Ласковая_львица• сегодня в 14:00
У мене через тиждень співбесіда англійською, а я застряг на рівні представитись
Що за цей тиждень вчити в першу чергу, щоб хоч якось тримати розмову?
GreenTree777• сегодня в 14:26
Ответ дляСуцільна зрада
Начинайте с танца и песни
Супер, на англійській!
БоХатая• сегодня в 14:30
Та еще и собес не начался, а вы уже застряли( Рано начали, не тратьте силы заранее.
СМСница• сегодня в 14:33
Як ваше резюме пройшло? Ви там набрехали?
Вивчити фразу «мій рівень ще не дозволє зрозуміти питання і відповісти на нього» і всюди її говорити.