Крошечка-хаврошечка• 25 января в 21:14
А у вас є в офісі прослушка?
Вже не раз помічала, що керівництво реагує на речі, які обговорювались у офісі, явно без їх присутності. Наприклад, в четвер, колега на кухні сказав мені, що його все достало і він хоче звільнитись, це було пізно ввечері в офісі вже майже нікого не було, а на кухні 100% ми були лише вдвох
Наступного дня, керівник викликає колегу і питає чого той надумав звільнятись. Колега каже, що я єдина людина кому він про це казав, і вже шкодує. Я виглядаю як галімий стукач:((
Кашка-маняшка• 25 января в 21:17
Є камери всюди. Деякі з мікрофонами, але кажуть що не увімкнені.
Мені байдуже,я про керівництво поганого не говорю,і зарплата тільки вверх.
Крошечка-хаврошечка
• 25 января в 21:17
Ответ дляПосле шести ни-ни
И что вам даст информация про наличие прослушки у других?
У мене в кабінеті вона скоріш за все теж є, але сумнівалась
Кашка-маняшка• 25 января в 21:18
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я б теж поставила. Добре знати з ким працюєш.
Крошечка-хаврошечка
• 25 января в 21:19
Ответ дляКашка-маняшка
Ну якщо працівників попередили, то ок.
Кашка-маняшка• 25 января в 21:19
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну якщо працівників попередили, то ок.
Попереджені.
Крошечка-хаврошечка
• 25 января в 21:19
Ответ дляАлина-1240
Копейки
Ну, не такі вже й копійки. Але дякую!
Крошечка-хаврошечка
• 25 января в 21:22
Ответ дляКашка-маняшка
Усі б поставили. Особливо в кабінеті директора:)
Алина-1240• 25 января в 21:23
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну, не такі вже й копійки. Але дякую!
Зато оно вам пригодиться на базах отдыха на морях, в гостинницах))) за бесплатно визуально перешерстите, и большей части световые индикаторы есть, в остальном болтики смотрите
Мстящий за Зайца• 25 января в 21:26
есть
крадунам она не мешала красть
любимчикам не мешала угрожать коллегам физической расправой
а вот сплетни послушать видать нравится :)
вот так собственники убивают свой бизнес
вместо того, чтобы деньги считать, ерундой занимаются
крадунам она не мешала красть
ВсеПроВсехЗнаю• 25 января в 21:28
Да, как-то работала в офисе и была прослушка, потому что тоже только сказала коллеге и меня в тот же день вызвал начальник к себе.
Чтооооооооооо?• 25 января в 21:33
Я за границей и подозреваю что есть, потому что в офисе с начальником я обсуждаю только рабочие вопросы. А вот на курилке уже можем пооткровенничать между собой, хотя эту тему буквально 15 минут назад оговорили уже
САМ_ТАКОЙ• 25 января в 21:57
В нас керівництво далеко, підозрюю, що є прослушку телефону. Бо поговорила з колегою по телефону про специфічну програму і наступного дня, мене спитали мою думку про неї.
І ще пару таких моментів.
За допомогою джіпіті перевірила телефон на сторонні програми - нема.
Тому думаю Київстар продає запис розмови.
Керівництво помішане на зрадах, пару раз дуже жорстко директора і один співвласник підставляли...
І ще пару таких моментів.
Крошечка-хаврошечка
• 25 января в 22:17
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
І ще пару таких моментів.
Ооо, дуже схоже як у нас.
У нас ще й через компи можна підслуховувати, на них стоїть корпоративна система.