Дідова баба• Изменено 2 часа назад

Скільки витрачаєте на продукти?

Розпочну із себе. На себе та чоловіка витрачаю в середньому 2500-3000 на тиждень, іноді менше, а може бути і більше. Ще минулого року могла вкластися в 1500. І це я готую вдома, нічого делікатесного не купляю: м´ясо, рибу, крупи, овочі, фрукти. А Ви скільки витрачаєте?
Ядвига Юсьлегко• 2 часа назад
Так само
Невидимка Майя• 2 часа назад
2+1, 30-35 тыс в месяц.
Крихітка на всі• 2 часа назад
В месяц 17т на троих.
Клевотница• 2 часа назад
Теж на двох 3 тис на тиждень, без різних делікатесів, чіпсів і т.д, деколи можемо щось солодке купити, частіше печу сама.
Гербарія сушу• 2 часа назад
7500 на двоих. Я и ребенок 11 лет
Это чисто продукты
Покращена• 2 часа назад
Приблизно 40 тис. Три дорослих і дитина 11 років.
ЗдесяЯ• 2 часа назад
Ответ дляКрихітка на всі
В месяц 17т на троих.
+
Прилипало• 2 часа назад
Так само, я і син підліток 3000 в середньому щотижня.
Янгол в камуфляжі• 2 часа назад
Ответ дляПокращена
и у нас где-то так....
Prervana• 2 часа назад
Я не могу посчитать, потому что неделю вообще ничего не покупаю, кроме хлеба, фруктов, кофе-сигарет, а на следующей неделе каааак выеду в Метро, минус десятка. Но там же не только еда, в чеке.
Винник• 2 часа назад
Нам ведь не только еда нужна? На сегодня я с мужем и кошкой чисто на быт тратим 1000$, это очень по скромному, без походов в ресторан и без собственного авто.
ЯкаКраля• 2 часа назад
Зачем вы в подобных темах своих мужей полуфабрикатов унижаете?
К чему тема, поплакаться, пожаловаться, так выдвигайте ему претензии
Просто звязда• 2 часа назад
Так само. Я і дитина. Планую все і без зайвого.
Бешене сарі• 2 часа назад
Приблизительно «дохера» 😒
Леди_на_драндулете• 2 часа назад
в месяц где-то 10т на себя одну
Всіх підсаджую• 2 часа назад
Я малоежка, живу с сыном
То где то 5-8 в среднем, не считала, это примерно
автор Дідова баба • 2 часа назад
Ответ дляЯкаКраля
А до чого тут чоловік?
Детские_Будут?• 2 часа назад
Я в син підліток, навіть більше витрачаємо. Доставка з сільпо раз в тиждень це мінімум 2 тис. Плюс протягом тижня щось докупити, і овочі фрукти окремо. Харчування в школі ще десь 1 тис, це 500 грн гарячі обіди плюс в буфеті булочка, сік
Сама вумна тутички• 2 часа назад
2 дорослих і дитина 13 років. Всі продукти включно з вкусняшками і т.д. 30 тис
Пузата Хата• 1 час назад
3000. Я і дитина
Иванка Бур• 1 час назад
от 30 до 40 тыс
3+1, 3 кота
это с алкоголем и сигаретами
если ленивый месяц и делаю доставки типа сушки, пиццы и прочее - может и 50 быть
по ресторанам/кафе давно не шляюсь, кофе в городе тоже сейчас редко пью, нет хорошего, даже по 150 грн
Білка в колесі• 1 час назад
На двох з чоловіком 8-10 в місяць, в грудні шиканули на 12.
Губи з філером• 1 час назад
Ответ дляДетские_Будут?
И вы это все съедаете? Или выбрасываете потом?
Губи з філером• 1 час назад
Ответ дляПузата Хата
3000. Я і дитина
Що купуєте? Не голодні? Це в тиждень чи місяць?
Пьяная вишня• 1 час назад
Набагато більше, ніж до відключень світла. Якщо раніше можна було наварити борщу на 3 дні, чи плов тощо, то зараз це швидкі страви, якісь полуфабрикати, які готуються швидко. У нас буває таке, що світла немає добу, потім 2-3 години на добу, але в цей час нікого немає вдома. Або 5-6 годин вночі, але бажання щось готувати о 2 годині зовсім немає.
SnowMaiden• 1 час назад
в месяц где-то 2,5-7,5 т на меня одну
Красота неземная• 57 минут назад
Я порахувала і в шоці, бо не думала що ми стільки витрачаємо (((
На двоє дорослих і троє дітей 75 000 грн/місяць. Але це вцілому. Харчування приблизно 35000, це при тому що ми не їмо фастфуд і газовані напої, алкоголь не вживаємо, не палимо.
Один-два рази на місяць можемо повечеряти в ресторані, або зайти в Львівські круасани.
Незнакомлюся• 40 минут назад
Около 8-9 тыс грн на троих на месяц. Было б больше, тратила б больше