АгатаХристя• 30 января в 15:26

Ви п´єте воду?

Маю на увазі чисту негазовану воду. Чай, кава, компот, та інші не рахуються.
Зробіть вибір:
вже голосів: 103
Не п´ю
П´ю рідко
П´ю десь 1-2 л
П´ю більше 2 л
Душа компанії• 30 января в 15:50
П´ю, з джерела
Опля Картопля• 30 января в 15:52
Так, досить багато пʼю. Літра 1.5-2
Туся муся• 30 января в 16:00
Ответ дляволосатое стекло
Зачем?
Какой, смысл пить, если не хочется?
Мне нужно,в том числе и для костей,а я не могу
одиночка• 30 января в 16:08
Нет
А я з косою• 30 января в 16:10
Давно відмовилась від чаю/кави/напоїв. П´ю воду, теплу чи гарячу. Іноді можу заварити трав´яний чай чи залити в термос шипшину/сухшені яблука.
Дивне створіння• 30 января в 16:25
2 л на добу мінімум
Луноходик_Ик• 30 января в 16:26
Ответ дляАгатаХристя
Я теж не розумію, воно ж несмачне
І будь-які солодкі напої не люблю. Вода газована теж губить свій смак і щипає..
Солодке не люблю, а ось вода тільки сильно газована, інша не подобається
Мааарковная• 30 января в 16:26
Я теж раніше взагалі не пила води. Потім змушувала себе пити, бо так треба. Через місяць вже не уявляла життя без води. Починає боліти голова і пересихає в горлі, як не вип´ю води протягом години. В мене металева літрова фляга - дві таких за день випиваю. Якщо спорт, то більше. Взимку додаю гарячу воду і лимон, приємно зігріває, особливо зараз.
Ms. Любмая жена• 30 января в 16:52
Как можно жить без воды?
Ms. Любмая жена• 30 января в 16:53
Ответ дляПліткарка
Нет. Ну может стакан в неделю в общей сложности
Вы как верблюд?
Пліткарка• 30 января в 16:57
Ответ дляMs. Любмая жена
Вы как верблюд?
Нет, в моем рационе жидкости много, но это не чистая вода
Кинг-Конгша• 30 января в 17:13
Взимку чистої води -ні . Хіба що ліки запити . Влітку десь 3 літри -бо організм потребує
ОливьЕЖечка• 30 января в 17:45
Пью, пить же хочется по любому.
Оле Лукойе• 30 января в 21:42
Щоденно п´ю воду, влітку більше, взимку менше. Можу не пити каву/чай, але без води не уявляю свій день.