Оябунчик• вчера в 18:16

Львів, відключення світла

Хто зі Львову-напишіть, будь ласка, як у вас з відключеннями світла
Кто крайний?• вчера в 18:55
Ответ дляВсіх підсаджую
В нас годину не було
Буковина 18 год .
Кнопус• вчера в 18:55
Удалено администрацией...
Кто крайний?• вчера в 18:57
Ответ дляКнопус
Удалено администрацией...
Ви праві. на жаль , в одному човні зараз усі .
МадамОхмури• вчера в 19:07
Ответ дляОябунчик
планую переїзд
Тут не спрогнозуєш, ще кілька тижнів тому Львів відключали більш жорстко - по 13-15 годин на добу не було електроенергії. Не жаліюся і розумію, що то дріб´язок в порівнянні з іншими містами. Але ж таке може повторитися і стати неприємним сюрпризом для тих, хто переїхав і очікував жити без відключень.
мегамоСГ• вчера в 19:05
Ответ дляМій не такий
Да, проживание как минимум. Мав би, якби відчував відповідальність за своє місто і мешканців. Гроші є у бюджеті міста
Ви обсяги розумієте?
Зяблик протестант• вчера в 19:10
Ответ дляКнопус
Удалено администрацией...
Зяблик протестант• вчера в 19:12
Ну и зачем это синяя морда ?
Всіх підсаджую• вчера в 19:13
Ответ дляЗяблик протестант
Удалено администрацией...
А чого вони мають замерзнути?
Зяблик протестант• вчера в 19:14
Ответ дляВсіх підсаджую
А чого вони мають замерзнути?
Ну значит не везде котельные еле дышут в -15
Всіх підсаджую• вчера в 19:15
Ответ дляЗяблик протестант
В більшості квартир індивідуальне опалення, в котельнях генератори
Про львів´ян хвилюватися не треба, про себе хвилюйтеся
Мама Карло• вчера в 19:17
Ответ дляМій не такий
Днепр, утром 2 часа со светом и днём 2 часа. 20 часов без света
І в мене так, що правда додатково з 00 до 01 світло було, але бойлер не прогрівся, на ранок водичка була злегка тепла. А в квартирі +14, тому що без світла ТРП не подає опалення. Дніпро, правий берег
Зяблик протестант• вчера в 19:17
Ответ дляВсіх підсаджую
Удалено администрацией...
Всіх підсаджую• вчера в 19:18
Ответ дляЗяблик протестант
Удалено администрацией...
Можуть собі дозволити
Зяблик протестант• вчера в 19:18
Ответ дляВсіх підсаджую
Можуть собі дозволити
Удалено администрацией...
Кто крайний?• вчера в 19:19
Ответ дляВсіх підсаджую
Можуть собі дозволити
Ігноруйте її висери .
Воно ж спецом провокує .
Всіх підсаджую• вчера в 19:20
Ответ дляЗяблик протестант
Удалено администрацией...
І примушують вас читати свої теми ))
Всіх підсаджую• вчера в 19:21
Ответ дляКто крайний?
Ігноруйте її висери .
Воно ж спецом провокує .
Та нехай себе провокує
Зяблик протестант• вчера в 19:21
Ответ дляВсіх підсаджую
І примушують вас читати свої теми ))
А что еще делать без света ?
Cammom• вчера в 20:03
Проблема не стільки в генерації електроенергії, а як її передати до кінцевого споживача. Сама слабка ланка тратсформатори які легко вивести зладу і важко замінити. Території які більше бомбляться мають більш пошкоджену інфраструктуру, тому і обмежені потужності.
Навіть якщо на заході більше вимикати світло, на сході його не добавиться
So_so• вчера в 20:53
Ответ дляCammom
+1,
https://uatv.ua/uk/rf-namagayetsya-rozkoloty-energ...
Там есть ссылка на первоисточник.

Масовані російські обстріли України цієї зими спрямовані на те, щоб розділити українську енергосистему на так звані острови, відрізані від виробництва, постачання та передачі електроенергії.