JoySunny• 28 января в 22:37

Розкажіть кому і що дарили на хрестини

Будем скоро хрестити немовлятко. Хочу підготувати подарунок для хрещених батьків, а не знаю, що придумати. Свекруха говорить про салатники. Але якось обидві сім´ї не часто приймають гостей. Обидві сім´ї люблять каву і мають котів. Але і тут голова не працює. Розкажіть, що ви дарували хрещеним батькам і що отримували ви у якості подарунків, якщо таке взагалі було.
Не ангелы• 28 января в 22:38
Не дарували нічого
Arctic777• 28 января в 22:39
Лучший подарок для меня это только квартира и каждый год по две
Скажена Білка• 28 января в 22:40
Я дарувала тільки похресниці. У нас якось не прийнято з кумами обмінюватися подарунками. Але я би може щось для дома подарувала. Наприклад, плед або щось в такому дусі.
Семицветка• 28 января в 22:43
Ничего не дарила крестным родителям. Впервые слышу о том, что дарят.
Мerida• 28 января в 22:46
Я, как крестная- дарила. Мне - нет. Первый раз о таком слышу вообще.
ShellyBelly• 28 января в 22:47
Я хрещена, я і дарувала. Мені нічого не дарували( я і не чекала)
постою_послушаю• 28 января в 22:47
Как же мило
Свекруха, салатники...
Автор, вы молоденькая совсем, да?
постою_послушаю• 28 января в 22:49
Ответ дляМerida
Есть такое точно, в моем регионе нет, но слышала, что дарят какие-то символические знаковые подарки кумовьям
автор JoySunny • 28 января в 22:52
Ответ дляпостою_послушаю
Как же мило
Свекруха, салатники...
Автор, вы молоденькая совсем, да?
Хочется сделать людям приятно и на память что-то. Мне 31) не такая уж и молоденькая)
автор JoySunny • 28 января в 22:55
Ответ дляShellyBelly
Мені подружка (кума) за хрестини зробила подарунок - подарувала стакани з подвійним стінками. Було приємно. Хоча теж нічого не чекала.
Мerida• 28 января в 23:00
Ответ дляпостою_послушаю
Я ездила крестить в село Черниговской области
Я вот подумала, может иконы? Хотя, кому они надо. Получается, что классический набор ’учителя/доктора’ - самый оптимальный
ShellyBelly• 28 января в 23:24
Ответ дляJoySunny
Вірю( я про те, що було приємно)) Мені нічого в голову не приходить окрім кавового сервізу, але якийсь хороший( порцеляновий) хороших грошей коштує. А одну чашку якось наче не варіант.
Алкоголь пʼють? Можливо по пляшці бейлісу « до кави»? Я була б рада)))
П.с. А ще ж від бюджету залежить, а то тут можуть нарадити..
anna_2014• 28 января в 23:26
Дарят ребенку обычно. Зачем родителям? Купите торт и вино
peti• 29 января в 08:31
Ответ дляпостою_послушаю
І я з таким 30 років тому зіштовхнулася. Вчилася в обласному центрі, на 2 курсі одногрупниця бере за хресну, перший мій похресник. Як в нас я знала, оскільки сестра старша вже мала похресників. І тут, на хрестинах, мені вручають подарунок. Була в шоці. І ще мені кума, через певний час, розказала що у них хресна до хреста дитину повністю перевдягає. Кажу, чому не сказала перед цим.