Кусюче сонечко• Изменено 27 января в 22:39

Хто був бідною і зустрічався з багатими? Дайте пораду

Щиро закохалась не за гроші, любила б його навіть якби він був бідним.
Він запрошує кудись - я чекаю зарплати, щоб купити хороший одяг.
Йдемо в ресторан дорогий - я дуже соромлюсь, відчуваю себе ніби не у своїй тарілці.
Сідаємо в його машину (а вона в нього велика) - я соромлюсь.
Боюсь зіпсувати його враження про себе.
Як ви поводились в цій ситуації?
Подарунки (одяг, гроші) не приймаю поки, ми недовго разом. Мені соромно
ПоЗиТиВнАя• 27 января в 22:39
Бути собою і перестати весь час соромитись.
КохайтесьЧорнобровi• 27 января в 22:39
Ваши комплексы вам вредят
язззззь!!!• 27 января в 22:40
Я никогда ничего не стыдилась и подарки принимаю всегда. Первый бм оооочень богат, если шо
ЧупакабраЗеБест• 27 января в 22:40
я замуж так вышла. и очень быстро развелась но мы молодые были совсем. родители не дали жизни
Пасхальний тролік• 27 января в 22:40
Ответ дляязззззь!!!
Але таки бувший
Сливочная пенка• 27 января в 22:40
Расслабиться и получать удовольствие от жизни и отношений. Все «соромно» в голове) цените себя и любите
Пошаманю• 27 января в 22:41
Поднимать свою самооценку, учиться любить и ценить себя, избавляться от комплексов и неуверенности в себе
язззззь!!!• 27 января в 22:41
Ответ дляПасхальний тролік
Але таки бувший
Да. И?
Голубая фишка• 27 января в 22:42
В мене таке було і не раз. Але я ніколи не соромилась, якось все природньо виходило.
Пасхальний тролік• 27 января в 22:42
Ответ дляязззззь!!!
Да. И?
Та нічого
Не по Микиті шапка кажуть в народі
Ангел-предохранитель• 27 января в 22:42
Скільки вам років?
ВсеЧетко• 27 января в 22:43
И где автор ?
Снова троль ?
Коко Шанель• 27 января в 22:43
Тема от троля конечно
Это ж надо такое сочинять
Галя із Дарниці• 27 января в 22:43
Вы же ему понравились в своей обычной одежде, зачем вы ждёте ЗП купить новую?
язззззь!!!• 27 января в 22:45
Ответ дляПасхальний тролік
Та нічого
Не по Микиті шапка кажуть в народі
Я не интересуюсь ’народнымм’ высказываниями
Пасхальний тролік• 27 января в 22:47
Ответ дляязззззь!!!
А народна мудрість таки підтвердилася незалежно від вашої цікавості чи ні
язззззь!!!• 27 января в 22:47
Ответ дляПасхальний тролік
Ок. Ещё какие-то замечания?
Кишмишная Мая• 27 января в 22:49
Автор, стеснительность и неуверенность в себе, это временно, получайте удовольствие от ситуации сейчас, не стесняйтесь того что у вас уже есть
Чай не пью, только кофе• 27 января в 22:50
Ответ дляВсеЧетко
И где автор ?
Снова троль ?
Чому троль? Я також була в такій ситуації. Відчувала себе ніби недостойною чоловіка. Я не дурна наче, можу підтримати розмову на різні теми, за кордоном була, подорожувала, але жили ми просто - будинок в спальному масиві, їздила на громадському транспорті, дача в селі.
І хлопці в мене були того ж рівня, з таких родин. Коли я познайомилася з чоловіком статуснішим, то теж соромилася, думала я звичайна і я обірвала стосункі.
Оцененная• 27 января в 22:48
Вы уже не первый раз строчите свой золушкин бред ) Уймитесь уже.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3811144

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3810523?utm...
Весела моль• 27 января в 22:52
Так вчера была уже эта тема
Sgreen• 27 января в 22:54
А чому він вам не надішле шикарну коробку з одягом до кожного побачення? З запискою ’буду щасливий бачити тебе в цьому, крихітко’😏🫦
Анонимба• 27 января в 22:57
да чувствуется,что брехня...богатые обычно таких сильно скромных не выбирают)))....але купую одяг -так він не на тряпки ваші заліп, Йдемо в ресторан дорогий -соромлюсь- автор, але вас тільки трошки нагодують, , Сідаємо в його машину (а вона в нього велика) - я соромлюсь.-це ще не ваша, все одно вийдете)))
автор Кусюче сонечко • 27 января в 23:08
Ответ дляАнонимба
Дуже дієво, дякую!
Кто крайний?• 27 января в 23:09
Подруга так заміж вийшла, він с перших днів їй все купляв , і одяг і техніку все , зараз живе з ним гарно не працює він все робить що вона скаже круте ним як хоче, він заробляє дуже добре її просто боготворить
Королева спама• 27 января в 23:09
Вчера такая тема была,наверное тоже ваша
ВсеЧетко• 27 января в 23:10
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Потому что автор не отвечает

И на будущее . Фразы «я не дурна наче» и «обірвала стосунки со статусним чоловіком» несовместимы . Как параллельные прямые . Никогда не пересекаются .
Королева спама• 27 января в 23:11
Ответ дляКишмишная Мая
Да она все придумала ,не верю ей
автор Кусюче сонечко • 27 января в 23:13
Ответ дляКто крайний?
І вона була прямо бідна? А де ж познайомились ?
Чай не пью, только кофе• 27 января в 23:21
Ответ дляВсеЧетко
Потому что автор не отвечает

Не дурна в плані начитана, ерудована, але не меркантильна. Просто теж переживала щось схоже, але скажу відверто, чоловіка я не кохала, я йому більше подобалася. Мені не хотілося, щоб він думав що я з ним за гроші, і я відчувала, що сіла не в свої сані. Може як би кохала, то таке питання і не виникло взагалі.