Файна дівка• 2 часа назад
У вас було відчуття, що ви занадто залежите від кави, солодкого або перекусів
як ви з цим працювали?
Я матуся, мені можно• 2 часа назад
Никак, каждою утро пью кофе со сгущенкой. Я уже как наркоман, если не выпью чашку, то потом начинает болеть голова
БЦАшка• 2 часа назад
Зараз є! Прокидаюсь з думкою про їжу, каву, щось солодке. При тому відчуття фізичного голоду немає. Це як для курящих цигарка,а мене їжа заспокоює і кава.
Кидстаффовна• 2 часа назад
Все в нашій голові.
Коли я згадаю, яка я можу бути (товста), коли себе не стримую і яка є зараз (струнка, спортивна), то всі бажання перекусів відпадають. А ще як згадаю, стільки зусиль прикладено для того, щоб мати гарну фігуру.
Мааарковная• 2 часа назад
Это нормальная физиология человека: хотеть есть. Интересно, когда появятся темы: как вы боретесь с позывами в туалет
Жена сантехника• 2 часа назад
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Так це не залежність ще. Я пила 5 чашок на день, деколи і більше
Жена сантехника• 2 часа назад
Ответ дляМааарковная
Не завжди це фізичний голод
Акукарача• 2 часа назад
Ответ дляАнонім Перший
Ох, ця кава💕- як доза для наркоманів
Не обязательно. Можно пить кофе без кофеина. Главное сам процесс.
Бутербродница• 1 час назад
Кофе люблю. Никак не борюсь, не считаю это чем-то плохим. К перекусам, сладкому равнодушна. Мясо люблю, борщ люблю) Но с ними тоже не борюсь
Заместитель Анонима• 1 час назад
У меня зависимость от еды, не только от сладкого. Проявляется когда меня кто-то обидел или если мне скучно. Бороться не получается (
Щира українка• 1 час назад
Ответ дляЯ матуся, мені можно
До речі, теж помітила, що болить голова, якщо день без кави.
Мишка-шалунишка• 1 час назад
Було . Від кави . 8-10 стаканів за день . Вилізло боком по здоровʼю ( шлунок болів) . Припинила вживати на три місяці і о чудо . Зараз можу раз в тиждень випити кави, але вже нема того бажання,як раніше
Єдина Країна• 47 минут назад
Переборола залежність від перекусів та солодкого. Було важко перші декілька тижнів, сильно боліла голова, була ломка, доводилося приймати знеболюючі майже кожен день. Потім все пройшло і зараз чудово себе почуваю. Головне - знову не підсісти на інсулінову залежність. Каву теж обмежила - одна чашка на день окремо від їжі