Джага-джага• вчера в 20:47
Чувство безнадежности накрыло.
Просто не вижу никаких перспектив на светлое будущее - ни возможности купить собственное жилье, ни построить личную жизнь, как бы ни старалась. Одна нищая старость впереди.
Фоточки нема• вчера в 23:00
Ответ дляДжага-джага
ну так якщо вам все подобається і комфортно живеться то звідки така обізленість на виїхавших?
Агов...у нас війна не чула? Ми з тобою у різних світах. Створюй свої теми у
своєму світі. Але ж ти сюди пишеш. Тут тебе мають жаліти, чого раптом? Не бігай по колу з запитаннями, це нецікаво.
Б´ю байдики• вчера в 23:00
Ответ дляФоточки нема
Так то ж ´підтримка´. Вони вас люблять просто, відволікайтесь від проблем купуйте їм подаруночки. Мама рідна куди котиться цей світ. Люди деградують. Мені шкода, справді що ви з цим живете.
Так, сумно на це дивитись. Але то такі люди, без емпатії, як автор. Їм дійсно все одно.
А що таке?• вчера в 23:01
Ответ дляДжага-джага
Наверно потому что я украинка, не? А чего вас так тригерит то я не пойму?
Не украинка точно
А гадкий тролль
Но бумеранг такая штука интересная…
А гадкий тролль
Но бумеранг такая штука интересная…
Б´ю байдики• вчера в 23:01
Ответ дляФоточки нема
Сам факт що в таких людей нуль реакції на чужий біль, вони або ігнорують, або сміються над цим.
Б´ю байдики• вчера в 23:03
Ответ дляДжага-джага
правда полегчало, почитала сколько тут раненных на голову и жизнь не кажется такой плохой. Понимаю что у меня все прекрасно, спасибо еще раз
Бог тебе судья, чудовисько без серця :(
Б´ю байдики• вчера в 23:06
Ответ дляДжага-джага
чому не виїдете? Я зараз реально питаю без під..бу, якщо у вас аж така ненависть (заздрість?) до всіх виїхавших і свята впевненість що закордоном так класно, то правда в чому справа?
Чтоб не видеть там таких гнид как ты. Плюс многих держат мужья, сыновья, лежачие родичи, питомцы.
П.С.
Не так страшни чужи воші, а свої гниди(с)
П.С.
Джага-джага
• вчера в 23:04
Ответ дляА що таке?
Не украинка точно
А гадкий тролль
Но бумеранг такая штука интересная…
А гадкий тролль
Но бумеранг такая штука интересная…
Господи та вставайте і виїжджайте як вам та канада така омріян, що вам не так, з чого така злість до мене? Як вам краще дома то чого ви агресуєте тоді?
Джага-джага
• вчера в 23:04
Ответ дляБ´ю байдики
Бог тебе судья, чудовисько без серця :(
Що. Тобі. Заважає. Виїхати? Як так заздрісно?
Б´ю байдики• вчера в 23:05
Ответ дляДжага-джага
бо ти приходишь срать нам на голову своим нытьем о виллах в Канаде
Джага-джага
• вчера в 23:05
Ответ дляБ´ю байдики
П.С.
самі більші гниди ззалишились в Україні. Ще й тобою керують, дурне ти. Сиди і далі давись злобою. До побачення.
Фоточки нема• вчера в 23:06
Ответ дляДжага-джага
То все ж таки прийшла, прийшло, прийшов срач розвести?
Джага-джага
• вчера в 23:06
Ответ дляБ´ю байдики
а ти не виїжджаєш бо свою віллу у києві жалко кидати чи що таке?
Джага-джага
• вчера в 23:07
Ответ дляФоточки нема
Уяви якщо ти і твоя колега вийдуть із теми то і срачу не буде
Фоточки нема• вчера в 23:08
Ответ дляДжага-джага
Не хоче, така відповідь не влаштовує? І страждає на своїй землі, тому що не хоче іншої. Але таким як ти, це не поясниш.
Б´ю байдики• вчера в 23:09
Ответ дляДжага-джага
Муж на фронте, две собаки и больная родичка.
Джага-джага
• вчера в 23:10
Ответ дляБ´ю байдики
Сочувствую. Правда. Ну, если вам станет легче - у вас он хотябы есть, муж, родной любимый человек. А у меня нет.
А що таке?• вчера в 23:10
Ответ дляДжага-джага
Поки я зароблю буду вже стара. Мені нікуди народиьи дитину. Ні тут на зйомі ні в Україні під ракетами. Так краще доходить? І не треба писати про що я раніше думала. До побачення.
И отлично
Человеку с такой эмпатией не нужно иметь детей
Фоточки нема• вчера в 23:11
Ответ дляДжага-джага
А що буде? Мила бесіда з витиранням твоїх шмарклів? Та нє.
Джага-джага
• вчера в 23:11
Ответ дляА що таке?
И отлично
Окей, возрадуемся этому факту:)
Джага-джага
• вчера в 23:12
Ответ дляФоточки нема
тоді не перекладай на мене відповідальність, срач розводиш ти а не я 😌
Фоточки нема• вчера в 23:13
Ответ дляДжага-джага
Це пізд... То ти просто тупа? Возрадуйтесь ви ще живі. Саме тому в тебе чоловіка немає
Джага-джага
• вчера в 23:13
Ответ дляФоточки нема
Ой іди нафіг
Фоточки нема• вчера в 23:14
Ответ дляДжага-джага
Ой іди нафіг
Тільки після того як ти нах.. підеш. Але ж в тебе його також немає. Навіть у Канаді. Мільйони ху..в а в тебе немає.
Джага-джага
• вчера в 23:14
Ответ дляФоточки нема
я поскаржилася. Ти теж погрійся в бані. Може полегшає.
Фоточки нема• вчера в 23:15
Ответ дляДжага-джага
Дуже дякую. Іди нах.
Джага-джага
• вчера в 23:36
Ответ дляОскорбляю всячески
а чого не ниєте на канадських форумах? чи де ви там?
Де хочу там і нию. Хоч на бангладешських.
Б´ю байдики• вчера в 23:43
Ответ дляДжага-джага
Просто пойми. У многих нет возможности выехать или покинуть родную Украину.
Взять хоть меня, муж доброволец, я у него единственный близкий любящий человек здесь, как я могу уехать его бросить? две больших собаки, даже если я наскребу на все доки на выезд, найти общежитие или квартиру зарубежом с ними нереально или за огромные деньги. Больная родичка, она еще и в оккупации была, ее тоже не бросишь. Не суди людей и не сыпь соль на раны.
Б´ю байдики• вчера в 23:47
а вообще я не хочу уезжать, я здесь родилась, Хортица, Батьківщина козацтва, тут все рідне, я люблю даже воздух здесь, ну почему из за какой то русни я должна уезжать? пусть они сваливают
Джага-джага
• вчера в 23:58
Ответ дляБ´ю байдики
Да, понимаю. Вот я сижу тут ною что я одна, вообще одна . Совсем. И мне себя изза этого жаль. Но я по крайней мере свободна. А ты по сути на данный момент тоже одна, потому что муж хоть и есть но в таком месте. Но ты кроме того что одга, то еще и связана обязательствами, и в кошмарных условиях без света и отопления