Голена блондинка• 2 часа назад

9 перепісюнів ))) Оце я багачка)

Один цілує, інший – вилизує, ще інший компліменти пачками шле, смайли – подаруночки і квіти.
А по факту ти одна. Квітів – 0, крім кави, нічого запропонувати не можуть, пшик - піздоб….
Одні бусінки мамині, копійку рахують, мріють вдути без фін. затрат, а на шльондр грошей немає.

Такі реалії нашого життя.

В блок відправлю, на тому все.
Краще одній з вібратором.
При тому, що працюю, заробляю... (не вау, але 70 000 виходить на місяць).
Маю своє житло, авто. Так і хочеться цих нещасних всіх пригостити )))
Так виговоритися захотілось 🥹
Ганцю в кєдах• 1 час назад
Ответ дляГолена блондинка
Ні з ким)
Але за каву хотілось вдути)
Один пригостив кавою і каже. Які плани на вечір, може кіно до мене поїдемо подивимось. Але його в цьому списку немає. В блоці зі вчора))
Яке їхало - таке здибало, судячи з теми
Ганцю в кєдах• 1 час назад
Ответ дляШальная коклетка
Что то совсеми 9+1 там не так(((
О мощах і єлей))))
Ганцю в кєдах• 1 час назад
Ответ дляГолена блондинка
Потрібний. Але мають бути залицяння від чоловіка
Має бути до кого залицятись
автор Голена блондинка • 1 час назад
Ответ дляГанцю в кєдах
Має бути до кого залицятись
То чого тоді пишуть після зустрічі? Можна ж не писати потім.
Всі з ким була ця кава, сторочать. Або додому зовуть, або ще на каву.
Ганцю в кєдах• 1 час назад
Ответ дляГолена блондинка
Кому ви розповідаєте. Тут за матню багато хто)) про залицяння не знайомі їм
Авторе, то ви з відчаю сама собі регочучі смайлики тицяєте відразу, лиш відправите пост?
ЭмчЭндЭм• 1 час назад
Ответ дляГолена блондинка
Ну з деякими, переписка така. Де живе, чим займається, яке хобі... на наступний день - кава
Так ви в лоб питайте: одружегий, жінка в Європі, кого саме шукаєш? Коли починають: а в чому ти зараз, а скинь фото....зразу писати- не подрочиш, бо я в трьох трєніках. Фото кіски не буде
автор Голена блондинка • 1 час назад
Ответ дляГанцю в кєдах
А вас це що бісить?! То можете не читати пост
Язикувата Хвеська• 1 час назад
Шлюхи обходяться дешевше - не виносять мозок і виконують всі бажання, такі як Ви автор нікому нафіг не потрібні
ЭмчЭндЭм• 1 час назад
Ответ дляГолена блондинка
Тут є маса тем, де жінки пишуть, що стояк зараз рідкість, і це такий джек пот, вони заради цього будуть бігати на лавочки, щоб отримати оргазм, бо це ж така винагорода, це ж їх обрали, щоб відоргазмити, а вони ж не шалави за гроші, букети, подарунки, вони за оргазм готові самі платити, бо не шалави, вони люблять секс і це така удача, що їх вибрали
Вчителька з мікрорайону• 1 час назад
Ответ дляГолена блондинка
З куніком я не ходила на побачення.
Опасаетесь, что залижет?🤣
Ганцю в кєдах• 1 час назад
Ответ дляГолена блондинка
Я вже була одружена, туди особо не рвуся.
Мені 28. Не така вже і молоденька))
А колишній Ваш розумний, швидко прозрів
ЭмчЭндЭм• 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Парадокс, але на сз не хочуть шлюх, бо вони дають за гроші, а вони хочуть безкоштовну, не шлюху
Ганцю в кєдах• 1 час назад
Ответ длявсегдаДаДа
антистрес))
Пожалійте котика
автор Голена блондинка • 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
То велком до шлюх)
Але бабла напевно шкода на них)
Ганцю в кєдах• 1 час назад
Ответ дляГолена блондинка
Ні, навпаки)))) ви хоч розумієте, наскільки жалюгідно виглядаєте у своїй показушній браваді? Не пробували кнопочку ’всі повідомлення’ , відфільтрувати себе і прочитати підряд? І ще одне: якщо і на СЗ Ви себе так подаєте, як тут, то і не дивно, що такого рівня контингент ’клює’
Язикувата Хвеська• 1 час назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
Безкоштовна це як? Жінка ж теж приймає участь в сексі, тут обоюдний інтерес
Язикувата Хвеська• 1 час назад
Ответ дляГолена блондинка
То велком до шлюх)
Але бабла напевно шкода на них)
Я не по жінкам, просто висловила думку багатьох як жінок так і чоловіків. Бабла шкода на подібних вам скоріше, а не на шлюх
автор Голена блондинка • 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Тобто, я маю кружиту мужчинку за обоюдність?
Чому сама маю обрати його член, а не Сашка чи Славіка? Все ж таки жінці, бистрішне знайти той секс. Я не кажу про платні послуги - повій.
автор Голена блондинка • 1 час назад
Ответ дляГанцю в кєдах
Насмішили так насмішили )
Язикувата Хвеська• 1 час назад
Ответ дляГолена блондинка
Ви двоє повинні вкладатись
Локшина на вухах• 1 час назад
Ответ дляСлава Українi
Все вірно. З ніщебродами ніякого сексу. Вони прям ущєрбні якісь
Значить, сидіти їй в дівках до старості.
Перекос тепер в сторону чоловіків.
Скоро і ущербних не залишиться
Локшина на вухах• 1 час назад
Ответ дляГолена блондинка
Хтось з броню, хтось ні. Але всі під одну копірку. Притому, не бомжі. А жлоби 🤪
Задумайтесь, чому вам лише такі дістаються.
автор Голена блондинка • 1 час назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ви двоє повинні вкладатись
Чому я маю обрати саме його. Ви так і не відповіли.
Може має бути залицяння до жінки