Дружная семейка• сегодня в 14:17
А на западе Украины тоже нет света, воды и тепла?
Или там норм?
Попразендовна• сегодня в 15:36
Ответ дляМолчунья
У Львові немає метро
даже не знаю, радоваться или грустить
Не зви чайна• сегодня в 15:38
Ответ дляТишком_нишком
Чем генерируют?
Я не уточнювала, може гідро, може вітряки, бачила сонячні панелі, але то скоріше літо, екскурсовод казала що якийсь проект фінансування з Європи.
Не зви чайна• сегодня в 15:38
Ответ дляГостра на язик
В Херсоні зі світлом краще буде.
Є райони де світла взагалі немає, але і населення теж..
Молчунья• сегодня в 15:39
Ответ дляПопразендовна
даже не знаю, радоваться или грустить
Ну вже самі вирішуйте
Мамина корзиночка• сегодня в 15:41
Ответ дляЗалізний занавіс
Живут же люди, а у нас тут по 19 часов света нет, где и когда мы согрешили?
По русски говорите, это ваш грех.
Стервочка• сегодня в 15:52
Я вам так скажу, у нас на заході графіки є, але вони не скрізь діють, в деяких містечках ( особливо не великих) відключають, а десь ні. Тобто по факту звітують шо от у нас які графіки а насправді багато де світло є
Дадосвидания• сегодня в 15:53
Ответ дляМания-Величия
Житомир это разе запад?
Житомир центральна Україна. Світло зранку вимкнули, пів години як з´явилось. Я в області.
Дадосвидания• сегодня в 15:54
Ответ дляСтервочка
Навіть по Житомирські області в селах є різниця. Одні сидять майже без світла, іншим практично не вимикають. Від чого це залежить нам невідомо.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• сегодня в 16:04
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Вам брешуть кацапи. В західній частині України теж відключення є і були. По 14-16 годин сиділи, зараз по 7
Чернігівська область добре, якщо 7 год є світло. Сьогодні мало б бути, але і ті забрали, тобто 4 години тільки буде.
Стервочка• сегодня в 16:07
Ответ дляДадосвидания
Так, в мене в свекрухи невеличке смт то виключають по графіку а в нас в місті по тих же графіках виключають через раз. Може від місцевої влади залежить
Слухи-руки не распускаю• сегодня в 16:07
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
🤦🏼♀️у вас прифронтова місцевість. Захід не винен що у києві знищені тец, також не винен, що чернігівщина зараз на межі фронту. На заході теж відключають світло, не дивлячись ні на що. І не треба розпалювати ворожнечу, що десь там на іншому кінці країни, люди обрані, а десь гірші
Чеширская кошечка• сегодня в 16:11
Ответ длявсе по ГОСТу!
Кто согрешил тот как раз и со светом и с теплом а большая часть вообще в Европе сидит и там уже скачет
В ви де зараз стрибаєте?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• сегодня в 16:12
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Та, не зовсім і прифронтове місто, доволі тихе, якщо не брати до уваги, що через нас щось завжди летить. І з чог Ви взяли, що я розпалюю ворожнечу? Самі придумали?
Оля_с_киркою• сегодня в 16:15
Ответ дляНе зви чайна
То ПриІдьте до нас в Миколаїв, Херсон, Дніпро. Моде не такою печальною буде в Трускавці ситуація. Ви хоч уявляєте собі цей графік 7 немає/ 2 ж, коли а вдома людина не бачить світла, бо воно з 7 до 9, і з 16 до 18 і все, збирається на роботу в потемках, приходить до дому в потемки.
Уявляю будь-які графіки. І я зараз без світла
Чеширская кошечка• сегодня в 16:15
Добре, що є місця в Україні де не вимикають електроенергію, хоч комусь пощастило.
Не зви чайна• сегодня в 16:38
Ответ дляСтервочка
Я чула таке за Львів
Не зви чайна• сегодня в 16:39
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Що значить не винен? Якщо не Київ з Черніговом відбуватимуть ракети з шахеди, то летітимуть ракети на Захід і по енергообєктам теж. Все може бути зарікатися не слід
Слухи-руки не распускаю• сегодня в 16:44
Ответ дляНе зви чайна
О , ви українську точно не знаєте, а спілкуєтесь через перекладач 100%
НЕВИНЕН- це невіноват по вашому😡
А не должен!
НЕВИНЕН- це невіноват по вашому😡
А не должен!
Ответ дляНе зви чайна
добре якшо б 7 не було, бо зараз вже по 9 годин ліплять без світла (
Радикальная• сегодня в 16:49
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
НЕВИНЕН- це невіноват по вашому😡
А не должен!
НЕВИНЕН- це невіноват по вашому😡
А не должен!
Нет, вы не правы. Не должен -не повинен.
Слухи-руки не распускаю• сегодня в 16:51
Ответ дляРадикальная
Ну , ви українську не знаєте, бо не українка. А я кацапської не дуже знаю. Таке життя 🤷🏼♀️
Сусановна• сегодня в 17:00
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Там минимальные отключения на час два
Люди шикуют и жируют и гуляют
Где люди шикуют?
ЦібаФу• сегодня в 17:05
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ого, бідолашні. Центральна Україна - без світла 18 годин в сутки вже більше місяця.
Дівчина заглядєніє• сегодня в 17:08
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Підтверджую
Сама собі лікар• сегодня в 17:23
Ответ дляДружная семейка
Блин, хоть бери и переезжай. Надоел уже этот бред
по різному. Бувають дні, коли відключають на 3-5 годин. Але вже рідше. Рівне
Не зви чайна• сегодня в 17:24
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
НЕВИНЕН- це невіноват по вашому😡
А не должен!
НЕВИНЕН- це невіноват по вашому😡
А не должен!
Я і те і те значення знаю. Прочитала як прочитала. Винен чи повинен? Тут є різниця.
Куда ж без меня• сегодня в 17:25
Ответ дляМолчунья
Часто - раз, два в рік
Я чуть чаем в Запорожье не подавилась, когда прочитала как ’часто обстреливают Львов’
Не зви чайна• сегодня в 17:25
Ответ дляYuliya-23
Та, знаю , сама така. На роботі маємо ел.живлення, вдома як кроти.
Не зви чайна• сегодня в 17:27
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Винен в значенні повинен це Західні регіони, а я народилася на Київщині, де винен=винуватий, а повинен то повинен.