Борода• 23 января в 14:27

Уголовное дело за уклонение от мобилизации

На мужа завели уголовное дело. Мне полицейские вручили после работы бумажку что на него заведено уголовное дело за уклонение от мобилизации. Просили расписаться, я наотрез отказалась. Они уехали. Что за это может быть моему мужу? Сказала что не знаю где он
Единая страна!• 23 января в 15:45
Ответ дляБорода
Я правду пишу! Я шла после работы к автовокзалу, машина полицейская стояла у работы. Они не сразу поехали. Подъехали, остановились и спросили по имени фамилии меня. И такое вывалили мне на голову, что на мужа дело завели за уклонение. Допытывали его данные, номер телефона. Предлагали ко мне домой поехать, еле отделалась. Вы знаете что такое шок? Пошевелиться не можешь и стоишь как вкопанная
Подождите, откуда они знают, где работает жена такого то? И тем более, знают ее в лицо? Это в каких базах такая инфо хранится?
Асталависта бэйби• 23 января в 15:46
Ответ дляRemensa
Вам тролі лапшу на вуха вішають, а ви тут сріться і далі. Думати, то ж не ваше
А чим ви не троль?
Remensa• 23 января в 15:49
Ответ дляАсталависта бэйби
А чим ви не троль?
Це не моя тема.
Поліція приїхала на роботу до дружини , впізнала її і щось там тикала підписати🤣
А чоловік, на якого відкрили справу, ні слухом , ні духом.
Нє, нє , не трольна тема
Горня капучіно• 23 января в 15:52
Ответ дляПаспортний стіл
Сьогоднішня влада: НЕЛЕГІТИМНИМНА, НЕЛЕГАЛЬНА, НЕЗАКОННА !!! Тому все, що відбувається , не є і не буде дійсним!!!
Саме головне - закликаю всіх, коли закінчиться війна - не мовчати!
А зараз чоловіку авторки потрібно просто бути обережним
Автор, зайшли з іншого акаунту і далі строчите ваш брєд?
Паспортний стіл• 23 января в 15:56
Ответ дляГорня капучіно
Я - не автор !!! А усе, що я пишу - ПРАВДА, зєлєнобобікі !!
Горня капучіно• 23 января в 15:57
Ответ дляПаспортний стіл
Не веріщить!!! Я не глуха, читаю очима!!!!!!!!!
жар-птица Нюра• 23 января в 16:10
Ответ дляБорода
Нет счетов, всё сняли до этого. Машины тоже нет, доля в квартире и огород на меня и мать переписаны
Оце ви підготувались )
Паспортний стіл• 23 января в 16:18
Ответ дляГорня капучіно
Ок, мене просто вже дістав бєспрєдєл в державі і мовчанки народу. Скільки можна мовчати - вже всю рідню майже повинищуаали ці ж@ди, а ми всеодно мовчимо і тільки на Совєтчиці теми строчимо, замість об´єднатись і щось робити. Нас тому і винищують, бо ми - поодинці кожен намагається захиститись. Якби об´єднались проти них - війни б і не було
Паспортний стіл• 23 января в 16:17
Ответ дляжар-птица Нюра
Оце ви підготувались )
Правильно зробили
Асталависта бэйби• 23 января в 16:22
Ответ дляRemensa
Це не моя тема.
Нє, нє , не трольна тема
Я не тільки про цю тему. Ваш нік дуже часто блимає у різних темах з цими лозунгами ´вкид´, ´іпсо´, ´троль´ і т.д. Тож постає питання, а хто ви, яка стрибає з теми в тему цілими днями з подібним флудом. Троль на зарплаті, поліція нравів, зєботка, приватний детектив? З якого переляку треба вірити вам, а не іншим?
Паспортний стіл• 23 января в 16:32
Ответ дляАсталависта бэйби
До вашого відома нік присвоюється автоматично кожен раз в кожній іншій темі інший. Я на Совєтчиці рідко коментую чужі теми, в основному створюю лише свої. Жодного разу в жодній темі я не писала слово ’троль’, а що таке ’іпсо’ і ’вкид’ я навіть не розумію, тому ви дуже помиляєтесь. Але якщо вже коментую в темах - то так, жорстко це роблю, бо до цих пір народ не розуміє очевидних речей і я, і такі , як я, замість того, щоб жити і насолоджуватись життям в повній мірі, маємо ось в таких темах хоч якось відкривати народу очі. На фб повно вже відео, які відкривають очі - ні, всеодно кожен сидить в своєму коконі і страждає, замість того, щоб об´єднуватись і знищувати ту погань, яка винищує нас, наших чоловіків, наші родини, нашу державу
Ондатрова шуба• 23 января в 16:34
Ответ дляПаспортний стіл
Так возглавьте народное движение
Паспортний стіл• 23 января в 16:39
Ответ дляОндатрова шуба
Так возглавьте народное движение
Я вважаю, що таке мають робити ті, кому дуже вже допекло. Я намагалась об´єднувати просто сусідів - не вийшло, бо настільки тупі, що слухають лише таких тупих, як і самі. Тому на зараз я захищаю лише себе, коли треба. Якщо це юридично - лізуть питати,ичк це. Якщо фізично і морально - бояться. От і все
Колдунья-вещунья• 23 января в 16:39
Ответ дляБабулька
Если не было суда , то ещё не поздно
Ага, спробуйте щось переоформить тепер
Ондатрова шуба• 23 января в 16:40
Ответ дляПаспортний стіл
«мене просто вже дістав бєспрєдєл в державі і мовчанки народу» получается, что не очень и достали. Вы ж тоже живете в стране и терпите
Асталависта бэйби• 23 января в 16:50
Ответ дляПаспортний стіл
До вашого відома, я писала ніку БЕЗ аноніма, тобто конкретно зверталась до ніка Remensa. Про анонімні ніки мови не йшло. То ж ще раз питаю, вже у вас, як в аноніма, хто ви така, що ´краще за всіх´ знаєте де що вкид, іпсо і т д. Знаєте хто голосніше за всих кричить ’Вор!!!’ і тикає пальцем на інших? ... ви ж типу розумна, якщо не знаєте, здогадаєтесь. Я не хочу з вами об´єднуватись, бо ви звичайна іпсошніца і флудерастка
Горня капучіно• 23 января в 17:03
Ответ дляПаспортний стіл
Проти кого них? Що ви плете? Вас переморозило? Я в окупації жидів не бачила, тільки ваших мальчіков в трусіках- рашисти, буряти, тувінці, чечени і інше гівно
Remensa• 23 января в 17:07
Ответ дляАсталависта бэйби
То вам ввижається. Я , на відміну від вас, не сиджу тут цілими днями і не відстежую ніки
Remensa• 23 января в 17:11
Ответ дляПаспортний стіл
Ух ти. А що саме зробили? А ну ж, просвітіть, хтось, з відкритими очима
Боже,я вже забула про цю тему.
Паспортний стіл• 23 января в 17:13
Ответ дляАсталависта бэйби
Аааа, так то тоді не до мене - то до ніка Remensa)))
Единая страна!• 23 января в 18:01
Ответ дляАсталависта бэйби
Очевидно, що тема трольна. В ній стільки несостиковок, що складається враження, що троль навмисне, склав цю історію з небувальщини, щоб звести на нівець теми, в яких висвітлюють правдиві історії про беззаконня тцк. Ну або ж якась недолуга спроба написати шось таке, щоб ’боялись’, але дуже перегнули.
Асталависта бэйби• 23 января в 18:05
Ответ дляRemensa
Ні, нажаль, не ввижається. З довічним анонімним баном тут не так багато, тож якщо ніку забагато, він автоматично запам´ятовується. Чупакабразебест, so-so, prervana, Remensa, Алина-1240, love і ще з десяток максимум можу пригадати. Але ось серед перерахованих я вас не пригадую в побутових темах, ви тільки в ’незручних’ мені якось запам´ятались, і завжди одне й те саме від вас, ніякого інтелектуального мислення чи особливої позиції, як у Олі, ніякої особливої галичанської ізюмінкі, як у Юлі лав-лав, ніякого тиску чи класнючих кролів, як у Аліни... у вас жеж тільки одне - нудне ´тролі, іпсо, воюємо з дивана до останнього українця, зє сонцесяйний, харе нити, а хто проти, той з болот´ і так по колу.
Вапщета• 23 января в 18:44
Война закончится, будет амнистия для всех
пу_пугренчик• 23 января в 19:00
Ответ дляАсталависта бэйби
Відчепіться. Я вже про вас забула давно. Стратєгиня🤣
Дивне створіння• 23 января в 19:09
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
у меня большое горе , я не могу так жить я злая на себя при чем тут кто то я виновата что дура что не уберегла свою дитинку любимую
Мені шкода, що ви переживаєте такий страшний біль😭😭😭
Вкуси мене• 23 января в 19:15
Ответ дляШкала Радощів
Наконец-то лед тронулся. Еще бы и сзч прижали хорошенько.
Гадюка, чтоб тебя в бус
Шеллар• 23 января в 19:23
Автор, видихайте тільки за офіційними даними два мільйони в розшуку і 200тис. в сзч - на всіх тюрем не вистачить, а у вашого чоловіка лайт варіант - всього навсього ухиляння від мобілізації.
Веселуха Муха• 23 января в 20:17
Ответ дляНеваляшкина
Уже давно пора обложить штрафами тех кто ухыляется. Ежемесячно!
Удалено администрацией...
Оксана_12• 23 января в 20:46
Ответ дляВиннипуховна
Если кто-то грабит магазин, а Вы стоите на стреме, то Вы - соучастник уголовно наказуемого преступления. Можете даже ничего не подписывать.
А якщо мимо проходили?) Співучасник чого?
Неваляшкина• 23 января в 21:10
Ответ дляВеселуха Муха
Удалено администрацией...