Нехай щастить• 29 января в 11:14
Манікюр і чайові
Дівчата цікавить скільки чайових залишаєте майстру з манікюру. І чи залишаєте взагалі. Зараз ціни дуже піднялися, відкрилось багато салонів і розрахунок часто не майстру, а адміністратору. Тобто при такому розкладі треба давати на чай і мастеру з лазерної епіляції і косметологу і т.д.
Розумію чайові якщо ти приходиш до майстра який винаймає кабінет і розраховує тебе сам, але якщо адміністратор то звертаю увагу що люди які поруч зі мною роблять манікюр теж не залишають чайові.
Розкажіть як у Вас?
ціна манікюр/чайові/місто
1100/не залишаю/Київ
Розкажіть як у Вас?
ціна манікюр/чайові/місто
1100/не залишаю/Київ
Зробіть вибір:
вже голосів:
залишаю чайові
не залишаю
подивитись результат
Нехай щастить
• 29 января в 11:15
Хочу зазначити що лише останні півроку не залишаю чайові, але маю сумніви щодо цього.
Манкоголік• 29 января в 11:16
Сейчас 90% мастеров в салонах на аренде, поэтому оставляю чаевые только своим мастерам.Хожу к одним и тем же больше 10 лет
Бідося• 29 января в 11:21
Взагалі не розумію цих чайових
. Є ціна - є розрахунок, з якого дива чайові??? В магазині продавцю теж чайові даєте? Я продавець - теж хочу чайові😁
Допоможіть знайти• 29 января в 11:24
Не роблю в салоні манікюр. Стало надто дорого. Собі цілком можу гігієнічний зробити сама.
Коли робила в салоні гель лак, теж не залишала.
КликОЛЬКА• 29 января в 11:25
Я понимаю чаевые в кафе/ресторане. Основная зп официантов с чаевых. Но причем тут чаевые мастеру маникюра/парикмахеру? Ну давайте оставлять всем - слесарю, банковским сотрудникам ну и т.д.
Хтомолодець? Я!• 29 января в 11:37
Раньше округляла,скажем так.Сейчас цены и так космос,у них каждый чих есть в прайсе,сумму они озвучивают сами.Не хочу и не буду
Нехай щастить
• 29 января в 11:41
Вот и я так же, такие цены драконовские. Как бы есть прайс, цена за услугу.
Но раньше всегда давала, вот думаю может всетаки надо продолжать
Мона Лиза• 29 января в 11:46
Передмісття Києва, манікюр 950 грн, даю 1000 грн, якщо підніме на 1000 грн, так і буду давати.
Анти-анонім• 29 января в 12:47
Манікюр 800 грн- плачу 800. Київ. Іноді буваю у Чернігові у справах і роблю там, однотон з мінімальним дизайном 580 грн, даю 600 грн.
Пожарник• 29 января в 13:36
Це через тих шо залишають на чай підіймають ціни через місяць. Бачать що людина може залишити ще, то чого б не поставити вище цінник
Нехай щастить
• 29 января в 13:38
Ответ дляАнти-анонім
Де це ви такі ціни знайшли? Це на дому чи студія?
Нехай щастить
• 29 января в 13:40
Ответ дляПожарник
Ні це не повʼязано з чайовими, просто все піднімається в ціні окрім зарплати
Анти-анонім• 29 января в 14:41
Ответ дляНехай щастить
В салоні, звісно. Лісова/Чернігівська -повно салонів з такими цінами