💥ЛАПИН: ШЕСТЬ МАШИН НАЛИЧКИ! Баканов и Наумов продали Украину! Зеленский ВСЕ ЗНАЛ? Факты о Шурме.
Мова йде про ймовірну корупцію у вищих ешелонах влади, використання санкцій РНБО як інструменту рекету та можливу державну зраду, що призвела до швидкої окупації півдня України. Ваганян, який раніше був наближеним до ексголови СБУ Івана Баканова, стверджує, що має докази передачі мільйонних хабарів та фінансування з РФ для здачі стратегічних об´єктів.