БоХатая• 21 января в 22:32

Лактоферин вам помог поднять ферритин при плохой усвояемости

Железа кишечником?
Пешеходик• 21 января в 22:40
Перший раз чую, вам хтось порадив? Теж цікавлюсь цією темою
автор БоХатая • 21 января в 22:46
Ответ дляПешеходик
Прочитала. Что если есть патогенная флора в кишечнике то пить железо просто нельзя пока не вылечить кишечник. Иначе патогенка жрёт его и еще больше разрастается. И типа лактоферин немного по другому работает и его можно.
Сейчас на айхерб зашла в отзывы. Смотрю много кто для этого пьет.
Пешеходик• 21 января в 22:51
Мм, це якщо проблеми з кишечником
автор БоХатая • 21 января в 22:56
Ответ дляПешеходик
Мм, це якщо проблеми з кишечником
Ну так я о чем ? Но если вы принимаете препараты делеза а ферритин на месте то это 99% эта проблемв
Пешеходик• 21 января в 22:57
Звучить якось так, ’околонаучно.’.. якщо феритин дуже низький, і залізо не приймати, а лікувати перш кишечник, така собі плрада .. той кишечник можна місяцями лікувати...
автор БоХатая • 21 января в 23:01
Ответ дляПешеходик
Як на мене то логічно.
Це як шкіру з акне постійно покривать тоналкою , розмножуват привіт ще більше і казати, те акне роками можна лічить
Пешеходик• 21 января в 23:01
Ответ дляБоХатая
У вас не піднімається? Скільки часу ви приймали? Яку форму? Можуть бути і інші причини - тривають втрати заліза
Пешеходик• 21 января в 23:02
Він повільно піднімається
автор БоХатая • 21 января в 23:03
Ответ дляПешеходик
Буквально на декілька стовпців. Різну приймала ,і солгар і сано форте , і сорбіфер .
Приймаю дохєра часу.
Питання в загибі жовчного, і здала на патогени .
Пешеходик• 21 января в 23:04
Якщо ще й гемоглобін понижений, то спочатку організм відновлює гемоглобін, а феритин в останню чергу
Пешеходик• 21 января в 23:07
Ответ дляБоХатая
Приймаю дохєра часу.
Як це на декілька стовпців? В одиницях скільки.. приймаю мальтофер в таблетквх ковтальний, не жувальний. За 3 тижні на 5 одиниць піднялось, небагато, але хоч росте
Пешеходик• 21 января в 23:21
Ви читали, щоб краще засвоювалось потібно приймати разом з вітаміном С. Він збільшує засвоєння заліза вдвічі. Як варіант, разом з квашеною капустою/болгарським перцем/брокколі/апельсином ітп. І не пити чай, квву півтори-дві години перед/після прийомом заліза, бо вони заважають всмоктуванню. І не приймати разом з молочкою, вона теж знижує засвоєння
автор БоХатая • 21 января в 23:34
Ответ дляПешеходик
З гемоглобіну все норм . Я все це знаю ,не один рік вивчаю
автор БоХатая • 21 января в 23:37
Ответ дляПешеходик
В мене за три місяці з 11 до 17
Як ви знаєте що за 3 тижні росте ,аи здаєте так швидко ? Вкурсі?
автор БоХатая • 21 января в 23:38
Ответ дляПешеходик
Я знаю , віт с завжди є ,або натур гранатовий сік ,або домашній 🍎🍏 оцет