Нашли в капусте• сегодня в 18:55
Дитина з аутизмом. Польща
прийшла щойно з чергового зібрання батьків .син замахується на вчителів - грозять поліцією. погана відвідуваність - бо я фізично його не можу в школу насильно тягти, а домовитися не завжди виходить ,коли на нього находить - грозять судом . на питання ,а що я маю робити з ним - знизають плечима . я не знаю , що ще робити , правда . повертатися в Україну через ці погрози ? через те ,що він не в стані стати нормотипичним ? просто щоб не забрали його ? якщо що ,родину тягну одна , вдова .допомогти нема кому
Бараболька• сегодня в 19:11
Ответ дляДама_с_коготками
То вони не компетентні.
Виходить, що ’поліцейські’ страждають від рук ’порушувача закону’ та погрожують судом?
Це саме так виглядає
Суд щоб перевести його в спец школу скоріш за все. Працівники не мають получати по балді ні за шо...
Нашли в капусте
• сегодня в 19:12
Ответ дляwladetta
Перше, що треба зробити, звернутися з заявою до класношо керівника та директора.це має бути в електронному щоденнику або офіційно в секретаріаті.звертайтеся за допомогою. Нехай організовують тьютора , психолога. Зазвичай в Польщі з цим немає проблем. Як варіант , ви можете перевестися в іншу школу, яка спеціалізується га інклюзії.
є тьютори. психолог ,кажуть ,один на 500 осіб , і він не працює на постійній основі з дітьми ,тільки в екстрених випадках .обіцяли ,що сконтактує зі мною , але багато не очікувати ,це не той випадок
Ответ дляБараболька
+1, погуглила
’Підстави для примусу: Якщо психолого-педагогічна консультація (public counselling and guidance centre) видала рекомендацію (так звану ’opinia’ або ’orzeczenie’) про необхідність спеціальної освіти для дитини, а батьки без вагомих причин відмовляються її виконувати, це може бути розцінено як дія, що суперечить інтересам дитини’
Нашли в капусте
• сегодня в 19:14
Ответ дляwladetta
в місті одна така школа ,яка вимагає інвалідності розумової ,нам відмовили ,бо її нема .всі інші за межами міста ,і віддавати тільки з проживанням.пішли до школи інтеграційної ,з помічниками ,але я вже бачу ,що в кращому випадку він дотягне цей клас і все
Нашли в капусте
• сегодня в 19:15
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Пообщайтесь с этой мамой. . Они в Польше не первый год. Старший сын с аутизмом. Я почитаю ее временами
спасибо , подписалась на нее ,попробую
Невгамовна шахиня• сегодня в 19:15
Ответ дляНашли в капусте
От тут я вже бачу, що діагноз у вас не підтверджений.
Тому що на аутистів виділяються кошти на додаткові заняття. Кількість занять і потреби дитини визначає саме психіатр.
А якщо у вас важкий аутист, то психіатр взагалі б не дав дозвіл вчитися в звичайній школі
Тому я думаю у вас є лише висновок комісії психологічно-педагогічної. І все.
Ответ дляНашли в капусте
Так суд для того, чтобы Вы определили ребенка в специальную школу?
Определяйте. Вернётесь в Украину, таких условий для ребенка не будет (
Бараболька• сегодня в 19:16
Ответ дляКоник-стрибунець
Ходите онлайн в украинскую школу.
Тоді мати не буде отримувати дитячі.
Невгамовна шахиня• сегодня в 19:16
Ответ дляSo_so
+1, погуглила
Комісія дає лише опіню, ожечення не дає, так як вони не мають психіатрів в штаті.
Нашли в капусте
• сегодня в 19:16
Ответ дляНевгамовна шахиня
Мені здається, що у автора не має підтвердженого діагнозу, ж лише опініа від комісії.
ну вам здається ,офіційно аутизм дитячий + одне око ,яке бачить нормальне ,інше 10 відсотків
Бараболька• сегодня в 19:18
Ответ дляSo_so
+1, погуглила
Не тільки інтересам дитини а й інтересам працівників. Дитина агресивна, мати не справляється.
Невгамовна шахиня• сегодня в 19:18
Ответ дляНашли в капусте
Хто вам ставив цей діагноз?
Нашли в капусте
• сегодня в 19:18
Ответ дляУравнобешенная
Авто что вы молчите? Есть подтверждённый диагноз? Предлагали вам инклюзивную школу? Медикаменты принимает ребёнок
последнее принимал арибит .инклюзивная в городе его не взяла
Бараболька• сегодня в 19:18
Ответ дляНашли в капусте
Переїжджайте в те місто де є спеціалізована школа
Нашли в капусте
• сегодня в 19:19
Ответ дляSo_so
По какому обвинению в суд? Кого судить?
Вас судить за что? Вы не делаете чего-то что можете сделать?
за то ,что я не выполняю родительские обязанности по обучению сына .сын весит больше меня .с диагнозом. я физически его тащить не могу ,когда он упирается . всё равно судом грозят
Нашли в капусте
• сегодня в 19:20
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну саме так і є.
Мало того, такій дитині б сам психіатр не дозволив бути в звичайній школі.
а психіатр сказав , обов´язково школа і обов´язковий контакт зі звичайними дітьми ..ми якийсь час були на дистанційному українському навчанні
Бараболька• сегодня в 19:20
Ответ дляНашли в капусте
В Польше прогулы запрещены. Должна быть справка. Я не могу тащить - это не аргумент. Спец школа
Нашли в капусте
• сегодня в 19:22
Ответ дляНевгамовна шахиня
є діагноз від психіатра .84.0
Нашли в капусте
• сегодня в 19:23
Ответ дляНевгамовна шахиня
Хто вам ставив цей діагноз?
психіатр дитячий ставив , окуліст свій діагноз ставив
Нашли в капусте
• сегодня в 19:27
Ответ дляSo_so
А почему тогда не отдаете в спец школу с проживанием?
потому что он умоляет его не отдавать .потому что он привязан к младшему брату .потому что мне страшно за него ,кому в спецшколе лучше жить ? я ещё верила в сентябре ,что мы справимся
Нашли в капусте
• сегодня в 19:28
Ответ дляKhmelnichanka
Так, може, є варіант мпешеоли? Супроаоджуючий? Нейролептики?
нейролептики не покращують ситуації з навчанням
Khmelnichanka• сегодня в 19:31
Ответ дляНашли в капусте
Знімайте на відео, що це син не хоче в школу, а не Ви не хочете. Щоб був зібраний портфель, одяг, все, що необхідно.В нас в такому випадку додому приходили вчителі, щоб переконатись, що справа не в мені. Щоправда, школа була спеціальна, і в Німеччині.
Ответ дляНашли в капусте
Посмотрите с другой стороны. Возможно именно обучение там станет рычагом влияния на Вашего ребенка, рычагом, которого Вы сейчас не имеете.
А он же станет ещё старше, ещё сильнее.
Так, по крайне мере, он поймет, что у поступков бывают последствия.
Вы же (я уверена) тысячу раз объяснили/просили/ убеждали, что в школу нужно ходить, что замахиваться на педагога нельзя.
И что в итоге? Он понимает, что нет границ, нет последствий.
А он же станет ещё старше, ещё сильнее.
Khmelnichanka• сегодня в 19:30
Ответ дляНашли в капусте
Зате покращують з агресією і небажаною поведінкою. І з негативізмом, і тривожністю, іншими приколами.
Нашли в капусте
• сегодня в 19:35
Ответ дляSo_so
А он же станет ещё старше, ещё сильнее.
объясняла, конечно . он понимает .но в моменте эмоций он не справляется с ними , и его это не останавливает. может ,и так .может ,надо отправлять уже , не дожидаясь судов и полиции
Ответ дляНашли в капусте
Наверное, для этого и нужны лекарства, чтобы легче было контролировать себя. Конечно, это врач решает.
Нашли в капусте
• сегодня в 19:37
Ответ дляSo_so
сейчас даже лекарства запихнуть уже становится проблемой