Закуйовджена життям• 21 января в 10:44
Куди перенести номер із Київстар?
Заібав вже він. За три дні до зняття абонплати повідомив про підняття тарифу. Хочу змінити оператора, кого порадите?
Закуйовджена життям
• 21 января в 10:48
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
лайф
А при відключеннях світла є мережа?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 21 января в 10:48
Ответ дляЗакуйовджена життям
А при відключеннях світла є мережа?
да
но смотря где вы
Пушап Мі мі• 21 января в 10:56
Ответ дляЗакуйовджена життям
А при відключеннях світла є мережа?
В нас ні. Тому я навпаки перейшла на Кстар з Лайф.
Дивіться де ви живете,і що вам вигідніше.
Эта_Шикарна)• 21 января в 10:58
Я тоже за лайф. У меня водафон, при отключение света инет через пару часов тоже отключается
Додаю напруги• 21 января в 11:35
Ответ дляЗакуйовджена життям
А при відключеннях світла є мережа?
Да
Говорю відверто• 21 января в 11:38
Ответ дляМавка
Лайф
ага, моя студентка таку фігню утнула. Тепер сидить біля мене і ’ма, дай точку’. Київстар дорогий, але хоч працює, лайфселу практично немає
Говорю відверто• 21 января в 11:42
О, ось колега з Лайфу перейшла на Київстар теж тому. що просто немає мережі, і це в Києві. Ми то зараз хоча б у передмісті сидимо, тому можу списати на те. що тут гірше покриття.
Говорю відверто• 21 января в 11:44
Ответ дляЭта_Шикарна)
поцікавтеся у сусідів для початку. а чи працює у вашій місцевості Лайф, бо ми зараз в області. Київстар тримає до 10 годин при відключеннях, Водафон теж десь так. а лайф навіть зі світлом ледь тягне. У Києві в колеги на лівому березі те саме з лайфом. плюнула - ерейшла на Київстар, він є постійно