Брехушечка• вчера в 17:36
Хто зловив емоційну тупість на антидепресантах?
це проходило, чи міняли дозу, препарат, і як ви це обговорювали з лікарем?
Мюллерная• вчера в 17:39
Ответ дляВишнёвая Леди
Я стала агрессивной, хоть спала лучше
Отменили
А для врегулювання настрою, що приймали?
Вишнёвая Леди• вчера в 17:40
Ответ дляМюллерная
Не поняла? Словила тупость) Параллельное с антидепрессантом? Ничего не прописывал
Мюллерная• вчера в 17:43
Ответ дляВишнёвая Леди
Тому і агресували, може. Ламотриджином, невеликою дозою, регулюють такі качелі
Мюллерная• вчера в 17:43
Ответ дляЩебетушка
Я не пью такое. Хоть и в депрессии. Но психиатры и ад мне не нужны.
Бухаєте?
Гжегож Бженчишчикевич• вчера в 17:43
Вы маєте на увазі - емоції стали більш рівними? У мене так і я цьому дуже рада. Заради цього я їх і приймаю, заради емоційної стабільності. Я все одно відчуваю і радість, і сум, і хвилювання. Але мене від цього не трусить.
Вишнёвая Леди• вчера в 17:44
Ответ дляМюллерная
Ну я следовала предписанию врача а он не назначал
Мюллерная• вчера в 17:46
Ответ дляВишнёвая Леди
Мені схему дав лікар з Феофанії. І все гуд. Порадів за мене і попросив мене не пропадати, приїздити до нього хоча б раз на два місяці.
Щебетушка• вчера в 17:46
Ответ дляМюллерная
Бухаєте?
На советчице и в тиктоке залипаю. Читаю всякую фигню, отвлекает.
Мюллерная• вчера в 17:47
Ответ дляЩебетушка
Можна і так.