Сонячний зайчик• 26 января в 11:56
Карта поляка- ви б зробили собі для галочки? Щоб вашим дітям вона була автоматич
Родичі поляки по документам
Я можу мати карту поляка якщо вивчу мову і зможу спілкуватись з консулом на теми релігіі, політики, історіі
По документах все є.. але чи треба мені зараз всі зусилля кидати на ту польську
Може варто посилено вчити англійську чи іспанську наприклад
Додекаэдр• 26 января в 11:59
Можливо краще китайську чи японську. А то невідомом як воно обернеться через пів року
Сонячний зайчик
• 26 января в 12:01
Ответ дляПожарник
Конечно. Мне бы хоть каких-нибудь заграничных родственников.
Чоловік мене не підтримує
Каже от якби в мене були родичі німці або італійці або ще хтось там
Але не польські
Типу витрачаєш час
І пишу вам сюди за порадою
Але не польські
Типу витрачаєш час
І пишу вам сюди за порадою
Патика-мотика• 26 января в 12:02
Ответ дляСонячний зайчик
Чоловік мене не підтримує
Але не польські
Типу витрачаєш час
І пишу вам сюди за порадою
Але не польські
Типу витрачаєш час
І пишу вам сюди за порадою
У вас діти є ?
Безлім на все• 26 января в 12:02
До чого тут родичі поляки?
У вас повинно бути польське коріння.
Пожарник• 26 января в 12:02
Ответ дляСонячний зайчик
Чоловік мене не підтримує
Але не польські
Типу витрачаєш час
І пишу вам сюди за порадою
Але не польські
Типу витрачаєш час
І пишу вам сюди за порадою
Карта поляка лишней не будет. Страна в ес и нато.
Сонячний зайчик
• 26 января в 12:03
Ответ дляБезлім на все
До чого тут родичі поляки?
У вас повинно бути польське коріння.
В мене є все
Польське коріння
Документи є 100%
Проблема в знанні мови
Я вже була на співбесіді 5 років тому
Сказали шо доки в нормі
А от знання мови погане
А потім війна почалась
І знову я поставила це питання
Старшому 14 років вже
Польське коріння
Документи є 100%
Проблема в знанні мови
Я вже була на співбесіді 5 років тому
Сказали шо доки в нормі
А от знання мови погане
А потім війна почалась
І знову я поставила це питання
Старшому 14 років вже
Грушки-яблочки• 26 января в 12:05
Звичайно отримуйте. Це безкоштовне навчання потім вашим дітям у Польщі і спрощена процедура громадянства
Патика-мотика• 26 января в 12:07
Ответ дляСонячний зайчик
3 дітей
Карта поляка
Власники Карти поляка мають право навчатися в державних університетах Польщі на тих самих умовах, що й громадяни Польщі, тобто безкоштовно — за умови навчання польською мовою. Для отримання Карти поляка необхідно довести своє польське походження,
знати польську мову на достатньому рівні та бути обізнаним із польською культурою та історією. Цей документ відкриває доступ до безкоштовної освіти на рівнях бакалаврату, магістратури і навіть аспірантури.
Патика-мотика• 26 января в 12:08
Ответ дляГрушки-яблочки
Два максимально мотиваційні аргументи, якби у мене такі можливості були, я б гризла ту мову денно і ночно.
Парова машина• 26 января в 12:09
Да! Однозначно. Я очень жалею, что не начала все это. А теперь нет у меня даже того малого количества документов. Все сгорело. Архивы тоже. Делайте, автор
Наполеон Бонапарт• 26 января в 12:10
Ответ дляСонячний зайчик
Чоловік мене не підтримує
Але не польські
Типу витрачаєш час
І пишу вам сюди за порадою
Але не польські
Типу витрачаєш час
І пишу вам сюди за порадою
А чем итальянцы лучше поляков?
Тут надолго• 26 января в 12:20
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А чем итальянцы лучше поляков?
Так-то да, на данный момент Польша в плане развития экономики опережает Италию и имеет больший потенциал
Нульовий сантиметр• 26 января в 12:26
Ответ дляГрушки-яблочки
На рахунок громадянства - це такий жарт ?
Ви взагалі і курсі, що зараз в Польщі з отриманням громадянства відбувається?
Сонячний зайчик
• 26 января в 12:26
Ответ дляНульовий сантиметр
Розкажіть
Оцененная• 26 января в 12:39
Ответ дляНульовий сантиметр
Для поляков? Все в порядке
Ответ дляСонячний зайчик
В мене є все
Польське коріння
Документи є 100%
Проблема в знанні мови
Я вже була на співбесіді 5 років тому
Сказали шо доки в нормі
А от знання мови погане
А потім війна почалась
І знову я поставила це питання
Старшому 14 років вже
Польське коріння
Документи є 100%
Проблема в знанні мови
Я вже була на співбесіді 5 років тому
Сказали шо доки в нормі
А от знання мови погане
А потім війна почалась
І знову я поставила це питання
Старшому 14 років вже
Ви вде створювали тему. Я Вам писала, що на вашому місці, я б отримала карту. У вас троє дітей. Карта поляка дає можливість навчатися безкоштовно у державних університетах. Якщо у дітей буде таке бажання. І якщо діти отримають карти, їхні діти теж зможуть отримати. Це важливо. На мою думку.
Меломанка Маланка• 26 января в 12:56
Ответ дляСонячний зайчик
В мене є все
Польське коріння
Документи є 100%
Проблема в знанні мови
Я вже була на співбесіді 5 років тому
Сказали шо доки в нормі
А от знання мови погане
А потім війна почалась
І знову я поставила це питання
Старшому 14 років вже
Польське коріння
Документи є 100%
Проблема в знанні мови
Я вже була на співбесіді 5 років тому
Сказали шо доки в нормі
А от знання мови погане
А потім війна почалась
І знову я поставила це питання
Старшому 14 років вже
За 5 років вже можна було вивчити мову на достатньому рівні і отримати карту. В мене чоловік за 10 місяців підготувався і здав у Львові. Навіть питання такого не повставало - треба чи ні. Ніколи не знаєш, що на тебе чекає.
Несемо світло разом• 26 января в 13:01
Ответ дляСонячний зайчик
Чоловік мене не підтримує
Але не польські
Типу витрачаєш час
І пишу вам сюди за порадою
Але не польські
Типу витрачаєш час
І пишу вам сюди за порадою
Глупости он говорит, получите паспорт ес, все легче будет в Европе
Апрель Ивановна• 26 января в 13:09
Ответ дляСонячний зайчик
Чоловік мене не підтримує
Але не польські
Типу витрачаєш час
І пишу вам сюди за порадою
Але не польські
Типу витрачаєш час
І пишу вам сюди за порадою
В мене ніяких родичів немає закордоном, що готові допомогти нам.
Ми в Італії з 22 року.
Мову вивчили, документи отримали, нерухомість купуємо.
Дуже не раджу країну.
Величезна бюрократія, малі зарплати, дорога комуналка.
Нам просто уже немає смислу починати все з 0, коли купа здоров´я, нервів, часу і грошей витрачено тут.
Ну і вік у нас уже +-40-45.
Не 20))
Але радила іншим щиро обирати іншу країну
Ми в Італії з 22 року.
Дуже не раджу країну.
Ну і вік у нас уже +-40-45.
Не 20))
Малявка ще та• 26 января в 13:12
Зачем вам тот инспанский, если вы не имеете права жить в Испании? Конечно, учите польский. Странное у вашего мужа отношение к возможности получить польский паспорт. Это же паспорт страны ЕС, с ним потом можно жить, работать и учиться в любой стране ЕС и даже в Швейцарии. Плюс безвиз с кучей стран.
Малявка ще та• 26 января в 13:18
Ответ дляНульовий сантиметр
Сейчас не дают гражданство с картой поляка, после года жизни с ПМЖ?
Сокодавка ще та• 26 января в 13:22
Я б робила. Одна знайома зробила і собі і 3 дітям. Старший вже там вчиться, інші двоє на черзі. Друга через польські архіви документи віднаходила, бо ті, що були в Україні , згоріли. Багато грошей і часу пішло, але теж все зробила. А у вас найпростіший варіант і ви ще думаєте.
Безлім на все• 26 января в 14:28
Ответ дляАпрель Ивановна
Ми в Італії з 22 року.
Дуже не раджу країну.
Ну і вік у нас уже +-40-45.
Не 20))
Ми в Італії з 22 року.
Дуже не раджу країну.
Ну і вік у нас уже +-40-45.
Не 20))
Не згодна повністю з вами,
В мене сестра в Італії живе, місто Кунео. Переїхала з чоловіком 12 років назад.
Вже в них є своє майно, невеликий бізнес і вони мега задоволені.
Нульовий сантиметр• 26 января в 16:46
Ответ дляМалявка ще та
Боже мій , чув дзвін. Читайте офіційні джерела.
Зараз 3 роки, постійне проживання в Польщі , джерело доходу в Польщі , Польська мова , підтверджена сертифікатами В1.
Розробляють закон і до виборів таки його пропхають, судячи по натиску ПІС: буде 10 років від отримання карти, екзамен мін.B2 ( на даний момент в законопроекті зазначено рівень С1)+ загальний екзамен із того, як людина інтегрувалась у суспільстві ( і це не буде пару простих питань, як на карту поляка).
Сталий робити зараз не дає ніяких переваг. Раніше була перевага у відкритті ФОП , в не ТзОВ на карті. Зараз ФОП дозволили відкривати всім українцям .
Про отримання карти поляка дітям - вона йде до 3 коліна. Не далі.
На авось робити для нехай буде і море грошей потратити, я не бачу сенсу.
Сама карта поляка не дає права навіть в´їхати до Польщі. Для цього є безвіз