А я кумедна• 1 час назад
Дуже хочеться прийти до стану, коли їжа це просто нормальна частина життя
а не постійні розрахунки, заборони й зриви. Хто пройшов цей шлях, що реально допомогло змінити ставлення до харчування без фанатизму?
Первоклашка Я• 1 час назад
мой лайфхак - есть среднюю по вкусности еду. и сьедобно, и переедать не хочется.
запрещенку дома не держу
Кофе в лобби• 1 час назад
Мені довелось змінити ставлення до їжі. Але краще я себе почувала і була щасливіша коли була товста і їла що хотіла. Психологічний стан в мене погіршився дуже.
Я тут с краю постою• 1 час назад
Їм просту їжу, бо так краще почуваюсь. Це стиль життя і все тут. Я ніколи не ходжу у відділи, де соуси, ковбаси, чіпси всякі. Ніколи не смажу, не кидаю спеції. Не виникає бажань до іншого. Але я ніколи не рахувала нічого. Навіть не думаю про це. Немає потреби.
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляКофе в лобби
Вы ели много сладкого?
Позаземний розум• 1 час назад
Для начала сдать анализы на все гормоны витамины и минералы,закрыть дефициты
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляСтетоскопуло
Замітила в тих родинах худі, де господиня не смачно готує.
Лучший лайфФак)
ПробілНеПрацює• 1 час назад
Ответ дляЗайченя
Який у вас ріст і вага?
+1000 якщо це анорексія то психіатр треба
Муууумие• 1 час назад
Все изменения вводила очень постепенно. Т.е. одна привычка меняется раз в несколько лет. Сначала ввела в рацион свой идеальный завтрак. Лет через 10 сократила сладкое до 1 раза в день. Ещё лет через 5 занялась ужином.
Когда резко что-то делала, резко меняла все привычки, например, скидывала 15 кг за 3 месяца - они так же быстро и возвращались.
Поэтому я не верю в диеты, только в постоянный образ жизни.
Ответ дляМуууумие
Десь к 70 рокам будете мати тіло мрії))
Хочу наколоти губи• 1 час назад
Ответ дляСтетоскопуло
А якщо господиня худа, а її господар з зайвою вагою, їдять одну й ту саму їжу)
Плакулька• 1 час назад
Ответ дляПервоклашка Я
запрещенку дома не держу
Что такое средняя по вкусности еда?
Я не чарівниця вам• 1 час назад
Ви на дієті? Чи для чого тоді заборони?
А коли наїдали кілограми, то не думали про фанатизм?
Ковбой Хагис• 1 час назад
Ответ дляСтетоскопуло
Це не так
Акукарача• 1 час назад
Ответ дляKittaa
Займатись через день в залі, мати високу активність і будете мати і гарну фігуру і тортик коли захочете
Это работает не в любом возрасте ))
Дайте вподобайок• 1 час назад
Для меня взвешивание еды, как почистить зубы. И спорт тоже. У меня или контроль или набор веса.
Анти-анонім• 1 час назад
В мене теж проблеми, срк, ще й проблема з лептином. Я голодна постійно, страшне відчуття голоду, навіть коли запхалась їжею. Ще є проблема з травленням, багато їжі дуже негативно впливають на якість життя . Шлунок болить, вздуття, гази (
У відчаї, хочу вмерти
Муууумие• 1 час назад
Ответ дляKittaa
Десь к 70 рокам будете мати тіло мрії))
С 20 лет у меня идеальный завтрак, овсянка на воде+фрукт+чай. В 30 лет сильно сократила сладости. В 35 занялась ужином. Сегодня у меня только на обед все что угодно в любых количествах, что душа просит. Остальное выше описала, давно в привычках. Если надо будет ещё больше заняться фигурой, мне достаточно дисциплинировать себя в обед. И все. Это очень просто сделать морально и физически.
Так что мой рецепт не сработает только если родители с детства раскормили и ты весишь 100 кг в 18 лет. Тогда нужны более жёсткие меры, конечно, и самодисциплина.
Кофе в лобби• 1 час назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Вы ели много сладкого?
Багато хліба, картоплі, копченого, соленого, чіпси, цукерки, пірожинки, пиво, солодка вода. Заїдала стрес, та й і просто їла що хотіла і коли хотіла без обмежень.
Госпожа_тамагочи• 58 минут назад
мені допомагають часові обмеження, я просто кажу собі, що з´їм це завтра)
Госпожа_тамагочи• 53 минуты назад
Ответ дляСтетоскопуло
ну зараз ця проблема легко вирішується замовленням їжі)
Моя мама смачно готувала і готує, але суші мені все рівно смачніші)
Ряженка• 41 минуту назад
Ответ дляСтетоскопуло
А по моим наблюдениях в таких семьях живут на мусорной еще: сосиски, колбасы, бутерброды, магазинные пельмени и прочие полуфабрикаты.
Я не в теме• 10 минут назад
Щоб не було зривів - не потрібно робити заборони . Має бути в порції вкусняшка + щось з корисного+добити порцію чимось обʼємним ,але не калорійним і буде все ок . Ну і виховувати харчові звички