Корсет_на_шурупах• сегодня в 18:46
Достатньо червоний борщ?
Чи треба, щоб такий бордовий був?
Natalia505• сегодня в 18:48
Гарний, все добре. Мені чорного хлібчика не вистачає і зеленої цибульки на фото.
Альдебаран• сегодня в 18:48
Обычный борщ
Бордовый этот какой?
У меня каждый разной насыщенность по цвету, бывает вообще розовый. Это как-то влияет на вкус?
Бордовый этот какой?
дамаАмстердама• сегодня в 18:49
Советчицы, вам норм вообще? Борщ не должен быть такого термоядерного цвета и вообще должен быть не таким
Корсет_на_шурупах
• сегодня в 18:49
Ответ дляТріль!
Где мясо, где чеснок, где водка?
М´ясо там є, подрібнила на дрібні шматочки. Часник, сало не їм.
Корсет_на_шурупах
• сегодня в 18:49
Ответ дляФайно Замало
Чорне що там внизу?
Сушена зелень
Файно Замало• сегодня в 18:50
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Сушена зелень
Тоді все ок. Гарний борщ
Natalia505• сегодня в 18:50
Ответ дляКидаю курити
В мене завжди різний колір, хоча варю однаково
Це від буряка залежить. Від сорту, вони різні за кольором. Темніші є, і світліші.
Не гавкаю- но охраняю• сегодня в 18:50
Ответ длядамаАмстердама
О боже! Уже и борщ кому-то что-то должен!
Natalia505• сегодня в 18:51
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Тут так завжди
Natalia505• сегодня в 18:53
Ответ дляДлинноНожка
Где он гарный, вы борща не видели?!
. Ні ніколи не бачили, тільки на фото.
Грибной_Дождик• сегодня в 18:54
Достатньо. В їдальнях якось роблять такий темний. У мене так не виходить
Не гавкаю- но охраняю• сегодня в 18:54
Ответ дляДлинноНожка
Где он гарный, вы борща не видели?!
А где б мы видели борщ? Вы ж на свой идеальный не приглашали.
Корсет_на_шурупах
• сегодня в 18:54
Ответ длядамаАмстердама
Я добавила ще сік тушкованого буряка, папську, оцет. Заставку з буряка додала в самому кінці, щоб колір не поблід. Але всерівно мені не подобається
Герцогиня• сегодня в 18:55
Ответ дляДлинноНожка
Где он гарный, вы борща не видели?!
Чим вам борщ не вгодив? Гарний на вигляд, а смак то для кожного свій, автор робила так як їй смакує
Герцогиня• сегодня в 18:55
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Що вам не подобається колір чи смак?
Natalia505• сегодня в 18:55
Ответ дляГрибной_Дождик
Якщо буряк запекти попередньо або відварити і вже готовий кидати в борщ, колір більш насичений. Всі по різному варять
Не гавкаю- но охраняю• сегодня в 18:55
Ответ дляNatalia505
. Ні ніколи не бачили, тільки на фото.
Та слюнями подавиться можно
Герцогиня• сегодня в 18:58
Все тепер хочу борщу, сала та часнику, а в мене дома капусняк( не можна такі теми ввечері викладати
Корсет_на_шурупах
• сегодня в 19:02
Ответ дляГерцогиня
Що вам не подобається колір чи смак?
Колір. Він у мене зазвичай такий насичений бордовий
культУра• сегодня в 19:04
Гарний, а в мене сьогодні блідий вийшов, але він може ще почервоніти, коли вистигне, буває таке.