АгатаХристя• Изменено вчера в 09:16

Моя дитина тупіє- допоможіть в 14

Розвитку 0
Контент дурниця
Школи немає
Всі дз з джіпіті робляться
Онлайн англ- з джіпіті
Добре що є танці і піаніно
На айпаді якісь ігри дитячі, ходить бродить типу тока бока

Які мої дії? Завантажити максимально офлайн гуртками?
Надивилась що подруга в Іспанії а інша в Маямі і хоче там жити.. а робити для цього нічого не хоче
Звинувачує мене що я не переїхала туди, адже мову треба вчити в середовищі. А в Києві ні
Та_шо_ж_таке• вчера в 14:19
Ответ дляВарена цибуля
Те що я хочу сказати я сказала і не потрібно перекручувати на свій лад. В 40 розвиток вже меньше потрібен, аніж в 14, тому що вже багато пройдено ( зачасту) і вже меньше потрібно для майбутнього.
Я в 42 получила второе ВО и постоянно сейчас учусь.
Мамзелькіна• вчера в 14:28
Ответ дляЧекаю завтра
Ребенок с 10лет живет в войне, а подруги где-то в Испании или Маями
Да и мы не знаем какая мама
Это может обычная депрессия, когда ничего не хочется
Нужен психолог
Ремень хороший нужен, а не психолог который переложит проблемы на автора и так по кругу.
Таких подростков сейчас 90%: потребители, неблагодарные, эгоисты севшие на голову. Авторитеты: тиктоки и шлюхи с успешным успехом. Что делать? Опускать на землю обьясняя, что Майами это для тех у кого иностранные языки, образование и много много работы.
Варена цибуля• вчера в 14:31
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ви молодець. Але вам вистачило кебету не лише на 2, а й першу освіту, зберегти ці знання до 42 і отримати другу освіту. А чи будуть здатні на це теперішня молодь, що засирає мізки тік током??
Оченьценная• вчера в 14:50
Так она права. Язык лучше учить в среде. А реально была возможность переехать в Испанию или США?
Небалувана Галя• вчера в 14:51
Ответ дляПростоБелка
А ви як час проводите, яка у вас освіта?
Ким працюєте, чи підвищуєте ваш рівень?
Які у вас уподобання, як проводите вільний час?
Якщо на порадниці, то дайте дитині спокій.
ви не праві. причина не в тому, як батьки себе ведуть. точніше, не завжди лише в цьому
якби автор зависала б лише на порадниці, вона б не створювала таку тему. або б перейшла в категорію ’таких 90%, дайте спокій’
причина ще й в кількості енергій у конкретної людини. ентузіазму і мотивацій.

в сьогоднішні складні часи, особливо під час морозів і блекаутів, мені навіть себе важко змусити щось робити. Тому я розумію, що дитина теж в такій же ситуації. Немає сил, енергії, мотивації. апатія.
якось так
Топтунша• вчера в 15:18
Як в колишні часи - книги ! Моїй 14 , книжки купуємо щомісяця на 7000-8000 грн. І підліткову психологію, і романи на англійській мові, і класику. Допомогає розвивати мозок, розширює кругозір, взнає щось нове
r25-1• вчера в 15:24
Ответ дляМарічка
таких 90%
жаль...но это так
Почемучка• вчера в 15:45
Ответ дляМарічка
таких 90%
У вашому оточенні. Викладаю англійську у клубі. Дуже багато розумних, талановитих дітей, але все завдяки батькам, які займаються їхнім навчанням та розвитком, а не просто дали телефон. Це складно, але результат- щасливе життя ваших дітей. Він того вартий!
Марічка• вчера в 15:43
Ответ дляПочемучка
а я и не говорю что все поголовно
но таких как вы описываете очень мало среди подростков
Сільський ансамбль• вчера в 16:00
Ответ дляПростоБелка
Ким працюєте, чи підвищуєте ваш рівень?
Задовбали ви своїм ’а ви, а ви....’. Скільки толкових інженерів, лікарів, вчених народились в простих родинах, де батькі за роботою, часто фізичною, світа божого не бачили. Це не завадило їхнім дітям вчитись, читати, цікавитись, добиватись.
автор АгатаХристя • вчера в 16:12
Ответ дляПочемучка
Що за клуб
Опля Картопля• вчера в 16:45
Ответ дляПростоБелка
Тут мова про стиль життя
Якщо у 40-річної жінки розвиток закінчився десь в районі школи/університету, котрі були принаймні 20- 23 роки тому, то згадувати про це, як мінімум, смішно.

Наводила тут приклад знайомої, яка вимагає від дитини читати, а сама для себе не вважає це за необхідне.

Тут про це мова була. Багато дуже дорослих і свідомих людей не мають дисципліни, деградують на примітивній роботі, але чомусь від дітей вимагають успішний успіх ) а чого б це він був?
Ваші батьки багато читали у вас на очах? Ваша мама без пралки, посудомийки, з безкінечними чергами мала багато часу читати книжки? А з села поголовно жодної дитини в універ не поступало, бо вони вже точно навряд чи мали нагоду бачити батьків за книжками після роботи.
ПростоБелка• вчера в 17:52
Ответ дляОпля Картопля
У мене інша вихідна позиція. Мої батьки освічені, інтелігенти, зі знанням мов, і я з дитинства бачила не лише побут, а й культуру мислення.
Я бачила, що знання — це норма, що вчитися не «для галочки», а щоб розуміти світ і мати вибір. Тому я добре розрізняю різницю між просто важким життям і відсутністю інтелектуального середовища.
Я не стверджую, що всі зобов’язані читати книжки вечорами напоказ.

Я говорю про інше: коли в сім’ї є мислення, мова, запитання, пояснення, інтерес — дитина це вбирає незалежно від наявності посудомийки чи черг у магазині. А коли цього немає, жодні формальні вимоги «вчися» не працюють.
ПростоБелка• вчера в 18:03
Ответ дляСільський ансамбль
Ніхто не заперечує, що багато сильних фахівців виросли в простих родинах. Але майже завжди в цих історіях були компенсатори: сильна школа, вимогливі вчителі, бібліотеки, гуртки, дефіцит і чітке відчуття, що без навчання нікуди. Це не було «само собою».

Тут інша ситуація: школи немає, ДЗ— через ГДЗ, англійська — через GPT, контент — сміття,
усе складне замінене готовими відповідями.

У такому середовищі навіть здібна дитина не вчиться думати, бо в цьому просто немає потреби. Це не про батьків «поганих» чи «хороших», і не про фізичну працю.
Це про відсутність вимог і інтелектуального навантаження тут і зараз.

Тому питання «що роблять дорослі» — не докір, а логічна частина діагностики. Бо або в сім’ї є культура напруження мозку, або її має створити школа/гуртки.

Якщо немає ні того, ні іншого — проблема не в TИктоках і не в «поколінні», а в системі.
А «дати дитині спокій» у ситуації, де розвитку нуль, — це не порада, а відмова брати відповідальність
ША! я прийшла!• вчера в 19:13
Ответ дляВарена цибуля
Ви думаєте за кордоном цукор і нема тривожності та депресії?? Лікар психіатр О.Чабан з вами не згодний.
Как человек , который выехал за границу с ребёнком скажу да - ЦУКОР , если сравнивать с жизнью в воюющей Украине. С чем там згоден неизвестный мне психиатр , мне всё равно. Я опираюсь на личный опыт и опыт всех моих знакомых беженок, которые детей вывезли. Ни у одной депрессии нет и дети живут в безопасности, нормально учатся и развиваются.
пьЯНА• вчера в 19:21
Ответ дляПочемучка
Згодна з вами. Завжди не погоджуюсь, коли узагальнюють і стверджують, що зараз молодь тупа. Багато років працюю з дітьми-старшокласниками плюс і своїх двоє - тобто, їхнє оточення також гарно знаю. Дуже є розумні талановиті діти, хтось більше, хтось менше розвинений, але цікаві всі і точно більше знають, ніж моє покоління в їхньому віці, бо доступ до інформації незрівнянно більший
Леди Г• 2 часа назад
Ответ дляТримаю свічку
Автор, я требую со своего ребенка читать хоть одну книгу в месяц ( не всегда выходит)
Но тут лучше внимательно выбирать книги, и брать именно расчитанные на возраст ребенка и ЛЕГКИЕ по стилю написания.
У американцев этот момент очень хорошо отработан - книжки типа Дивергента или Голодных игр, Пятая волна, Лабиринт - хороши для начала. Или рассказы к. Булычева или просто рассказы из соврем фантастики
Мой ребенок легко осилил Унесенных ветром, но не смог Поющих в терновнике - через 50 страниц после легкого начала там начинаются трехстрочные предложения с кучей запятых и описания.
Проблема в чтении часто - не правильный выбор и жесткиЙ ввод длинных текстов. Или герои неблизкие и непонятные детям.
На английском читает?
Варена цибуля• 1 час назад
Ответ дляПростоБелка

Ща вашою логікою у Ломоносова взагалі не було шансів стати науковцем.
ПростоБелка• 1 час назад
Ответ дляВарена цибуля
Ось чому, коли хтось намагається порівнювати Ломоносова з типовою дитиною, відразу видно рівень мислення.
Геній — одиниця на мільйон, виняток із усіх правил, а середньостатистична дитина росте зовсім за іншими законами.

Порівнювати їх — це не аргумент, а прояв відсутності розуміння логіки та елементарного аналізу. Спроба підмінити систему винятком лише видає, що опонент не навчений мислити і робити висновки.
Губки-уточкой• 42 минуты назад
Ответ дляМамзелькіна
Не 90 %
Вы тоже безграмотная)
Тримаю свічку• 35 минут назад
Ответ дляЛеди Г
На английском читает?
Дивергент - на англ, остальные на укр или рус.
Леди Г• 17 минут назад
Ответ дляТримаю свічку
Умничка