Корсет_на_шурупах• вчера в 18:46

Достатньо червоний борщ?

Чи треба, щоб такий бордовий був?
Наивная Хо• вчера в 19:05
Очень аппетитно выглядит
Пирожкиня• вчера в 19:07
Хороший борщ. Я вычитала у кулинаров , что буряк надо томить отдельно с кислотой, сахаром и томатным соусом до бархатистости . Потом добавить в готовый борщ и выключить . Иначе будет бледнее и вывариваться
автор Корсет_на_шурупах • вчера в 19:10
Ответ дляПирожкиня
Дякую, теж так роблю) бо якщо варити засмажку ще потім у борщі, то буряк втрачає колір.
Анонім Секретар• вчера в 19:13
Мой борщ я варю для своей семьи, а не спрашивать как он советчицам

Поэтому, он может быть каким угодно)) и светлым и темно-насыщенным, нам любой ок
Коко На Страже• вчера в 19:41
Я всегда буряк варю отдельно, в конце добавляю. Очень насыщенный цвет получается и натирать его легче.
Зоя Жорівна• вчера в 20:19
Чесно, ніяк не зрозумію, чому тут кожен тиждень іде змагання за бордовість борщу, прямо цілий квест. Поясніть мені хтось, навіщо вам саме колір? Хіба не смак головне? У кожного свій рецепт, хто як звик, так і робить. Моя мама навпаки виварює буряк до блідого, тоді закидає картоплю, в засмажку буряк не кладе зовсім, тільки цибулю, моркву, перець солодкий, селеру, томат, квашений помідор. І у неї борщ дуже мені смачний, червоний - так, не бордовий, тут би зафукали. Не розумію цю гонитву за бордовістю - наче екзамен здаєте)
Бегущаяпо• вчера в 20:43
А сало де? Сало дееее?
автор Корсет_на_шурупах • вчера в 20:57
Ответ дляБегущаяпо
А сало де? Сало дееее?
Не їм))