Дайте згадаю• 30 января в 12:55
Як дізнатися графік світла поліклініки на тростянецькій Київ
Можна якось дізнатися до якої вони групи відносяться?
Пиши-пропало• 30 января в 12:56
Наберите в киев цифровом этот адрес и узнаете, но не факт, что график соблюдается
Дайте згадаю
• 30 января в 12:57
Наприклад поліклініка навпроти мого будинку не видає по адресі каже що складне підключення і все.
Своего не предлагать• 30 января в 12:58
Позвоните и спросите, есть шанс, что вам ответят. Графики нормально не работают.