Всех в сад• 28 января в 19:52
Порадьте, що почитати українською, щоб увійти у смак сучасної української літ?
Ромашкинная• 28 января в 19:55
не уявляю як може подобатися художня література і особливо українська... Школа зробила прекрасне щеплення, щоб від слова література нудило... краще підручник фізики почитати, там хоч без нескінченного страждання селян ’Мотрі та Василя’
КарамбОлька• 28 января в 19:58
Ответ дляРомашкинная
Автор про современников спрашивает. Что вы тут делаете, если не любите читать.
Мати тріля• 28 января в 20:00
Мені Андруховичі подобаються. І він і дочка.
А Загребельний доречі ще сучасним вважається чи ні? ´Диво´ крутий по-своєму.
Ромашкинная• 28 января в 20:02
Ответ дляКарамбОлька
Звідки ви думаєте що я не люблю читати? Що за вузьколобість, що читати можна тільки про усіляких ’катерин’... Я не люблю читати маячню типу загребального чи ще когось, бо користи з тих книг ніякої.
А тут я щоб запропонувати почитати сучасний підручник фізики або хімії. Ось нещодавно читала книгу ’Астрофізика для тих, хто цінує час’. Оце я розумію КНИГА! Користі від знань з фізики в мільйон разів більше ніж від художньої літератури. (неважливо якої мови, українська чи іспанська чи грецька, будь яка).
Магиня• 28 января в 20:07
Ответ дляРомашкинная
А ви щось читали? Чи як по класиці? ’Не читал, но осуждаю’?
КарамбОлька• 28 января в 20:07
Ответ дляРомашкинная
Действительно, что за узколобость, пропускать уже второй раз, что автор споашивает о современных писателях, и дальше тут пропихивать свою школьную травму.
КарамбОлька• 28 января в 20:08
Ответ дляМагиня
Астрофизику ж читает.
Ромашкинная• 28 января в 20:08
Ответ дляКарамбОлька
Автор не казала що це повинна бути саме художня література!
КарамбОлька• 28 января в 20:09
Ответ дляРомашкинная
Вы выпили? Что происходит 😁
Ромашкинная• 28 января в 20:10
Ответ дляКарамбОлька
Вы выпили? Что происходит 😁
А читати художню літературу можна тільки в нетверезому стані? Ну можливо, у вас досвіду певно багато.
Магиня• 28 января в 20:18
Почніть з чогось легкого...наприклад ’Пів´яблука’ Галини Вдовиченко, ’Якби’ Ірен Роздобудько, книги Володимира Лиса, Кідрука ’ Не озирайся і мовчи’, Матіос ’ Нація’, Павлюка книги..
Магиня• 28 января в 20:21
Ответ дляКарамбОлька
Жадан, Роздобудько
От Жадан мене не зацікавив, а син зачитується! ++ Роздобудько.
КошкинДом• 28 января в 20:49
Кто читал последние вышедшие книги, которые на слуху? Как можно охарактеризовать этот пласт литературы?
Я без подколок, мне просто интересно)
Впораюсь зі всим• 29 января в 07:56
Анатолій Дімаров - І будуть люди, На коні й під конем. Та взагалі - все, він прекрасний автор і справжня людина.