Чемна панночка• Изменено сегодня в 07:56

Якщо покупець платить через термінал

Добрий ранок на лохе хоче зробити покупку і не через їх угоду
Написала номер карти, написав отак як пріккрепила, це треба повністю дані давати чи це щось шахрайське?
Дякую за допомогу
Неробименінерви• сегодня в 07:58
Там підтягує прізвище. ПлОтіж
автор Чемна панночка • сегодня в 08:01
Ответ дляНеробименінерви
Там підтягує прізвище. ПлОтіж
Значить достатньо просто номера карти ? Дякую
Неробименінерви• сегодня в 08:02
Ответ дляЧемна панночка
Так
Одні думки• сегодня в 08:05
Ответ дляЧемна панночка
Достатньо, але завжди всі дають номер карти і ПІБ. Для мене це зручно, бо впевнена, що точно туди ідуть гроші. В терміналі вбиваєш номер карти і підтягується ПІБ і це як перевірка правильності номера карти
автор Чемна панночка • сегодня в 08:07
Ответ дляОдні думки
Я після ось цього написала ще прізвище тільки
Хоче знов повністю що б написала, переживаю просто що б не почались якісь шахрайські схеми з картою і грошики не тю тю з неї
Дякую
Усатая полосатая• сегодня в 08:09
Що може бути шахрайського в тому що людина порівнює як піб перед оплатою. А вдруге ви цифрою помилились.
Розбещена цяточка• сегодня в 08:09
А покупку запитував щось про товари чи просто -хочум купити, дайте номер карты?
Одні думки• сегодня в 08:10
Ответ дляЧемна панночка
Дякую
Повністю не потрібно, більшість продавців пише, до прикладу, Пупкін І.С., цього достатньо для терміналу, щоб впевнитись в правильному номері карти
автор Чемна панночка • сегодня в 08:10
Ответ дляРозбещена цяточка
Одразу купити і номер карти
автор Чемна панночка • сегодня в 08:12
Ответ дляУсатая полосатая
Ну ось дала прізвище все одно хоче повністю
Svitlo_• сегодня в 08:14
Ответ дляЧемна панночка
Дивлячись яка карта і який термінал. Якщо платить через термінал Привати, а карта іншого банку - потрібне прізвище.
Як в інших терміналах не знаю.
сама себе прекрасная• сегодня в 08:16
Загалом, то в законі про банківську діяльність прописано, які реквізити отримувача платежу, мають бути при здійсненні, власне, платежу.
Ці реквізити абсолютно безпечні для отримувача і їхнє повідомлення не призводить до можливих шахрайських дій.
Реквізити такі: назва (ПІБ) отримувача; номер рахунку/карти; IBAN, ЄДРПОУ/РНОКПП.
Власне, в реквізитах карти, якщо пошукаєте в застосунку, все це є як інформація для отримання платежу.
Зубожиння• сегодня в 08:17
Ответ дляНеробименінерви
Там підтягує прізвище. ПлОтіж
Де - там?
Все терминалы работают по разному.

Я бы не платила просто по номеру карты, без возможности увериться, что он верный.
автор Чемна панночка • сегодня в 08:19
Всім дякую за допомогу
Файна_зупка• 2 часа назад
Не в е терминалы только по номеру
Доктор Хаос• 1 час назад
Ответ дляОдні думки
Не підтягується. Може в Приваті...