Весела моль• вчера в 11:42

порадниця, яка нещодавно жалілась, що 2 дні світло не вимикали - ви відьма)

зайшла в вашу тему, почитала, і в мене з того дня почали вимикати світло( до цього за 4 дня вимикали на годин 6 максимум( а тепер по декілька разів на день знову. ех, не можна про таке не те що говорити, думати навіть)
фі, я вже почала звикати до світла
Кукарикуууууу• вчера в 11:44
Ні, вона знала що генератор виключать.🤣 Бензин закінчиться. Поки є гроші усі ми розумні))
Свекруня• вчера в 11:50
Я на Трої, в нас не вимикають , бо опалення немає і не буде
Але постійно аварії в мережі, бо не розрахована на таке
автор Весела моль • вчера в 14:08
Ответ дляСвекруня
у свекрухи опалення немає і вимикають