Розбещена цяточка• вчера в 17:38
Винница!!! Видели уже?
Люди снова вступили в групповую драку с тцк, за то что те избивали мужчину на их глазах и пытались утащить в бус. Наваляли бандитам! Браво!
НадпотужнаПотужність• вчера в 20:15
Молодцы! Дальше разрешат в открытую это все делать. Расправа будет, как ни крути.
Ответ дляPole
Так і бачу: в США 4 роки закриті кордони, а чоловіків відловлюють на вулицях і пакують в буси.
І всі сидять і бояться осуду...
Я не про бусифікацію чи війну, а про ставлення до особи силового блоку при виконанні обов´язку. При любому опорі - неважливо з якого приводу - в сша просто будуть стріляти в голову. Це мені розповідали американські воєнні безпосередньо. І що якби так на них нападали як на тцк в Україні то вони би довго не церемонились ні з ким. І їм би за це нічого не було, бо вони в сша недоторканні