Не худа ні разу• 22 января в 10:30
Чи варто створювати зараз теми про одяг, покупки, зовнішній вигляд?
Я за кордоном. Хотілося спитати як сидить купальник. Але не знаю чи це доречно, а тригерити нікого не хочу
Взагалі цікава думка тих, хто в Україні і тих хто за кордоном чи вважаєте ви такі теми на форумі доречними в нормальними зараз
Пасхальний тролік• 22 января в 11:01
Ответ дляНе худа ні разу
Я худа як велосипед
Удалено администрацией...
Патріотка з дивану• 22 января в 11:02
А хіба обов’язково в темі про купальник вказувати де Ви зараз живете, описувати свої ’кращі роки життя’ і т.д.?
Можна ж просто розмістити фото купальника або Вас в купальнику - та й годі.
Я, наприклад, люблю такі теми. Вважаю, що їх занадто мало тут.
Джага-джага• 22 января в 11:02
Ответ дляГендиреХтор
Анні знову хочеться отримати свою порцію уваги.
Невже на пасобіях так нудно?
Анна ост собственной персоной?
Пасхальний тролік• 22 января в 11:03
Ответ дляSo_so
Я бы с удовольствием посмотрела на купальники, но если решите такое постить, то просто выключите анонимов. Тема сразу приобретет конструктивный характер)
Тоді не буде кому коментувати, бо ця фрау поблокувала всю Порадницю.
Патріотка з дивану• 22 января в 11:06
Ответ дляПасхальний тролік
Якщо це справді Анна, то їй же писали неодноразово, що при такому темпі блокування буде тут спілкуватися хіба що сама з собою)
Поліпривіт всім• 22 января в 11:09
А почему нельзя? Война больше 10 лет, сильно ли это мешало киевлянам и львовчнам все эти годы? Плясали и танцевали. И было и норм.
3@йk@• 22 января в 11:09
Я нормально реагую. Можна подумати, що в Україні ніхто не відпочиває і не їздить в відпустки за кордон. А всілякі жіночі штучки завжди цікаво подивитись, що модне, що хто обирає. Але тут є і ті хто з´їсть по будь якій причині) Я як напишу, що дістало в темряві сидіти, то мені в панамку теж напхають і мінімум на сторінки 2-3 розкажуть, що я москаль, ждун і взагалі маю мовчки сидіти, а не вякати.
3@йk@• 22 января в 11:15
Ответ дляПоліпривіт всім
Многие плясали и сейчас пляшут, так что да нет смысла строить из себя не таких и показательно нападать на других, что как же так можно) Тот же Киев вечно обсирают, что по кафе люди ходят, магазинам. Будто в прифронтовых в магазины не ходят и НЛО одежду с неба людям сбрасывает, и не едят они, и ногти не делают ага.
Не худа ні разу
• 22 января в 11:22
Ответ дляПатріотка з дивану
Господи, тут і фото не треба, вже якусь Анну годину обсмоктують в моїй темі. Тут тепер хіба читати можна щоб порадіти, що у те е з ментальним здоров´ям ще все ок в порівнянні з іншими
Патріотка з дивану• 22 января в 11:25
Ответ дляНе худа ні разу
Автор, якщо Ви не Анна, то легше до цього відносьтеся.
Чому б Вам просто не розмістити фото з покупкою і не спитати сторонньої думки? Просто фото і запитання, без зайвих подробиць та обставин.
Я б залюбки почитала таку тему.
Не гавкаю- но охраняю• 22 января в 12:33
Ответ дляНе худа ні разу
Та нє, я подивилася на коментарі гендиректора і згадала який тут відсоток дивних людей пасеться. Мабуть мені вистачить думки чоловіка, сестри і подруги
Абсолютно.Навіть себе самої.Мене взагалі нічия думка не цікавить.
ХвостПистолетом• 22 января в 13:17
Ответ дляНе худа ні разу
а своя думка є?
Вапщета• 22 января в 13:44
Варто, чому ні.
Ви думаєте, що в Україні люди одяг не купують? В басейн не ходять, відпочивати не їздять? До чого місцеперебування взагалі? Я теж купальники вибираю, діти займаються плаванням, я після спортзалу в спа-зону люблю заглянути. Якась дивна тема.
Вапщета• 22 января в 13:47
Ответ дляНе худа ні разу
Я задумалася про доречність таких тем зараз і як воно буде сприйматися тими, хто, наприклад зараз в Києві десь на троєщині
Я в Києві, на Березняках.
Я вибираю купальники.
Я не питаю чужої думки на форумах про те, яке шмаття мені купити.
Мені пофіг за яким кордоном ви знаходитесь, якщо ви не в стані обрати собі купальник-я вискажу своє особо ценное мнение.
Я вибираю купальники.
Вапщета• 22 января в 13:49
Ответ дляГендиреХтор
Авторку тут всі знають .
Навіть без уточнення
Капець, це точно вона. Тоді все стає на свої місця. Ця Анна спати не може від того, що Київ все ще не вимерз і створює такі провокативні теми в надії, що їй напишуть яка вона маладец, в ми всі умрьом.
Патріотка з дивану• 22 января в 14:16
Ответ дляНе худа ні разу
Я худа як велосипед
І ноги колесом?
Не худа ні разу
• 22 января в 18:24
Ответ дляВапщета
Ви вже дахом поїхали судячі з коментарів. Може умєрєть то в цьому випадку й не найгірший варіант
Вапщета• 22 января в 19:11
Ответ дляНе худа ні разу
Умєрайтє, вас ніхто не тримає
Не худа ні разу
• 22 января в 19:14
Ответ дляВапщета
Умєрайтє, вас ніхто не тримає
Перечитайте свої коментарі. Ви ж в неадекваті. Війна колись закінчиться, а ви якщо й виживите то божевільною назавжди залишитеся
Вапщета• 22 января в 19:16
Ответ дляНе худа ні разу
Ми всі виживемо, а ваша кукуха здохла уже давно і повісилася на шнурку від купальника поміж ваших сухих велосипедних коліс.
Не худа ні разу
• 22 января в 19:23
Ответ дляВапщета
І що то буде за життя з таким ментальним здоров´ям? Точніше його відсутністю. Ви сюди зайшли і самі з собою про щось поговорили. Це божевілля в чистому вигляді. До психіатра треба
Вапщета• 22 января в 19:28
Ответ дляНе худа ні разу
Я зайшла поговорити з недієздатною особою, яка не в змозі ліфчик собі купити. Коли всі зрозуміли, хто створив цю тему-було пізно, в гамно уже вступила.
Не худа ні разу
• 22 января в 19:46
Ответ дляВапщета
Я дуже сподіваюся що ви таки звернетесь до психіатра замість виливати своє божевілля в інтернеті. Ви ж просто сама з собою говорите про щось своє
Вапщета• 22 января в 19:51
Ответ дляНе худа ні разу
Ви дивіться за собою і своєю сім´єю, якщо вона у вас ще є. А ми тут, в опустівшому Києві, наповненому одними бомжами, самі розберемся як жити.
Все знаю від і до• 23 января в 01:59
Ответ дляДжага-джага
Анна ост собственной персоной?
Та дайте уже человеку костями потарахтеть на Советчице в новом купальнике!
Патріотка з дивану• 23 января в 14:31
Ответ дляВсе знаю від і до