Вимагаю спілкування• сегодня в 11:39

Ми не готові до компромісів. Зеленський

Якщо не готові, то нащо його ганяти в те абі дабі за гроші платників податків?
Фрау Донна Роза• 1 час назад
Ответ дляКиев_Елена
Он как раз не идиот) был бы идиотом если бы взял ответственность на себя и «от себя»отдал бы часть территорий. Боится что будет «врагом народа» и судить его впоследствии будут за сдачу.
Он тянет войну, деньги зарабатывает, а когда народ окончательно взвоет, выйдет и скажет, раз так, раз потужность закончилась, то давайте проводить референдум, чтоб не он сдал территории, а за это проголосовал народ. Сам народ Украины так решил. Чтоб был белый и пушистый, доживал свой век в тепле добре заграницей.
все эти блекауты н аэто и расчитаны - морально сломить нас
Фрау Донна Роза• 1 час назад
Ответ дляКиев_Елена
Это вы его ненавидите, а он себя любит и хочет прожить еще долго и счастливо. Он не мать Тереза и не Жанна Дарк чтоб жертвовать собой ради народа
кто вам сердечки налепил?
Caramel-932d• 1 час назад
Ответ дляYour Sweetheart
Крупні міста можна брати ще не один рік
Він не буде штурмувати великі міста, просто зробить їх не придатними до життя, без опалення води каналізації світла і палива
KrupinkaSs• 1 час назад
Ответ дляХроники эмпатии
Он должен был договорится за это еще в марте 2022, ценой своей должности
А он вонючее нарцисическое существо
Так большинство патриотичнонастроеных граждан так жаждали навалять росиянцам, верили ,что там одни чмони,и в американский лендлиз, вы шо какой договариваться?Вспомните,что на этом форуме творилось,тут как помешательство сплошное было,все разумные мысли сразу назывались русским ипсо.Вывод,80% граждан поддерживали все решения властей,и закрытие границ ,и бусификацию и многое другое.Сейчас уже до многих начинает доходить,что где-то их на€бали,спустя четыре года ,население тупое и необразованое,легко ведущееся на пропаганду.
ksyuha831• 1 час назад
Ответ дляKrupinkaSs
В цій темі по синіх мордах і смайлах дуже добре видно, що каструлеголових жертв марафона, на жаль ще багато, вони воюють на диванах в інтернеті або сидять за кордоном і їм вигідно, щоб війна продовжувалася, бо бути патріотом десь, де тепло і є світло дуже зручно. Не вони ж замерзають у домівках з дітьми і лягаючи щоночі спати, не знають чи прокинуться зранку.
Happiness13-Ukraine• 1 час назад
Ответ дляElenMis
а ти щасливій українець де ? на форумах ? чому не на передовій
Ти знаєш напрямок узкого корабля? Чи компас подарувати 🐏
Кава з перцем• 38 минут назад
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Удалено администрацией...
А чим ти краща за мене, моє житло давно окуповане на Донбасі з 2014 року, чого ти з нами тоді обмін своїм житлом не вела, ’патрійотка’?
То може до кордонів 1991 року воювати чи краще включати голову хоча б іноді. Краще з Краматорська зробити чергову ФОРТЕЦЮ БАХМУТ? Або форецю Авдєєвка, Покровськ, Рубіжне, Сіверодонецьк, тощо.... Таке враження, що ви проплачена зелена троляка або зовсім не дружите з головою. Щось зелена банда швидко мовчки без бою не зважаючи на публічні попередження США про вторгнення здала південь, Бердянськ та ін, зокрема ЗАЕС, а тут цирк влаштовує
Caramel-932d• 30 минут назад
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Оце і все , що треба знати про тих хто закликають про ні клаптя, воювати на передовій це не для них для них тільки лякати язиком) позорисько диванне .
Happiness13-Ukraine• 22 минуты назад
Ответ дляCaramel-932d
Слиш ти, недолуге, перепишеш свою квартиру на мене. Чи просто тут @издиш, щоб людей віддали хуйлу, бо воно так хоче.
Даю 100%, що єто другоє для тебе, своє віддати?
Я прийму в дар, навіть сплачу всі втрати, тобі ж байдуже, хто буде власник, під ким жити.

Уон@ене, це все, що треба про тебе знати.
А якщо готова. Пиши.
Кава з перцем• 20 минут назад
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Компас подаруй своїм хазяївам ZEленій банді-слугам кремля

Happiness13-Ukraine• 20 минут назад
Ответ дляКава з перцем

https://youtu.be/-kz0Aekveic
А ти квартиру свою віддаш? Такі мля сміливі в коментарях людей з територіями віддати. А своє віддати мені. Чекаю. Чи ти таке ж @урне, як інші тут ждуніхи 🤡🐏
Кава з перцем• 19 минут назад
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Проплачена зелена ботиха Шаріковна, віддаю, ізжай в окупований Луганськ, тебе там чекають свої
Кава з перцем• 14 минут назад
Ответ дляHappiness13-Ukraine
На фронт шуруй, партіотка, за твою хату повинні інші вмирати? Я не на фронті, але й не волаю вмирати інших за мою хату в окупації.
Хроники эмпатии• 10 минут назад
Ответ дляksyuha831
Не багато їх, вони просто галдять