Столічна штучка• 31 января в 14:24
Кто худел, что помогало не сдаваться?
Я все откладывала, думала само похудеется потихоньку, не сложно это. Даже белье себе иногда покупала М, на будущее
И теперь понимаю, какой это адский труд, каждый кг это либо сдерживание себя от всего вкусного, либо упорные сложные тренировки и за месяц ты видишь результат небольшой, но вложил много сил и нужно еще как минимум 4-5 месяцев таких.
Кто худел, были ли у вас откаты? Как возвращались назад?
Щаслива Я• 31 января в 14:27
Мені допомогло усвідомлення що правильне харчування це не якийсь проміжок часу до якоїсь цифри на вагах. Це стиль життя та здоров´я.
І вами має керувати не мотивація в дисципліна.
Просто переглянути свій стиль харчування
Шпондєр• 31 января в 14:30
Тримаюсь тільки коли думаю що ніхто мене не змушує, і що я можу в будь який момент з´їсти що захочу.
Щаслива Я• 31 января в 14:31
Моє меню до схуднення. Плов, картошка жаркоє, іноді смажена картошка, підливи, ковбаси.
Майонез мій друг і товариш
Кока-кола моя вода.
Після перегляду харчування
Омлет з овочами та м´ясом мій сніданок
Каша шматок м´яса салат мій обід
Така ж вечеря.
Борщ. Але не жирний і без сала.
Майонез на свято
Ліниві вареники якщо голодний і швидко поїсти.
Білковий коктейль мій десерт
Узвар моя вода
Майонез мій друг і товариш
Кока-кола моя вода.
Після перегляду харчування
Омлет з овочами та м´ясом мій сніданок
Каша шматок м´яса салат мій обід
Така ж вечеря.
Борщ. Але не жирний і без сала.
Майонез на свято
Білковий коктейль мій десерт
Узвар моя вода
дама_из_декрета• 31 января в 14:33
Ответ дляФорс мажор
Лично мне не сдаваться очень помогало отражение в зеркале.
Это точно, все по Раневской - ешь голой перед зеркалом
ТАЗератти• 31 января в 14:33
навтіь не знаю щодо стилю життя. до 30 років їла все підряд без обмежень. вага була 50-55 максимум , і солодке їла на ніч і тд
пісоя 30 як пороблено , кожен шматочок відкоадається по їтогу маю 70 кг. але худаю наразі з чатом джпт , фоткаю продукти і він мені піше меню на день. більки добираю то нема жору і тяги до солодкого, дуже дивно для мене)) вже схудла на 4 кг доречі . спробуйте
Мрію про пончик• 31 января в 14:35
Автор тут тільки самостійно треба вирішувати ви хочете досягти результату?
Так як і втримати результати також досить важко бо ніби вже все ок але хочеться чогось типу чіпсів?! А тому дозволяйте собі один раз на тиждень якусь хочуху в розумних межах (ну не весь тортик з´їсти на 1,5 кг а тільки шматочку тортик а). І коли я почала так грішити раз на тиждень то мені значно легше почала сприймати ПХ та результати своїх досягнень легко втримати.
Покорительная• 31 января в 14:40
Похудела с июня по октябрь на 22 кг, прошло семь лет, вернулось 7 кг. Когда худела, то на праздники и в гостях ела от пуза, могла и шоколадку и мороженое съесть, ничего страшного.
Цветочница• 31 января в 14:57
Ответ дляЩаслива Я
Майонез мій друг і товариш
Кока-кола моя вода.
Після перегляду харчування
Омлет з овочами та м´ясом мій сніданок
Каша шматок м´яса салат мій обід
Така ж вечеря.
Борщ. Але не жирний і без сала.
Майонез на свято
Білковий коктейль мій десерт
Узвар моя вода
Майонез мій друг і товариш
Кока-кола моя вода.
Після перегляду харчування
Омлет з овочами та м´ясом мій сніданок
Каша шматок м´яса салат мій обід
Така ж вечеря.
Борщ. Але не жирний і без сала.
Майонез на свято
Білковий коктейль мій десерт
Узвар моя вода
Та прям. Їм плов , борщ на бульйоні. Запіканка творожна не обезжирена. Кава з молоком без цукру. Але небагато .
Можна худнути і на такій їжі.
Зате не зриватись
Можна худнути і на такій їжі.
Зате не зриватись
Нічна ненажера• 31 января в 14:56
Развожусь, хочу ещё отношений:)))
Я сама себе нравлюсь в меньшем весе и мне в нем комфортнее
Нічна ненажера• 31 января в 14:57
Ответ дляЦветочница
Можна худнути і на такій їжі.
Зате не зриватись
Можна худнути і на такій їжі.
Зате не зриватись
Тоже все ем
Сократила сами порции
Даже конфеты и пирожные позволяю себе каждый день (понятно что это, допустим, один круассан или две печеньки-конфетки, а не упаковка за раз)
Сократила сами порции
Цветочница• 31 января в 14:59
Ответ дляНічна ненажера
Тоже все ем
Сократила сами порции
З солодким у мене поки проблема(( Якщо не їм то якось втягуюсь, а як поїм трохи то можу лишнє з´їсти.
Інсулінорезистентність дає знати ((
Полтавська галушка• 31 января в 15:13
Разрешение себе есть что хочется. Если план превышен - добавить физ нагрузки, а не голодать
Одні думки• 31 января в 16:22
Я, як почала худнути, то завела собі блокнотик. Туди вписала свої обхвати ( груди, талія, стегна) і вагу. І щотижня мірялась, зважувалась і записувала.
Який це був кайф порівнювати до і після. Ставались і зриви, і плато, але я завжди поверталась до свого режиму. А потім просто стала нормально харчуватись, не ПП, а усвідомлене харчування, з розумінням того, що мені потрібно, а що взагалі зайве. На якісь свята можу з´їсти щось не дуже корисне. Це просто допомагає психологічно.Тоді схудла на 17 кг. Вага вже багато років майже не міняється.
Крихітка на всі• 31 января в 20:28
Помогло і помагає не здаватись бажання привозити гарні фото з подорожей. Востаннє жодної фотки нормальної не було (з Будапешта) то цицьки жирні, то сама жирна , то морда жирна, одяг білий взгалі трешово виглядає бо жирна. Худну відтоді - 5 кг