Радість моя• вчера в 08:33
Починаю худнуть. Підтримайте
Може, є якісь поради.
Отакий план
Вага 75 кг, 169 см зріст.
Ціль за лютий 2 кг.
Вперше буду пробувать рахувать калорії.
Налягати на білок.
Підкажіть, де найкраще і точніше це зробить.
Я щиро не розумію як може точно порпхувать калорії в тарілці борщу програма. Борщ він же такий різний. Чи тарілка плову.
Мені ж треба 1800 кал не перевищити, правильно?
10 тис кроків на день само собою, в мене менше не буває.
3 рази на тиждень спортзал. В інші дні вдома зарядка.
Буду вести щоденник.
Ще заміри хочу зробити
Після 18 не їсти.
Побажайте мені успіху
Отакий план
Вага 75 кг, 169 см зріст.
Ціль за лютий 2 кг.
Вперше буду пробувать рахувать калорії.
Налягати на білок.
Буду вести щоденник.
Ще заміри хочу зробити
Після 18 не їсти.
Побажайте мені успіху
Смайлик• вчера в 09:07
Ответ для4есотка
Я худею, у меня борщ на индейке, без картошки, свеклы, туда фасоль и капуста, тушёные лук и морковь с помидором. 100 грамм - 36 ккал.
Ну це чи погодяться автора сімʼї таке їсти)
Радість моя
• вчера в 09:08
Ответ дляСмайлик
Звичайно ні
4есотка• вчера в 09:08
Ответ дляСмайлик
Мои не едят, готовлю себе отдельно на неделю. Ленивая я.)
Смайлик• вчера в 09:08
Ответ дляРадість моя
Хліб ніякий не можна? Мені треба хоч 1 шматок до перших страв. Да, я ще той динозавр, що майже щодня їсть тарілку бульону, супу чи борщу
Ну то питання в балансі.
Якщо ви один шматочок зʼїли- біди не буде.
А якщо зʼїдаєте за день буханку.
Робот Вертер• вчера в 09:10
Ответ дляРадість моя
Якщо відмовлятись, то повністю. Це звичка і її можна міняти. Я коли відмовилась від солодкого і хліба, без підрахунку калорій, одразу почала худнути
Смайлик• вчера в 09:14
Мʼясо замінюйте на дієтичне
Індичка, курятина, телятина, кролик
Не вживайте на схудненні
Свинину, яловичину, баранину, качку,
Крупи залишіть 100-150 гр. Готових на день
Овочі загальним підсумком 300-400 - заморожені або квашені НЕ СОЛІННЯ
Прибираєте консерви на маслі - оселедець в маслі ні- в розсолі так.
Яйця 2 на день + скільки завгодно білок від яєць.
Тунець у власному соку - так
Сир твердий обережно - 40 гр на день.
Ковбаси, консерви , сосиски, особливо консерви в олії - ні
Хліб можна, бажано цільно зерновий або чорний по 30-40 гр.
Картопля ок. Бажано в мундирах і без масла
Якщо хочеться чогось забороненого, то можна не більше 50 гр на день.
Індичка, курятина, телятина, кролик
Не вживайте на схудненні
Свинину, яловичину, баранину, качку,
Тунець у власному соку - так
Сир твердий обережно - 40 гр на день.
Баррикадница• вчера в 09:16
Ответ дляСмайлик
Яблоки с одной ветки могут колебаться незначиткльно.
А борщ на свинине или на курятине - колосальна разница
Ну, да. Я к тому написала, что слепо полагаться на приложения для подтсчета калорий не стоит. Надо немного и самой напрягаться.
Баррикадница• вчера в 09:19
Ответ дляРобот Вертер
Вам можно виключити повністю солодощі і хліб. А також після 18 не їсти. І вже буде гарний результат ,от побачите
Не будет. Можно без сладостей и хлеба прекрасно нажрать миллион калорий до 18 часов.
Баррикадница• вчера в 09:20
Ответ дляKotaysi
А вы сами как борщ считаете? Достаете оттуда капусту/картошку/мясо и по отдельности взвешиваете? Первое и сложные блюда GPT тоже оценивает, для меня этой примерной оценки достаточно.
Не достаёшь, когда сварил. А взвешиваешь, перед там, как варишь.
Смайлик• вчера в 09:23
Ответ дляKotaysi
Взвешиваете ингридиенты перед готовкой.
Учитывая подсолнечное масло. Заносите в программу.
Дальше взвешиваете в тарелке- вот там и будет приблизительно.
Потому что никто же не знает сколько вы тут вкинули из кастрюли гущи или бульона.
Поэтому калорийность борща приблизительная
Пускаю бісики• вчера в 09:26
Ответ дляРадість моя
Я не зможу так. В мене сім´я. Я їсти буду те, що їм готую в основному
Найкраще вам їсти прості страви. Тобто відварити рис, шматок філе на грилі і салат. Сніданок яйця варені тост з сиром овочі. Вечеря риба, трохи каші і салат.
Малинка Алинка• вчера в 09:27
Спорт - це не про схудн5, це про форми. Їжа -80% результату.
Саме важливе правило не їсти за три години до сну. Калорії рахувати!
Удачі!
Пускаю бісики• вчера в 09:27
Ответ дляСмайлик
Не їсти плов і борщ на схудненні.
Їжу важити
Борщ можна зварити по різному
Пускаю бісики• вчера в 09:30
Ответ дляСмайлик
Взвешиваете ингридиенты перед готовкой.
А навіщо олія в борщі?
Смайлик• вчера в 09:30
Ответ дляПускаю бісики
А навіщо олія в борщі?
Зажарку якщо роблять, то на олії
Пускаю бісики• вчера в 09:31
Ответ дляСмайлик
Зажарку якщо роблять, то на олії
Зажарки це вже не про схуднення))
Смайлик• вчера в 09:37
Ответ дляПускаю бісики
Зажарки це вже не про схуднення))
Я ж не знаю, як автора сімʼя звикла їсти.
Говорить, що загальний стіл них з пловом і борщем
Баррикадница• вчера в 09:49
Ответ дляМалинка Алинка
Удачі!
А почему нельзя есть за три часа до сна?
Клептоманка• вчера в 12:49
Ответ дляБаррикадница
тому що більшість їжі засвоюється приблизно 1,5 години, враховуючи що ми її міксуємо, то ще довше.
організм повинен відпочивати від травлення.
маю досвід більше 10 років.
сама схудла на 20 кг, ’похудєла’ багатьох людей.
і метод не їсти за кілька годин до сну спрацьовує у всіх без виключення.
маю досвід більше 10 років.
Радість моя
• вчера в 13:41
Ответ дляКлептоманка
маю досвід більше 10 років.
Я дуже рідко їм ближче за 3 години до сну. Але це не завадило мені мати аж 75 кг .
І не можу сказати, що багато їм за день.
Я ось вранці підрпхувала 570 ккал за сніданком. Нн думаю, що я наїм більше за обід і вечерю.
Це мій звичний раціон.
Мабуть, солодкого було багато, хоча я не об´їдаюсь булками і жменями цукерок. Не знаю
Це мій звичний раціон.
Клептоманка• вчера в 14:23
Ответ дляРадість моя
Це мій звичний раціон.
ну якщо умудрились наїсти 75 кг, то занадто багато. також калорії скоріше за все не правильно розподіляєте.
якщо не хочете платити за розписання меню, то питайте в ГПТ і все вийде
Баррикадница• вчера в 15:12
Ответ дляКлептоманка
маю досвід більше 10 років.
Редкий бред, извините.
Отдых от ’травлення’ никак не влияет на вес. Можно есть каждые 5 минут 24/7 и при этом прекрасно худеть, если вкладываться в норму калорий.
И точно также можно наедать миллион калорий за час до сна.
И интересно, как по вашему худеют те, у кого вообще нет режима сна? Я, например, работаю посменно. Сутки у меня вообще нет никакого сна. И надо же - минус 22 кг просто считая калории.
Клептоманка• вчера в 15:46
Ответ дляБаррикадница
Редкий бред, извините.
Ну звісно, вам видніше. Куди ж нам лікарям до вашого розуму
Українська Мрія• вчера в 23:36
Автор я з вами ,бо також 5-6 кг зайвих( Ось сьогодні моє меню
Сніданок : був корисний яєчня в лаваші з овочами
Обід : думаю порадую себе смаколиком ,зашла з малою в кафешку взяла капучіно+ макорончик ,доїла за малою торт )
Вечеря : лазанья один шматочок ,через пару годин ...І тут Остапа понесло)) Сушенна рибка ,через півгодинки ,піроженко,потім соломка похрустеть ...і потім зайві кг(( В неділю йти на день народження
Ну як тут схуднешь?))).
Все з понеділка стартую ,щоб до дня закоханних скинути зайве!
Українська Мрія• вчера в 23:38
Ще бажаючі є? Давайте через 2 тижні поділимося результатами.Може це нас буде мотивувати?
Радість моя
• сегодня в 00:51
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну як тут схуднешь?))).
За 2 тижні 5-6 кг?
Фантастика якась.
Я вже сьогодні почала. 1550 ккал вписалась і я геть не голодна була
Фантастика якась.