Вилосипедниця• 24 января в 22:04

Живу - норм. Почитаю новини - жах.

Дівчата як справляєтесь ?
Коли живу своє життя то дома тепло , світло +- , вода +-, працюю віддалено , ходимо в кафе , гуляємо , сьогодні на санках пів дня каталися в парку з гірок . Доначу . Діти ходять на гуртки , школа.
Але як тільки подивлюсь новини , почитаю канали всякі - от чесно - хочеться збирати валізи і валити .
У вас теж так ?
Люблю кетчуп• 24 января в 22:05
Не читайте
Сусідка знизу• 24 января в 22:06
Кілька тем підряд про те саме
Заєбали, реально

Скільки вам платять?
Дама с заначкой• 24 января в 22:06
Ні. Не так. Мені достатньо подивитися на наше життя і без новин виїхати хочеться
Чаклунка-ведунка• 24 января в 22:06
Вы достали уже
Дама с заначкой• 24 января в 22:06
Ответ дляСусідка знизу
Кілька тем підряд про те саме
Заєбали, реально

Скільки вам платять?
5 грн/хв
автор Вилосипедниця • 24 января в 22:06
Починаю аналізувати , можливо я відтягую це . Чи краще жити несвідомо ? Але без страху .
Чи все таки - проінформований - озброєний ?
Сусідка знизу• 24 января в 22:07
Ответ дляВилосипедниця
Та валіть вже хоть кудись, господи
Млинці зі смайликом• 24 января в 22:07
Я живу в прифронтовой😁, какие новини, какие санки?
Люди, вы вообще в стране?
автор Вилосипедниця • 24 января в 22:08
Ответ дляСусідка знизу
Кілька тем підряд про те саме
Заєбали, реально

Скільки вам платять?
Тільки зайшла на кідстаф , я тут з 12 року, теми дуууже рідко створюю .
Я ж навпаки пишу що життя нормальне якби не інфо (кідстаф теж стосується цього , он про весну що буде гірше в тд , начиталась і сиджу думаю )
Безпринципова• 24 января в 22:09
Вы создали тему похвастаться?
мадам Везувий• 24 января в 22:09
Ответ дляВилосипедниця
Большая часть Украины не знает что такое война, живите, радуйтесь. Вы же в этом не виноваты.
Сільський ансамбль• 24 января в 22:09
Ответ дляБезпринципова
Вы создали тему похвастаться?
Скорее всего
Оторвалась От реальности
автор Вилосипедниця • 24 января в 22:10
Ответ дляМлинці зі смайликом
Люди, вы вообще в стране?
Я стояла хвилин 7 щоб спуститись з гірки , дітей купа , черги )
Нетутешня• 24 января в 22:10
Ответ дляВилосипедниця
Та едьте уже. Срочно.
Блакитна устриця• 24 января в 22:11
Это переклича жителей ’запада Украины’?
Свисток ля-минор• 24 января в 22:11
Для чого читати? Я немаю каналів з новинами
автор Вилосипедниця • 24 января в 22:11
Ответ дляНетутешня
Та едьте уже. Срочно.
Та ж блін не хочеться ! Класно тут
МояХатаЗкраю• 24 января в 22:11
Автор вы с Западной?
Красавица писяная• 24 января в 22:11
Ответ дляВилосипедниця
Та ж блін не хочеться ! Класно тут
Ну то не їдьте
Svitlo_• 24 января в 22:12
Не читаю і не дивлюсь новин 10 років. Тому мені норм.
Мейк-ап форева• 24 января в 22:12
У меня муж и брат убегали от тцк, чуть не попались. Все на стрессе, не хотят быть разорванными на фронте, я за них переживаю. Жизни нет. Дома отпали обои, чёрная плесень, ни тепла ни света( Киев), только воду вот вернули. Не могу работать, так как нет интернета, мобильный слабый. Деньги почти не зарабатываю. Дальше продолжать?
Нетутешня• 24 января в 22:12
Ответ дляВилосипедниця
Та ж блін не хочеться ! Класно тут
Так о чём тема?
мадам Везувий• 24 января в 22:12
Ответ дляМлинці зі смайликом
Люди, вы вообще в стране?
Какие санки, обычные, у кого старые, у кого современные, катаемся в Чернигове как и всегда. Хер им в зад.
Млинці зі смайликом• 24 января в 22:12
Ответ дляВилосипедниця
Что вас распирает? Катайтесь от души
Мейк-ап форева• 24 января в 22:13
Ботоферму проплатили чтобы людей держать в стойле, а то еще разбунтуются)) это не в стране проблемы, это конкретно у вас!) газлайтинг на государственном уровне
Блакитна устриця• 24 января в 22:15
Ответ дляМояХатаЗкраю
Автор вы с Западной?
Нельзя говорить Западной, они рассердятся. Украина одна, целая. Реальность вот только у них с нами разная
мадам Везувий• 24 января в 22:15
Ответ дляМейк-ап форева
Вас и держат.
автор Вилосипедниця • 24 января в 22:17
Ответ дляНетутешня
Так о чём тема?
Тема як дівчата справляються з цими качелями ? От більшість написали не дивитись новини
Пліткарка• 24 января в 22:18
Не читаю. Працюю, доначу, годую безпритульних і пташок, відкладаю гроші на відпустку. Живу, поки Бог дав. У цьому і секрет.
Пусин Кукин• 24 января в 22:19
Ответ дляВилосипедниця
Сьогодні 20 тем про це і від таких, як ви.
Пролистайте вниз, палець не втомиться