Гравіцапа• вчера в 22:28
Дивні привітання зі святами
Вже кілька років я отримую привітання зі святами з одного номеру телефона. Я завжди думала, що це мій двоюрідний брат (чомусь я думала, що це він, так як здається мені колись телефонував з цього номера). А тут я відписую: "дякую, Сашко". А він мені такий відписує: "А я не Сашко". Я запитую: "А хто?" Він пише: "секрет, якщо тобі буде дуже-дуже щось треба то пиши". Хто це може бути? Вже і пробивалася цей номер через Гетконтакт, він не користувач і не можна подивитись.
Гравіцапа
• вчера в 22:55
Ответ дляСпасу мир
Тогда заблочьте со спокойной душой
Так і зроблю) ще цей номер телефонував мені 13 грудня десь в 2 години ночі у вайбер. Теж думала, що це брат. Бо він так раніше міг набрати.
ПультОт_БМВ• вчера в 22:55
Ответ дляГравіцапа
З боку аноніма?) Якось по дитячому, як на мене
Нет. Со стороны мужа. Почему он спокойно воспринимает такие смс непонятно от кого. Кто угодно там на линии может быть. Стрем какой-то
Червона рута• вчера в 22:55
Ответ дляГравіцапа
Я хотіла. Але як я дізнаються хто це? Скоріш за все він не скаже, як його звуть
Ну придумати акцію від магазигу розетка
Сказати вітаю, я олена з розетки, в нас зараз акція для клієнтів, якщо бажаєте промокод 20% чи там 50, на техніку я пришлю вам промокод
Нагадайте ваші дані бла бла
Гравіцапа
• вчера в 22:56
Ответ дляПультОт_БМВ
Ще 13 грудня десь в 2 години ночі цей номер мені дзвонив у вайбер
Червона рута• вчера в 22:56
Ответ дляГравіцапа
Нє ну це стьом, ще і відеодзвінок
ПультОт_БМВ• вчера в 22:57
Ответ дляГравіцапа
Тем более
Гравіцапа
• вчера в 22:57
Ответ дляЧервона рута
Нє ну це стьом, ще і відеодзвінок
Ага( трошки страшно. І дивно, що ні фото, ні в інших месенджерах немає цього номера.
Червона рута• вчера в 22:58
Ответ дляГравіцапа
Новий номер, спецом для цього куплений
Гравіцапа
• вчера в 22:58
Ответ дляЧервона рута
Ну придумати акцію від магазигу розетка
Нагадайте ваші дані бла бла
Дякую) треба спробувати. Попрошу когось з друзів, щоб набрали. Бо якщо ця людина мене знає вживу, то вона впізнає по голосу, я картавлю.
Червона рута• вчера в 22:59
Ответ дляГравіцапа
Звісно
Гравіцапа
• вчера в 22:59
Ответ дляЧервона рута
Новий номер, спецом для цього куплений
Цей номер пише мені з 2024 року, вітає з усіма святами. Я завжли думала, що це брат бо в нього купа номерів
Червона рута• вчера в 23:01
Ответ дляГравіцапа
Ну воно дивне
Мало лі чокнутих
Мій колишній через 23 роки намагався мене знайти, писав, хотів зустрітись
Мало лі чокнутих
Гравіцапа
• вчера в 23:14
Ответ дляЧервона рута
Ну воно дивне
Мало лі чокнутих
Окрім чоловіка у мене були лише одні серйозні стосунки, але ми залишились друзями, навіть досі дружимо. Інші хлопці хіба ще у школі були