Ясамаякрасивая)• вчера в 14:28
Вкусный сыр Сильпо 0,5кг
Щось не спиться• вчера в 14:42
Ответ дляЩира українка
Не поняла цену🤔
Що саме незрозуміло? Там же все написано
Завжди з рушником• вчера в 14:42
Ответ дляЩира українка
Не поняла цену🤔
200 грн якщо не зловживати і не брати оптом )
Дюймовочка• вчера в 14:43
Ответ дляЩира українка
Не поняла цену🤔
200 грн, если покупаете 1-12штук, если берете 15 штук - 12 по 200 грн, 3 шт по 400грн
Щира українка• вчера в 14:43
Ответ дляДюймовочка
Впервые такое вижу))
Щира українка• вчера в 14:44
Ответ дляДюймовочка
Очень часто такое
У нас нет Сильпо, то я не в курсе ваших акций
Краля-Галя• вчера в 14:46
Ответ дляЗавжди з рушником
Для кого цей сміх придуманий, якщо перекупу нічого не заважає купити двічі, тричі на кілька чеків
Не за Будка• вчера в 14:47
Ответ дляДюймовочка
Очень часто такое
Обычно если оптом, то цена дешевле, а не дороже.
Бойцовская• вчера в 14:48
Ответ дляНе за Будка
Це не оптовий магазин
Щира українка• вчера в 14:48
Ответ дляНе за Будка
Вот именно
Дюймовочка• вчера в 14:49
Ответ дляНе за Будка
В Метро так, но они и опт, и розница
А здесь акция, а не опт
Может если брать оптом у производителя или в магазинах специализирующихся на опте, то так и будет
А здесь акция, а не опт
Библиотекарь• вчера в 14:50
Ответ дляКраля-Галя
Просто, щоб показати свою значустість, тіпа вони якісь умови придумали, а не хотять нам впарить польський сир, кг якого в лидл по акції коштує 180.
Краля-Галя• вчера в 14:53
Ответ дляБиблиотекарь
Мабуть, так)) Але ціна гарна, я б купила, але до Сільпо топать треба) До речі, з Фоззі взяла по акції Едам по 299 взагалі - смачний
Библиотекарь• вчера в 14:59
Ответ дляКраля-Галя
Та приходиться нам брати все, що продають, в Польщу не наїздишся
долой_лама• вчера в 15:02
Ответ дляБиблиотекарь
Так оттуда привезти нужно, налоги заплатить. Или в Сильпо тоже по 180 за кг выставлять нужно?
ФруктЕщеТот• вчера в 15:07
Ответ дляДюймовочка
Що ви таке понаписували?
Жинси на дитину• вчера в 15:16
Ответ дляЧарівне зіллячко
На сайте таких скидок, к сожалению, нет.
Душка-свекрушка)))• вчера в 15:17
Ответ дляКраля-Галя
Ну какие перекупы, вы что, с рук что-то покупаете? Всё же есть в магазинах, супермаркетах
Жинси на дитину• вчера в 15:23
Ответ дляЧарівне зіллячко
Спасибо, нашла, но товар закінчився )
ну це в магазині, який у вас вказаний закінчився-змініть на інший найближчий і перевірте.
я, звісно, не знаю як у вас там з Сільпо, але в мене поряд 3-4 магазини, якщо немає в одному можна змінити магазин і замовити в іншому.