Бабця в мештах• 25 января в 22:23

Чи нормальна відповідь?

Мені в одній мережі почала писати жінка з Франції. Спочатку стосовно спільних інтересів, а потім розпитувати про війну і як у мене умови зараз і т.п. спочатку відповідала їй, а потім мені якось все більше стало неприємно, ніби я просто задовільняю її цікавість. І я їй написала ´вибачте, не подобається на цю тему спілкуватись´. Чи це нормально, чи слід було якось коректніше написати?
Заздрість то погано• 25 января в 22:24
Навпаки, розказуйте, най весь світ знає яка у нас срака.

ЗабежАЛОЧКА• 25 января в 22:24
Я бы ей градусник скинула и номер карточки.
Леди Г• 25 января в 22:25
А чого коректною маєте бути ви?
к.Буланова• 25 января в 22:25
когда мы жили в Естонии, то тоже мне было неприятно , эти распросы , мы как будто обезьянки в цирке чтоле для них
автор Бабця в мештах • 25 января в 22:28
Ответ дляЛеди Г
А чого коректною маєте бути ви?
Ну як би вона співчуває, може дійсно у них мало що говорять. Мене трохи вибісив момент, що я їй розповіла що на Запоріжжя деякі компанії накладають санкції на додаток до всього. І вона така ´ну та, вони ж проблем не хотять, а це з початку війни таке?´ І я думаю , а яка тобі різниця з початку чи ні?
ДелиВерка• 25 января в 22:29
Может эта женщина агент ФСБ? Я бы вообще ничего не рассказывала неизвестному человеку
Леди Г• 25 января в 22:29
Ответ дляБабця в мештах
Для чого ви спілкуєтеся з невідомими людьми?

ДелиВерка• 25 января в 22:30
Ответ дляЛеди Г
Тот же вопрос
автор Бабця в мештах • 25 января в 22:30
Ответ дляДелиВерка
Ну я не знаю, в профілі ніби то побутові теми французькою, рецепти, книжки. Якось занадто складно)
автор Бабця в мештах • 25 января в 22:36
Ответ дляЛеди Г
Тому що мені цікаво заводити знайомства на підставі спвльних інтересів
автор Бабця в мештах • 25 января в 22:38
Ответ дляДелиВерка
Всі ці моменти про які вона питала помтійно обговорюються в місцевих новинах, немає ніякого сенсу розпитувати про це таким чином
Леди Г• 25 января в 22:44
Ответ дляБабця в мештах
Ага
Ну любите знайомитися.... Любіть і про наслідки думати.
Якось так
автор Бабця в мештах • 25 января в 22:45
Ответ дляЛеди Г
Ага
Якось так
Які наслідки?
Леди Г• 25 января в 22:46
Ответ дляБабця в мештах
Які наслідки?
Не знаю.
Ну вас же щось так стурбувало, що ви аж тему створили?
автор Бабця в мештах • 25 января в 22:52
Ответ дляЛеди Г
Не знаю.
Стурбувало, що можливо була занадто грубою