Оябунчик• вчера в 18:16
Львів, відключення світла
Хто зі Львову-напишіть, будь ласка, як у вас з відключеннями світла
ПолБатона• вчера в 18:18
Ответ дляМій не такий
Западную не отключают, писали в новостях
Відкючають. Просто не так жорстоко, як Київ.
Всіх підсаджую• вчера в 18:20
З п´ятниці не вимикають зовсім
В будні по кілька годин, принаймні мою чергу
Света С Приветом• вчера в 18:20
Електроенергію, яка згенерована треба відразу передавати куди є можливість.
Є області де можливо це реалізувати
Тихомандражная• вчера в 18:21
Ответ дляМій не такий
По мимо Львова есть и другие города, которые сидят без света как и все.
ПолБатона• вчера в 18:22
Ответ дляЗ горіха зерня
Таке, ні про що, якщо що
Ну Львів на вершину хітпараду відключень і не претендував.
Всіх підсаджую• вчера в 18:23
Ответ дляЗ горіха зерня
Таке, ні про що, якщо що
Так і є
Інколи скасовують виключення
Божа кульбабка• вчера в 18:24
Ответ дляМій не такий
брехня..
мегамоСГ• вчера в 18:26
Ответ дляМій не такий
Днепр, утром 2 часа со светом и днём 2 часа. 20 часов без света
Київ, за тиждень світло дома застала тричі. Сьогодні не пощастило,що спала довго
Вмію заміряти найкраще• вчера в 18:26
Ответ дляаромат Жука
Сегодня 3.5 часа нет, в будние дни дольше.
Вот это жизнь кайфовая
Всіх підсаджую• вчера в 18:27
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Вот это жизнь кайфовая
Приходиться генератор заводити
Нічого кайфового
Намазюкана нішою• вчера в 18:27
Львів майже не відключають. Максимально по 2 години і то не всі черги.
Графіки відключення змініють кожні 2 години, перед відключенням просто йде скасування.
Тарабарщина• вчера в 18:29
Ответ дляМій не такий
Зараз так живе 2/3 України. Є, звісно, кому щастить більше через особливості обʼєктів які там знаходяться.
Апофиозная• вчера в 18:30
Ответ дляВсіх підсаджую
Приходиться генератор заводити
Нічого кайфового
Дві години за тиждень без світла ніяк без генератора?
Смешнюча• вчера в 18:30
Ответ дляНамазюкана нішою
та ну! Минулого тижня вимикала по 7 годин двічі на день. Так, цього тижня було легше, але відлючення є по 3,5-4 години 1-2 рази на день
Всіх підсаджую• вчера в 18:30
Ответ дляАпофиозная
В моєму випадку ніяк.
Скоро_вчера• вчера в 18:30
Ответ дляМій не такий
Не смішіть. Відписувалися зі всього заходу дівчата - усюди є відключненя різної інтенсивності.
ПампушОК• вчера в 18:31
Ответ дляМій не такий
Миколаїв весь тиждень мав від 3.5 до 5 годин світла на добу, половина з цих годин - обов´язково вночі, половина в середині дня, тож реально світла не бачили.
Сьогодні свято - є 3 раза по 2 години...
аромат Жука• вчера в 18:32
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Вот это жизнь кайфовая
Сейчас да, у нас были и по 15 часов отключения, очень тяжело. После недавних атак на подстанции, невозможно передавать э/э дальше (уже было такое), то остаётся больше у нас.
Как только восстановят передачу, опять будет меньше света.
Тарабарщина• вчера в 18:31
Ответ дляОябунчик
планую переїзд
Якщо не привʼязані до роботи, то краще розглядати містечка та селища які вздовж західного кордону розташовані не більше ніж 20-30 км. Вони і до війни живились не з української енергосистеми.