Ответ дляFighter05
Чудова
А розкажіть про лаш, ми там тільки мило і бомбочки беремо
А донька в мене балувана, шанелі набридли, то ж хочу щось їй цікавеньке
В лаш дуже достойна та нетипова парфумерія, але обовʼязково треба тестити, проте є і такі аромати які сподобаються більшості, у них чудова гурманіка, представлені у форматі спреїв, парфумованої води або твердих парфумів. Особисто я рекомендую ознайомитися з такими хітовими ароматами як Снігова Фея, Лорд Бешкетник, Пристрасть, Солодкий Дощ, Let the good times roll, ще у лаш топові продукти це желе для душу, наприклад whoosh це неймовірний цитрусовий аромат і можна використовувати для підмивання, є ефект зволоження та не порушує мікрофлору, ще дочці можна подарувати кондиціонер для волосся солодкий дощ, від нього усі в захваті.
designs777• 1 час назад
Ооо,у мене один з найулюбленіших
DIPTYQUE
Eau Capitale.
Хочу затестити ще такий,як у вас.
Опишіть,будь ласка,який він?
DIPTYQUE
Eau Capitale.
Хочу затестити ще такий,як у вас.
Опишіть,будь ласка,який він?
Ответ дляdesigns777
Ооо,у мене один з найулюбленіших
DIPTYQUE
Eau Capitale.
Хочу затестити ще такий,як у вас.
Опишіть,будь ласка,який він?
DIPTYQUE
Eau Capitale.
Хочу затестити ще такий,як у вас.
Опишіть,будь ласка,який він?
Він бомбезний, один з моїх улюблених, початкові ноти свіжі та зелені, згодом проглядається кокосово-молочна ніжність, в цілому він доволі прямолінійний, я ним користуюсь під настрій, класно звучить весною і влітку, але здебільшого мене тягне на щось солоденьке і пряне, особливо в холодну пору
Я довго шукала один аромат і знайшла філосікос. Якось почула від жінки в театрі чудові парфюми - зелено-молочні. Вийшла на цей інжирний суперхіт. Зарза лежить, пилом припадає. Кохаю інше. І так вподобання стрімко міняються! Як тільки купиш щось бажане, одразу хочеться нового.