Дружная семейка• 31 января в 14:17

А на западе Украины тоже нет света, воды и тепла?

Или там норм?
Ручки-Крючки• 31 января в 14:42
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Куда там кацапьйо єздіть🤦🏼‍♀️
То шо ше три дні тому світла не було по 7 годин, а сьогодні ситуація змінилась, то не значить шо завтра знов не виключать на 10 годи😡
Хватить розганяти хейт між українцями!
Не было по семь часов это вообще ерунда, а не отключение.
Не зви чайна• 31 января в 14:44
Ответ дляДружная семейка
Та придется, Киев становится непригодным для жизни
Цю фразу я вже тут пару днів назад як читала, і то саме питання.
Так КиІв не комфортним, бо війна. Що ще?
Ручки-Крючки• 31 января в 14:46
Ответ дляДружная семейка
У вас а Киеве своя квартира?
Не зви чайна• 31 января в 14:47
Ответ дляЗадираю носа
Трускавец, сегодня всё есть, отключения в принципе бывают, когда большие, когда маленькие.
В Трускавці своя генерація, я до війни була на екскурсії, по дорозі на Стрій екскурсовод показувала підприємства генерації, щоб курорт був автономним, я ще дивуватися для чого то все, такі інвестиці
Оля_с_киркою• 31 января в 14:48
Ответ дляНе зви чайна
Правда??? я тільки недавно там була і це жах. В центрі навіть банкомат не працює без світла. А скільки я там скандалів чула, що і там світло вимикають
Не зви чайна• 31 января в 14:50
Ответ дляОля_с_киркою
Що жах? ПриІдьте в Херсон, чи хоча б в Київ, якщо Вам жах в Трускавці, то що банкомат непрацює без світла проблеми банку, а не міста. В Миколаєві теж банкомат при графіку відключеннь 2 є, 7 немає не працює. Так під Миколаєвом АЕС, на відміну від Львова
Оля_с_киркою• 31 января в 14:51
Ответ дляНе зви чайна
До чого тут саме банкомат. Це приклад. Що навіть в центрі все печально
Злюка-закусюка• 31 января в 14:52
Ответ дляДружная семейка
Класс
Автор, Хмельницкий сегодня первый день есть свет! До этого график был 2х6! 2 часа есть свет ( а если точнее 1.5 часа) и потом 6.5 часа света нет!
Борщик• 31 января в 14:53
Ответ дляДружная семейка
Выше график выложили, свет максимум на 2 часа ночью отключают
Ну вы понимаете, что по разному отключения света могут быть. Например
Мне дома свет вообще не выключают. А на работе у нас свет 1-2 часа за весь рабочий день, у мамы моей 4- 6 часов нет, 1-2 часа есть. От силы 4-6 часов свет есть, остальное время нет.
Белая котичка• 31 января в 14:54
Ответ дляНе зви чайна
А в чому не правда її слів? Хіба місто придатне для життя особливо з маленькою дитиною без опалення світла і води? Ні , а це ще нових обстріляв не було.
Попразендовна• 31 января в 14:55
Ответ дляМолчунья
Можливо аварійні
не знаю, даже метро отключили
киев
Ро30BbIu_CJIoHuK• 31 января в 14:56
Ответ дляМолчунья
Графік на сьогодні
Ну Львов тоже часто страдает и от обстрелов. А вот Ужгород, Чоп вообще не страдает ни от чего
Задираю носа• 31 января в 14:56
Ответ дляНе зви чайна
Тут много плюсов для жизни в условиях войны, кроме работы. Сейчас ещё и ветряки в Ориве поставили.
автор Дружная семейка • 31 января в 14:56
Ответ дляНетЕщеНаверное
Давно пора, наверное
Если бы я на аренде была, давно переехала бы
В том то и дело, что не аренда
автор Дружная семейка • 31 января в 14:58
Ответ дляРучки-Крючки
У вас а Киеве своя квартира?
Да
Королева спама• 31 января в 14:59
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Вам брешуть кацапи. В західній частині України теж відключення є і були. По 14-16 годин сиділи, зараз по 7
7 часов суммарно со всех групп?))
автор Дружная семейка • 31 января в 15:00
Ответ дляЗлюка-закусюка
Чувствую если перееду в западную часть и там начнут отключать, так же дико как у нас, мне так везет
Молчунья• 31 января в 15:01
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Я біля Львова, нічого не чую.
Тривог вночі не чую
МЧСница• 31 января в 15:04
Полтавська обл. останні 2 тижні, до цього було на 2-3 години більше на добу. Зараз зовсім жах
Молчунья• 31 января в 15:06
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Часто - раз, два в рік
Конотопська відьма• 31 января в 15:21
Ответ дляДружная семейка
Ну якщо розфігачать підстанції - і там не буде
Синиця у спідниці• 31 января в 15:27
Ответ дляДружная семейка
В том то и дело, что не аренда
Ну так свою здати, а на заході зняти. А по темі, з середи Львів не вимикали, в нас там квартира закрита і приходять повідомлення з Львівобленерго. До середи включно вимикали по 1-2 рази на день від 2,5 до 5 годин за раз. Але ж ніхто не знає, як будуть вимикати завтра. Ми півтора місяці тому їздили на 2,5 дні у Львів, так 2 дні просиділи майже без світла
Тишком_нишком• 31 января в 15:24
Ответ дляНе зви чайна
Чем генерируют?
Ручки-Крючки• 31 января в 15:29
Ответ дляДружная семейка
Да
А на Западной где жить?
автор Дружная семейка • 31 января в 15:31
Ответ дляРучки-Крючки
А на Западной где жить?
Снимать как и все кто туда переехал
Кишмишная Мая• 31 января в 15:32
Ответ дляГостра на язик
В Херсоні зі світлом краще буде.
Та не дуже. В різних районах по різному.
Не зви чайна• 31 января в 15:33
Ответ дляОля_с_киркою
То ПриІдьте до нас в Миколаїв, Херсон, Дніпро. Моде не такою печальною буде в Трускавці ситуація. Ви хоч уявляєте собі цей графік 7 немає/ 2 ж, коли а вдома людина не бачить світла, бо воно з 7 до 9, і з 16 до 18 і все, збирається на роботу в потемках, приходить до дому в потемки.
Молчунья• 31 января в 15:34
Ответ дляПопразендовна
не знаю, даже метро отключили
киев
У Львові немає метро
Не зви чайна• 31 января в 15:39
Ответ дляБелая котичка
А я пишу, що придатне? Я не в одній темі рекомендую виїзжати тимчасово туди де ж тепло і світло, по можливості. В мене в передмісті Києва стоїть пуста квартира, своїм киянам пропонувала пожити, бо там є хоч тепло. І газ. Не знайшла бажаючих. От будуть мерзнути, але щось змінити ліньки
Кишмишная Мая• 31 января в 15:36
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Куда там кацапьйо єздіть🤦🏼‍♀️
Хватить розганяти хейт між українцями!
А що не так? Гарний графік. Набагато кращій ніж в більшості областей.