Ищу-брожу• 21 января в 10:36

А ви маєте звичайний чайник для газу та механічну м´ясорубку?

Зробіть вибір:
вже голосів: 73
Чайник
М´ясорубка
Немає нічого
Свій варіант
Маурита• 21 января в 11:22
Звичайний чайник на газ коли нема світла. Всякі девайси від екофлоу
Не боюся осуду• 21 января в 11:30
Чайником электрическим не пользуюсь,валяется где-то,а обычный есть.Проголосовала за мясорубку,но не досмотрела.У меня електро
Злюка-закусюка• 21 января в 11:35
У меня нет ни электро чайника, ни электро мясорубки в принципе)) Да и обычного чайника нет, есть сотейник небольшой на 1 л с крышкой, в нем кипячу воду всегда. Вместо мясорубки у меня блендер. Фарш покупаю готовый, сама не делаю, плэтому у меня нет в ней необходимости. И веник с совком есть, когда нет света подметаю спокойно)) И в тазике стирать могу без проблем. Меня особо ничем не напугать уже...благодаря уззким...
Мороженная курица• 21 января в 11:39
І чайник і м´ясорубка є. Користуюся вкрай рідко, бо фарш роблю блендером, а воду кип´ячу в маленькій каструлі, щоб швидше закіпалв.
Щедрик ведрик• 21 января в 11:45
Ответ дляok1904
Чому? Вартість мясорубки електричної була в рази вища , може і в десятки разів за вартість ручної
ви не все прочитали. Людина пише що хтось не користується електромясорубкою бо економить на електриці.
ПушАпница• 21 января в 12:11
Маю і звичайний чайник, і м´ясорубку механічну, хоч в комбайні є електрична. Правда, часто не користуюся. Воду на чай і каву кип´ячу в турці, для їжі - маємо осмофільтр. М´ясорубку використовую, як печиво роблю чи ковбасу домашню, мені електричною незручно, та й насадки до неї, як крило літака, бо це з комбайну Бош. Коли розбирали комору в селі, знайшли міксер ручний і м´ясорубку з клеймом ХТЗ (діти сміялися, що знайшли сестру танка Т34), залишила, най буде)) А взагалі із задоволенням користуюся всякими електроприладами кухонними і побутовими
НетЕщеНаверное• 21 января в 12:35
В мене газ, купили звичайний чайник вже дуже давно, вода гріється швидко, і дешево. Користуємся завжди, електричний десь валяється в кладовці.
Мясорубка (точніше комбайн) тільки електрична, але якось користуємось дуже рідко.