TiaDalma• вчера в 19:50

Жахливий цистит щоразу після сексу, у сечі кров, пекельні муки, сил більше нема

Natal_ka91• вчера в 19:56
Д-маннозу на постійній основі після лікування пробували? Іпсш ви і чоловік перевіряли?
До речі, недавно бачила відео уролога, вона розповідала про жіночий през*рватив. Вказувала, що це один з можливих варіантів попередження такого посткоїтального циститу.
syperrizhik• вчера в 19:52
Перед и после каждого полового акта до последней капли опорожняйте мочевик. Вот даже если не хочется. Мне этот метод помог избавиться от данной проблеме
Алина-1240• вчера в 19:56
Поменяйте дятла на нормального🥲
syperrizhik• вчера в 19:59
Также до и после ПА гигиена вода + средство гигиены, а не влажные салфетки.
Не практиковать анальный секс + вагинальный (бактерии переносятся сами знаете куда). Это на случай если такое практикуете
Наталія-Ната• вчера в 20:09
Может смазки мало и вы каждый раз травмируете уретру. Нужно чтобы прям много было. И да, почему не анонимно?
VShpak• вчера в 20:10
Схоже на травматичний уретрит!
Причини - недостатня кількість змазки.

Лубрикант на водній основі кожного разу.
Зараз зняти запалення свічками ревітакса.
Можна ношпу пропити.

Якщо все це не допоможе - гінеколог, уролог…
Yon-i• вчера в 20:11
Мужчина постоянный? Если да идите сдайте гинеколога расширенный анализ на инфекции и бакпосев
И врач назначит лечение и вам, и вашему мужчине
Только так
автор TiaDalma • вчера в 20:19
Ответ дляVShpak
Схоже на травматичний уретрит!
Причини - недостатня кількість змазки.

Можна ношпу пропити.

Всі ці симптоми виникають також і після ігор з фалоімітатором, тож напевне справа у механічному пошкодженні…можливо така анатомія
автор TiaDalma • вчера в 20:24
Ответ дляНаталія-Ната
А від більшості змазок у мене порушення мікрофлори… найбільш дружелюбна змазка це слина
Girly_girl• вчера в 20:52
К сожалению, посткоитальный цистит не лечится единоразово
То, что может вам помочь:
Таб фурагин после вагинального полового акта
Использовать барьерный метод контрацепции при смене видов ПА (вагинальный и анальный)
Использовать лубриканты на водной основе без любых ароматизатческтх добавок (можно с пантенолом), от бактерий в слюне может быть усиление симптомов
Вакцина от цистита