Ясамаякрасивая)• вчера в 14:28
Вкусный сыр Сильпо 0,5кг
Краля-Галя• вчера в 15:25
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ну какие перекупы, вы что, с рук что-то покупаете? Всё же есть в магазинах, супермаркетах
Наприклад, в маленькі магазинчики на розі будинків
Чарівне зіллячко• вчера в 15:28
Ответ дляЖинси на дитину
ну це в магазині, який у вас вказаний закінчився-змініть на інший найближчий і перевірте.
я, звісно, не знаю як у вас там з Сільпо, але в мене поряд 3-4 магазини, якщо немає в одному можна змінити магазин і замовити в іншому.
Я в Днепре, уже половину магазинов перепробовала.
Жинси на дитину• вчера в 15:31
Ответ дляЧарівне зіллячко
ну тоді удачі в пошуку)
це ж Цінотижики-акція по середу включно, перевіряйте може ще з’явиться.
Библиотекарь• вчера в 15:32
Ответ длядолой_лама
Так оттуда привезти нужно, налоги заплатить. Или в Сильпо тоже по 180 за кг выставлять нужно?
В Дрогобичі кг 250 такого на базарі.
А як же наші підприємці монополія магазінна, щоб у прибуток в 100 відсотків не вийти? Нещасні! Всі витрати на генератори теж в ціни нам додадуть, але щоб прибуток 100 відсотків так і залишились ні відсотком менше.
А вони закупляють його не в лідл, а в виробника, а він там ще менше коштує.
долой_лама• вчера в 15:44
Ответ дляБиблиотекарь
В Дрогобичі кг 250 такого на базарі.
Ну в Дрогобыч киевляне точно за сыром не поедут. Поэтому будем покупать полкило за 200)
Библиотекарь• вчера в 15:54
Ответ длядолой_лама
Так я о том же и писала выше.
ФруктЕщеТот• вчера в 18:09
Ответ дляДюймовочка
Объяснила почему 2 цены
Перечитайте те що Ви написали, то якась каша
Дюймовочка• вчера в 19:43
Ответ дляФруктЕщеТот
Мне все понятно. И тот, кому я объясняла тоже не жаловался