Голена блондинка• вчера в 12:59

9 перепісюнів ))) Оце я багачка)

Один цілує, інший – вилизує, ще інший компліменти пачками шле, смайли – подаруночки і квіти.
А по факту ти одна. Квітів – 0, крім кави, нічого запропонувати не можуть, пшик - піздоб….
Одні бусінки мамині, копійку рахують, мріють вдути без фін. затрат, а на шльондр грошей немає.

Такі реалії нашого життя.

В блок відправлю, на тому все.
Краще одній з вібратором.
При тому, що працюю, заробляю... (не вау, але 70 000 виходить на місяць).
Маю своє житло, авто. Так і хочеться цих нещасних всіх пригостити )))
Так виговоритися захотілось 🥹
автор Голена блондинка • вчера в 13:10
Ответ дляКраїна мрій
Тоді вібратор надійніше
Звісно) 0 затрат, а цих ще самій кружити потрібно
Країна мрій• вчера в 13:10
Ответ дляСлава Українi
Ще й самі номер знімете
Лише якщо воно того варто
Божий одуванчик• вчера в 13:11
Ответ дляГолена блондинка
30-35
Іноземці? Чи броньовані?
IQ 80• вчера в 13:11
Девушкам из высшего ообщества
Трудно избежать одиноочества
Ооооо
неДодекаэдр• вчера в 13:12
Ответ дляКраїна мрій
Тоді вібратор надійніше
Это да.
Жаль, что за вибратор замуж не выйти, детей не родить.
Она же ещё молоденькая, видимо.
Я уже разведенная и детная, то вообще перепихоны не интересны , достаточно игрушек. Если хороший мужчина встретится, то возможно, я не ставлю совсем на себе крест, но и не ищу.
Божий одуванчик• вчера в 13:12
Автор, мужиків в кросівках Балєнсіага, як з попередньої теми, на всіх не вистачає.
автор Голена блондинка • вчера в 13:13
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
То зачем вы изначально с такими идете на свидания? Не заезжает вас забрать на авто, до свидания.
А вы упиваетесь вниманием ущербных и так гордитесь их количеством)
Запомните, главное это качество, а не количество!
Домовлялися в кавʼярні зустрітись. Я і сама можу приїхати на авто. Не зрозуміло до кого сідати. Але хоча б квітку одну привіз, або десерт запропонував. За десерт доречі, я один раз сама оплатила. І це хлопець в ІТ працює. Ще є пише потім після зустрічі. Що в тих головах, не зрозуміло
Слава Українi• вчера в 13:14
Ответ дляКраїна мрій
Лише якщо воно того варто
А як знати?))
автор Голена блондинка • вчера в 13:16
Ответ дляБожий одуванчик
Не в кросівках справа. А відношення до жінок
автор Голена блондинка • вчера в 13:18
Ответ длянеДодекаэдр
Это да.
Она же ещё молоденькая, видимо.
Я вже була одружена, туди особо не рвуся.
Мені 28. Не така вже і молоденька))
Божий одуванчик• вчера в 13:18
Ответ дляГолена блондинка
Може, вас не хотіли образити? Ви старша за них? Може, поважають. Де ви з ними знайомтеся?
Божий одуванчик• вчера в 13:20
Ответ дляГолена блондинка
Мені 28. Не така вже і молоденька))
Так а де ви з ними знайомтеся? На сайті знайомств? Тоді так і напишіть в своїй анкеті - на перше побачення приходити з квітами та цукерками і організувати романтику. І зустрінете свого мужчину.
автор Голена блондинка • вчера в 13:22
Ответ дляБожий одуванчик
Я не старша за них . І чого мене ображати))
Строчать дай боже активно . День і в ночі
Вчителька з мікрорайону• вчера в 13:24
Вилизує- это как? Я ж про куни подумала, а вы оказывается без секса 🤣🤣🤣
автор Голена блондинка • вчера в 13:25
Ответ дляБожий одуванчик
В інстаграмі, на СЗ.
З останнього запамʼяталось. Запитав в мене один, які я квіти люблю - написала білі рози.
Прийшов без квітів, навіщо тоді запитував.
Розумію, що там потік дівчат.
Але навіщо, тоді строчити після зустрічі. І знову звати на каву, щоб що?!
Ось трішки потепліє, можна марафони по парку робити. А потім бац, може до мене поїдемо, я щось приготую 😆😆😆
автор Голена блондинка • вчера в 13:26
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Язиками вміють патякати 😆😆😆
Як по факту, не перевіряла 😆
Може там Боги і я маю доплачувати
Вчителька з мікрорайону• вчера в 13:30
Ответ дляГолена блондинка
В інстаграмі, на СЗ.
Розумію, що там потік дівчат.
Он вам стикеры с белыми розами пришлет, чуть позже, надо ж знать предпочтения 🤣🤣

Вы плохо имена замалевали, видно ж, вдруг кто своего прынца узнает)
автор Голена блондинка • вчера в 13:30
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Один вже був чемпіон))
Квіти і куні з набором 😆😆😆
Вчителька з мікрорайону• вчера в 13:33
Ответ дляГолена блондинка
Один вже був чемпіон))
Квіти і куні з набором 😆😆😆
Вы еще слишком молодая для него, так и напишите. Через 15 лет пусть приходит
Ганцю в кєдах• вчера в 13:36
Ответ длявсегдаДаДа
може котика?)
Котик чим завинив?
всегдаДаДа• вчера в 13:37
Ответ дляГанцю в кєдах
Котик чим завинив?
антистрес))
Твоя космішна• вчера в 13:38
Ответ дляГолена блондинка
Дякую) В мене є песик)
Вылизывает?
автор Голена блондинка • вчера в 13:39
Ответ дляВчителька з мікрорайону
💯

І як з такими можна щось будувати… цілуватись) З виду навіть не скажеш.
Не хочу фото героїв показувати
автор Голена блондинка • вчера в 13:40
Ответ дляТвоя космішна
Вылизывает?
Вам може вилизати) Привезти ?
ЭмчЭндЭм• вчера в 13:41
Ответ дляГолена блондинка
На кавусю)
Ще не встигаю доїхати додому.
Пишуть, що сподобалося і тд. Коли знову на каву 😆
Ну звісно вони на траліку приїхали, мене до авто провели . Всі чомусь дуже хочуть повести )))
Автор, ви вчорашня? Чи сьогодні зарегіоись на сз? Там кожен шукає секс на шару. Фільтруєте від початку всіх дрочерів, жонатиків, шаровиків і ходите на каву лиш з потенційними кавалерами, а не з кожним, хто кличе
ЭмчЭндЭм• вчера в 13:42
Ответ дляГолена блондинка
А ви за кавусю готові бігти ?)))
Ви по переписці не бачите ху і з ху? Для чого ви з кожним, хто написав бігаєте каву пити?
автор Голена блондинка • вчера в 13:42
Ответ дляЭмчЭндЭм
Напевно вчоряшня. Не так давно, десь місяць.
Накинулась як коршуни, навіть не очікувала такого ажіотажу. По 90 повідомлень. Це маленька частина, що в тг.
автор Голена блондинка • вчера в 13:43
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну з деякими, переписка така. Де живе, чим займається, яке хобі... на наступний день - кава
автор Голена блондинка • вчера в 13:43
Ответ дляЭмчЭндЭм
З куніком я не ходила на побачення.
ЭмчЭндЭм• вчера в 13:44
Ответ дляГолена блондинка
То фільтруйте повідомлення, а то ви як з голодухи з кожним переписуєтесь, кавуєте