленьком городке винницкой области, у всех есть отключения света, а их улицу начали игнорировать, за последние 2 месяца ни разу свет не вырубали и живёт она далеко от всех объектов критической инфраструктуры
У моей коллеги дом всю войну не отключали, он был подключён к метро. И вот нашлись те, кто за справедливость. Дом запитали в общую сеть и он начал жить по графику. И тут оказалось, что из-этого нет жизни целому кварталу. Как только этот дом включают начинаются аварии и без света сидят все. Нет уже живых свидетелей того, почему именно этот дом был так запитан, но видимо была причина и весомая. Но кому это интересно, нужно ж бороться за справедливость… доборолись. Теперь все сутками без света.
автор Ждушечка • 21 января в 10:57
Ответ дляВикасикрет
Ви або кацапський троль
Або у вас в голові вата.
або у вас вата
Язикувата Хвеська• 21 января в 11:01
Ответ дляКудряшка Сью
При чем тут НАТО и ЕС? Сравните уровень жизни в странах, куда рашка приложила руки, и уровень жизни в нормальных странах. Или вам нравится жить в стране с ненормальной коррупцией, кумовством и договорняками?
Вы выехали, правильно?
Обращеница• 21 января в 11:03
Ответ дляПрестидижитатор
єдина енергосистема
не чули? вашим тернопільтським світлом затикають дири в іншому місці Щоб і там було сввтло 4 години на добу
Так ще зовсім недавно запевняли, що неможливо передати електроенергію з умовного Львова до Дніпра. Вже можуть? Нові заяви?
Язикувата Хвеська• 21 января в 11:04
Ответ дляЧервона калина
Ты виноват лишь в том, что хочется мне кушать.
На что мы вообще надеялись, дразня маньяка? На Европу? Или таки на мышебратья?
Маю сечі• 21 января в 11:05
Ответ дляВикасикрет
Я не розумію, чому всі звинувачують ДТЕК.
Кацапи обстрілюють, розбили ТЕЦ, пробивали лінії передачі. Люди на морозі працюють. І ще й винні..
Тому що обіцяли рівномірний розподіл, а по факту одні рівніші за інших
Марс атакует• 21 января в 11:06
Ответ дляКудряшка Сью
Мова про те, що курс міняється, а ’оте все’ як було, так і залишилося, навіть можливо стало в рази потужнішим, нахабним, безкарним та цинічним.
Язикувата Хвеська• 21 января в 11:07
Ответ дляМаю сечі
Это перешедшие бесятся
Слухи-руки не распускаю• 21 января в 11:11
Ответ дляМарс атакует
То путін нашу владу нагибає, бо красиво перемогти на полі бою в нього не виходить, товчеться роками по знищеним селам.
Знаєте, я завжди зустрічала дописи від росіян під постами , наприклад -пожежа в Турції . І вони писали-та то путін винен. Тануть льодовики-росіяни жартома пишуть-то путін.
І тепер ми пишемо-путін. А що наші робили за 4 роки війни? Звісно путін це почав, він першочерговий, але що робили наші «міндичі»????? Той депутат з Тернополя на фоні е/е обʼєкту ???

Хтомолодець? Я!• 21 января в 11:17
Долго
Кудряшка Сью• 21 января в 11:22
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Вы выехали, правильно?
Нет, не угадали. Я в Киеве. Живу в районе, жителям которого надо УБД присваивать.
Викасикрет• 21 января в 11:24
Ответ дляЖдушечка
або у вас вата
Слухайте,НЕ вельмишановний кацапський бот
Пошукайте в методичці нормальні аргументи
Кацапи розбивають ТЕЦ, палять трансформатори, обривають лінії постачання
А винен ДТЕК за вашою версією.
Викликаю на дебати• 21 января в 11:24
Ну, то давайте напишемо петицію до президента, щоб повністю зупинили розваги в Буковелі, ввели закон не випускати за кордон родини народних депутатів, міністрів... і ввели рівноцінні графіки світла по всій країні..?
Кудряшка Сью• 21 января в 11:24
Ответ дляМарс атакует
Я думаю, оно таким наглым и было, просто его уже не могут скрыть. Система не поменялась, к сожалению.
На циголках• 21 января в 11:32
Ответ дляПоторописька
Всі претензії до тих хто влаштовує обстріли.
а хто краде , ні?
На циголках• 21 января в 11:32
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
чому, про лохів згодна
Борщичок• 21 января в 11:33
Питання до Адмінів форуму-все частіше зʼявляється теми з підтекстом, що у всіх бідах, спичинених війною,винна влада України. Дуже нагадує риторику раши- « нє ми начіналі ету вайну, ми тут ні при чом,ето всьо ані».Вам не здається , наприклад ця тема підозрілою? Чому ви не видаляєте такі теми та не блокуєте їх авторів? Рашитські ботоферми працюють у всіх соцмережах, і тут теж повно їх гівна.
Нічого вдягти• 21 января в 11:35
Ответ дляЖдушечка
або у вас вата
Скорее всего
Фея_3уровень• 21 января в 11:36
Ответ дляКудряшка Сью
Сравните для начала уровень жизни и качество жизни у нас и у них. Или Вас все устраивает и этот режим надо поддерживать и защищать, и отдавать за него жизнь?
На циголках• 21 января в 11:37
Ответ дляВикасикрет
А винен ДТЕК за вашою версією.
а де захисти Мустафи та Кучеренко ?
А чому відмовили Японії в 23 за план допомоги диверсифікації?
Питань більше до наших