Пацаааааааан• вчера в 18:36

На ЩО западають чоловіки?

Дівчатка, а поділіться, чим ви берете чоловіків, на що повівся ваш, чим ви зачепили? Від "у мене афігенні ноги", "груди 4 розміру" до "я дурнувата - їм подобається". Кожна ж знає свою зброю на 100%.
В мене все банально - ноги)
Бентливуман• вчера в 19:13
Ответ дляДа будет так
У меня никогда не было желания секса, а от мысли про минет дрожь пробирает.
Тут от зубной щетки уже бывает рвотный рефлекс. Как и зачем женщины тянут в рот члены мне никогда не понять.
Неужели по другому он ей денег не даст?
Люди різні. Ті, кому подобається секс, не зрозуміють-як це не хочеться сексу? ще й різноманітного сексу?
І займаються сексом не тільки заради грошей, а тому що їм просто це подобається.
Да будет так• вчера в 19:15
Ответ дляБентливуман
Розумію.
Я цікавилась темою сексу, лише тому що чоловіки більш щедрі коли ти шариш в цій темі (обізнана, начитана про це)
Да будет так• вчера в 19:17
Ответ дляБентливуман
Женщинам асексуалкам иногда приходится словесно мимикрировать под сексуалок. Просто чтобы выжить.
Бентливуман• вчера в 19:17
Ответ дляДа будет так
Розумію.
Можливо. Я свої секс навички не намагалася монетизувати, тому щодо цього нічого сказати не можу...
Бентливуман• вчера в 19:18
Ответ дляДа будет так
Це побутова проституція. Не осуджую, але і не схвалюю. Навіщо знущатися над собою. Наче не в 16 столітті живемо що без чоловіка не проживеш...
Да будет так• вчера в 19:18
Ответ дляБентливуман
Я не про монетизування, а в цілому. Чоловіки перестають давати гроші, подарунки, якщо прямо сказати що сексу не буде ніколи і якщо цю тему ігнорувати в розмові. На жаль.
Потринділиця• вчера в 19:18
Красивая улыбка, блеск в глазах. А так ничего особенного во мне. Я считаю, что нет идеально красивых, потому что у каждого свой эталон красоты. Т.е человек, которого я считаю привлекательным, другой женщине может не понравится совсем. И наоборот. Поэтому иногда просто искать надо, своего человека.
Да будет так• вчера в 19:20
Ответ дляБентливуман
Ви так пишете ніби ви чоловік.
Якщо я не хочу секс, це не значить що мені не потрібні гроші, допомога, подарунки.
Да будет так• вчера в 19:20
Ответ дляБентливуман
Вам дають чоловіки гроші, дарують щось?
Бентливуман• вчера в 19:20
Ответ дляДа будет так
Якщо чоловіку потрібний секс, то логічно що він буде шукати партнерку котрій також потрібний секс. Для чого йому бути у стосунках із жінкою асексуалкою? ТОді потрібен партнер котрому секс не потрібний. Ну логічно ж...
Бентливуман• вчера в 19:21
Ответ дляДа будет так
Ви так пишете ніби ви чоловік.
Так, і в чому проблема? Шукайте партнера котрому також не потрібний секс. такі існують.
Да будет так• вчера в 19:23
Ответ дляБентливуман
Блін, да пофіг кого він шукає.
99% чоловіків треба секс і вони готові витрачатись лише на тих хто їм дає або з якою можливий секс.
Що робити асексуальній жінці? Обіцяти, не давати наскільки довго як можливо. Потім наступний.
Бентливуман• вчера в 19:26
Ответ дляДа будет так
Вам дають чоловіки гроші, дарують щось?
Питання первинності. Вам чоловік потрібний виключно заради грошей і подарунків? ЧИ то вже наслідок близьких стосунків. БО людина котра просто так роздає нужденним гроші то не про стосунки, а про благодійність. Такі чоловіки також існують. Знову таки питання підбора підходящего під ваші потреби чоловіка.
Бентливуман• вчера в 19:29
Ответ дляДа будет так
Блін, да пофіг кого він шукає.
ТОбто ви замість того аби знати ту людину котра підходить під ваші вподобання навмисне заводить стосунки із явно непідходящими чоловіками заради грошей, а потім жалієтеся? так все просто заводьте стосунки із чоловіками котрі не хочуть сексу. І жодних проблем.
Да будет так• вчера в 19:30
Ответ дляБентливуман
Конечно ради денег и помощи.
Но мужики готовы тратиться, если маячмт секс.
Файна_зупка• вчера в 19:32
Грудь, хоть и двойка/2,5
Спина, плечи
Ноги
Люблю ВалЄру• вчера в 19:33
Ответ дляДа будет так
Блін, да пофіг кого він шукає.
Все сама, а які ще варіанти? Знайдіть собі такого ж асексуала або імпотента. Ви йому борщ, вам побутові послуги, умовно
Бентливуман• вчера в 19:35
Ответ дляДа будет так
Конечно ради денег и помощи.
Тобто ваша стратегія обирати від початку негодящих під ваші потреби чоловіків, для того щоб отримати гроші. Ок, зроузміло. Ну то ваше діло, в чому тоді власне проблема? Що вони не хочуть продовжувати стосунки із жінкою котра їм не підходить?
Файна_зупка• вчера в 19:36
Ответ дляБентливуман
ой ну да ладно прям там якась важкість то робити... Як і АС. воно манить коли його нема, як щось заборонене. А коли то доступне як і класичний секс, то якогось виняткового ажіотажу не викликає.
У меня конечно опыт секса до 10- ти партнёров, но до мужа никто про АС даже не заикался и минет только один намекнул, но я тогда его не делала и отказалась.
АС было моё желание
Минет вошла во вкус на 4-ом десятке, хотя делала его с начала отношений с мужем.
Бентливуман• вчера в 19:39
Ответ дляФайна_зупка
АС было моё желание
Ну так, є купа жінок котрим подобаєтсья і мінет і АС, і інші види сексу та секс практик. Всі люди різні. Головне щоб все було абсолютно добровільно, свідомо, між дорослими людьми і без шкоди оточуючим. Оце для мене показник нормальності.
Файна_зупка• вчера в 19:41
Ответ дляБентливуман
А мне ещё нравится доставлять удовольствие и контролировать процесс. С минетом это как раз отлично получается, подводить до грани и ’откатываться’ и слышать ’за что ты так со мной?’:)))
D_A_V• вчера в 19:58
я не девушка
я мужчина
на части тела в зрелом возрасте не западаем ( если нет тоавм и комплексов с детства)
западаю на насточщие и искренние поступки, чувства, заботу- вобщем на то, что стало редкостью сегодня в нашем обществе

вот наверное и формула для любого времени и места на карте: на то, что в том месте и времени редкость
Бентливуман• вчера в 19:59
о неееет D_A_V вже і сюди добрався... Зараз буде всім розказувати як треба жити... що жінка повинна, що не повинна....
Ні грама• вчера в 20:16
Ответ дляПоліцейський патруль
Я умею слушать, не напрягаю, во всём поддерживаю и со всем согласна.
Та это образ терпилы какой то, сорян
Ні грама• вчера в 20:17
Как сказал мой, за детскую неожиданность. Х з как это понимать