Бойцовская• 24 января в 18:14
Ви б робили конізацію шийки матки в лікаря з дуже малим досвідом
Мене направили на конізацію, але оперуючий лікар онколог дівчина з дуже малим досвідом, онкологію вона почала проходити тільки в 2025 р, я ще не народжувала, сумніваюся дуже хоча мій лікар саме до неї направив
Бойцовская
• 24 января в 19:06
Ответ дляГербарія сушу
Вінарська Вікторія Леонідівна.,
Де зараз працює я не знаю, раніше працювала в гінекологічному відділенні в мед.містечку, що на відрадному.
Так завідуюча там, а як туди потрапити я тільки до приватних ходила
Гербарія сушу• 24 января в 19:15
Ответ дляБойцовская
Берете документи, приходите на консультацію
Все.
Бойцовская
• 25 января в 09:18
Ответ дляГербарія сушу
Все.
Це в порядку живої черги чи можна і записатися?
Гербарія сушу• 25 января в 11:27
Ответ дляБойцовская
Думаю так
Можете подзвонити спочатку
Бойцовская
• 26 января в 20:10
Ответ дляГербарія сушу
Думаю так
Можете подзвонити спочатку
Знайшла її особистий номер, описала всі результати аналізів сказала терміново завтра здати аналізи перед операційні, а в пʼятницю операція
Гербарія сушу• 26 января в 20:27
Ответ дляБойцовская
Ого
Ну круто :)
Вітаю
Маю надію вона вам сподобається.
Ну круто :)
Вітаю
Маю надію вона вам сподобається.