Танго утрьох• вчера в 13:05
Диван на кухню
Дуже хочу світлий диван на кухню. Інтер´єр тоді такий гарний, світло і просторо. Але чоловік каже треба практичний, темний. Бо двоє дітей малих і буде брудним. Зараз у нас з дермонтину, поліз. Але я його щодня протирала, бо то суп то компот на йому. В кого світлі дивани, жалкуєте?
Пушка заряджена• вчера в 13:06
Дерматин легко протереть, а как светлый от компота будете очищать?
Танго утрьох
• вчера в 13:09
Ответ дляПушка заряджена
Так ото ж...
Пушка заряджена• вчера в 13:10
Ответ дляТанго утрьох
Так ото ж...
Может из светлой кожи и то нафик себе жизнь усложнять
Лгин• вчера в 13:13
Раз на рік берете в оренду миючий пилосос і вся любов. Скільки там того життя
Аноним_1858• вчера в 13:16
так жалкую дуже , навіть проф чистка не доводить його до ідеалу , мрію вже змінити , але не темний , а щось типу меланжу в беж+шоколад, якщо що можна світлі подушки додати , які можна прати в пралці
Аноним_1858• вчера в 13:17
Ответ дляЛгин
не виводить , так щоб як новий
Лгин• вчера в 13:20
Ответ дляАноним_1858
не виводить , так щоб як новий
Будь-який колір не буде як новий і не тільки на кухні. Навіть найдорожча тканина.
100pudov• вчера в 13:21
Ответ дляАноним_1858
не виводить , так щоб як новий
Все виводиться, якщо попередньо не затирати самім салфетками, ванішем, кисневим та іншою лабудой
Аноним_1858• вчера в 13:23
Ответ для100pudov
якщо у вас виводиться , я за вас дуже рада , можливо у нас з вами різна ступінь очікуваного результату , тому сперечатись немає сенсу .
Лгин• вчера в 13:23
Ответ дляАноним_1858
Так у вас і тканина так собі.
Аноним_1858• вчера в 13:24
Ответ дляЛгин
Так у вас і тканина так собі.
ви це зараз на кришталевій кулі побачили ?
Тундиринда• вчера в 13:28
Ответ дляЛгин
И день жить без пятен, а остальные 364 дня будет грязный.
Лгин• вчера в 13:25
Дивіться тканину для хорека, з тестом мартіндейла ближче до 100. Правильно написали, якщо самим не затирати, то доволі непогано виглядає.
Танго утрьох
• вчера в 13:27
Ответ дляТундиринда
Прямо в точку. Був у залі слонова кость. Видраю його, накриваю бильця пеленками, щоб не зацапали, ну тиждень ще кон як. А тоді як плямистий далматинець)) То там пятно, то там. Причому вилазять в мене таке відчуття після хімчистки з середини. Продали, то зітхнула з полегшенням
Лгин• вчера в 13:28
Ответ дляТундиринда
Типу якщо бруду не видно, то річ чиста? Чи як?
Танго утрьох
• вчера в 13:29
Ответ дляЛгин
Бо на другий день вже наставлять п´ятен.
Лгин• вчера в 13:29
Ответ дляАноним_1858
Ні, дуже гарно знаю меблеві тканини.
Хлопаю ресницами• вчера в 13:35
Ответ для100pudov
А какими средствами Вы чистите диван ?
Первоклашка Я• вчера в 13:38
Купите дермонтиновый светлый беж и не парьтесь. У меня молочный диван, ткань типа антивандальная, но подлокотники больше всего страдают. Купила молочный огромный плед и накрываю его пледом. Т.к. плед стираю стабильно раз в 2-,3 недели, а химчистка раз в год-два делается.
40каградусная• вчера в 13:46
Ответ дляТанго утрьох
Так ото ж...
ну так смысл? ждите, пока подрастут
Аноним_1858• вчера в 13:50
Ответ дляЛгин
Ні, дуже гарно знаю меблеві тканини.
так а ви звідки знаєте яка тканина у мене на дивані ?
100pudov• вчера в 13:53
Ответ дляХлопаю ресницами
А какими средствами Вы чистите диван ?
Профессиональными, я занимаюсь химчисткой
Просто каралева• вчера в 14:07
Ответ дляЛгин
Та через 2 недели он будет такой же грязный
Тундиринда• вчера в 14:08
Ответ дляПросто каралева
Год пролетит, не заметите и опля ещё 2 недели с чистым.
Гарнюнька• вчера в 14:12
Стоит мягкий диван на кухне. Но темный. И то, не все пятна легко отмыть. Светлый категорически не брала бы
Хлопаю ресницами• вчера в 14:12
Ответ для100pudov
А Вы можете подсказать ?
Или это коммерческая тайна ?
аромат Жука• вчера в 19:32
Купите на диван чехол, в ателье сделают по вашим меркам. Любого цвета и постирать можно всегда