Teonaa• вчера в 21:03

Прихильники версіі що в Польщі буде війна, розкажіть яким таки чином.Не доходить

Тільки не пишіть «захватять Україну, і нас спочатку вб‘ють, а потім зашлють туди на фарш», бо я нормально питаю. Ні в якому разі не недооцінюю Росію, баюся що всіх і все окупують. Но цікавлять версіі більш толкові і серйозні
Seehund• вчера в 21:05
Это вам надо с Лилу поболтать, она спит и видит войну в Польше и бравых ляхов.
Blair• вчера в 21:09
як варіант - знову оголосять навчання в Білорусі, і попруть через неї вже на Польщу.
Маска-0b9f• вчера в 21:10
Ответ дляBlair
Для чого?
lus_so• вчера в 21:16
Скоріше за все, пішли б через білорусію, щоб перебити нам шляхи постачання. Ми ж повністю залежні від зброї, яка іде через Польщу. Кацапам не треба для атаки на Польщу повністю захоплювати Україну, бо є повністю підконтрольна білорусія.
автор Teonaa • вчера в 21:17
Ответ дляSeehund
Ну тобто Ви тоже не розумієте?
автор Teonaa • вчера в 21:17
Ответ дляBlair
Щоб там перти, все одно нада просочитися через нас
автор Teonaa • вчера в 21:18
Ответ дляBlair
Ну, це якщо я не маю прогалин в географії тої ділянки
космея• вчера в 21:20
Ответ дляTeonaa
Навіщо?
Santander• вчера в 21:23
А ви прихильник якої версії?)
автор Teonaa • вчера в 21:24
Ответ дляSantander
А ви прихильник якої версії?)
Я - зрадодержавної в основному.
Горськ• вчера в 21:29
Що вас на ніч глядя потягнуло на таку віртуальну тему?
іреннка• вчера в 21:31
Не прихильник жодної з теорій, про війну в Україні теж не вірили до останнього...
Brichka_04• вчера в 21:35
Если нас захватят, то через 10 лет украинцы пойдут воевать за РФ. Разве нетак вышло с Донецкой, Луганской областью? И не забывайте, где какие границы, не долго какбы смотреть. Польша, например, граничит с Белоруссией. Разве нет? Эстония, Латвия, Литва граничат с РФ. И Литва, если не ошибаюсь, граничат с Польшей. Далее: Белоруссия, помимо Польши, граничит с Латвией, Литвой. Вот вам и ответ.
Anjutka-Anjuta• вчера в 21:36
Сувалкский коридор
Птицекрыл• вчера в 21:39
Птицекрыл• вчера в 21:41
https://youtube.com/shorts/rYca2y1cZ0Q?si=IhZka85_...
Zanka_• вчера в 21:43
А кто-то когда-то думал, что будет война в Украине? Наверно в начале 30х прошлого века Польша тоже думала, что ей ничего не грозит, и как все за 10-летние поменялось
автор Teonaa • вчера в 21:55
Ответ дляBrichka_04
Який же це отвєт
Поки захватом особо не пахне, і не пахне навіть сдачею добровільно-примусовою🤷‍♀️а вже пройшло огого років. Поки товчемся як товклися, причому одні й другі
gizzaGinora• вчера в 22:13
Ответ дляTeonaa
Ну тобто Ви тоже не розумієте?
Еххх.
Пам´ятаю.. сиджу я 23 лютого 2022 року з дівчатами, і сміюся над тим, що війну обіцяють.
Ну яка , війна, кажу! 21 сторіччя, ну хто дозволить.

Вибачте, щось згадалося))
автор Teonaa • вчера в 22:26
Ответ дляgizzaGinora
Еххх.

Вибачте, щось згадалося))
Так а пророкується війна ВІЙНА, чи війна щоб чисто їх обстрілять там де вони нам поставки поставлять думають?